Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gumy do wymiany


@Ojtamtam: Gdzie, panie, w tą niżej biłem 4- 5 atmosfer i robiłem próby prędkościowe 50-70 km/h. Te micheliny są w idelnym stanie w porównaniu do niej :D Przynajmniej pod spodem guma zdrowa, tutaj cała utleniona była i szwy zaczynały puszczać. Póki te ostatnie są w porządku to opona będzie jeździć jeszcze długo :)

A jak jest dziura że wchodzi palec- to się podkleja butelkę PET i łogiń dalej
D.....y - >gumy do wymiany

@Ojtamtam: Gdzie, panie, w tą niżej biłem 4- 5 atmosfer i...

źródło: IMG_20210817_210235

Pobierz
  • Odpowiedz
W grudniu zeszłego roku, mirek @SaintWykopek: pochwalił się taką latarką:
https://wykop.pl/wpis/74037105/kto-mial-taka-latarke-plusuje

Jestem ciekaw ile osób zetknęło się z modelem wyposażonym w czołówkę :) Takiej / tej (choć wygląda na nówkę) używał mój ojciec w czasach kiedy był GOPRowcem. Ma grubo ponad 40 lat.
#prl #nostalgia #retro
@SaintWykopek +1057
Kto miał taką latarkę plusuje
Richtig_Piwosz - W grudniu zeszłego roku, mirek @SaintWykopek: pochwalił się taką lat...

źródło: 20240217_222310

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdybyście mieli wybrać najlepszą grę roku 1990, to co byście wybrali? Gry są z Atari, Commodore, Amstrada, Amigi i PC. Pełen przekrój naszego pięknego kraju :-)
#gry #pc #retro #retrogaming #amiga #atari #pc #commodore #grajzwykopem #glupiewykopowezabawy

Waszym zdaniem najlepsza gra 1990 roku to:

  • Wings 8.2% (6)
  • Prince of Persia 35.6% (26)
  • Bomberman 19.2% (14)
  • Secret of Monkey Island 21.9% (16)
  • Railroad Tycoon 6.8% (5)
  • Rick Dangerous 2 5.5% (4)
  • Flimbo's Quest 2.7% (2)

Oddanych głosów: 73

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@POPCORN-KERNAL: Kurde jestem trochę wstawiony i zmęczony co prawda- ale w sumie to masz rację. Nie kojarzyłem tego modelu bagażnika z motorowerów- ale to to samo co w rowerach z tamtej epoki xD Poszukałem jak dokładnie wyglądały znane mi modele rowerów- i znalazłem takie bagażniki montowane seryjnie z niewielkimi różnicami względem tego co pokazałeś :D Nie przywiązywałem do niego takiej wagi dotychczas, ale fajnie wiedzieć następną ciekawostkę. Zrobiłem nawet zestawienie
D.....y - @POPCORN-KERNAL: Kurde jestem trochę wstawiony i zmęczony co prawda- ale w ...

źródło: bagazniki

Pobierz
  • Odpowiedz
@dos_badass: Jak jebnie to się zacznę zastanawiać. Pożyczam go czasem ziomkom, to się dowiedziałem potem że zdarzało się że i we dwóch jeździli- więc testy już przeprowadzone i to bez ryzykowania własnym zdrowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kurde mireczki

Posiadam opakowania od gier jak SC2, World of warcrat, planescaper tides of numenera, diablo3, sc1, dawn of war 2, l4d2, brink, saga baldursgae GOLD,

I sie zansatawiam czy tego wszystkiego... sie pozbyc. I tak wiekszosc z tych gier jest przypisana do steam czy battlnet. Wyjatkiem oczywiscie jest baldurs gate.
A Wy nadal macie te wszystie stare opakowania? czy pozbylyliscie sie x lat temu?
#gry #retro #
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiem już dlaczego ostatnio padły pytania skąd wziąć taki złom co ja biorę :D Spojrzałem na ceny tego gramofonu i padłem xD Leży już rozebrany i umyty, schnie. Tak się zapaliłem że nawet nie zdążyłem mu zrobić zdjęć brudnemu w całości, od razu rozbiórka. Tak ten cały śmietnik z toreb wygląda. Ten tuner Sony też rozebrałem już do mycia.

Nie chciało mi się lajta robić, a po drugie skapnąłem się że po
D.....y - Wiem już dlaczego ostatnio padły pytania skąd wziąć taki złom co ja biorę :...

źródło: IMG_20240207_174459

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@norbi111: Tak, a perhydrol i słońce jeszcze lepsze :) Tylko od kilku lat dzięki kochanej UE trzeba się napocić żeby kupić..

Klawiaturę pewnie zrobię, ale te głośniki to się mocno zastanowię. Najwyżej zrobię se z nich radio do garażu bo są po prostu obrzydliwe i pewnie ówno warte x)

@dos_badass: Właśnie nie wygląda w 100% na osad ze ćmików. Fakturę ma jak spalona słońcem spękana gleba, więc to
  • Odpowiedz
#sztuka #picasso #art #retro

Pablo Picasso rysuje twarz we Francji w 1956 roku.

„Malowanie jak Rafael zajęło mi cztery lata, ale malowanie jak dziecko zajęło mi całe życie”. ~Picasso
Bobito - #sztuka #picasso #art #retro

Pablo Picasso rysuje twarz we Francji w 1956 r...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach