Przyszedł mi do głowy pomysł na reklamę zakładu fotograficznego - zestawienie selfie z profesjonalnie wykonaną fotografią portretową i hasło w rodzaju "Tyko zawodowiec jest w stanie wydobyć Twoje prawdziwe piękno".

Bierzcie i czerpcie z tego wszyscy.

#reklama #fotografia #przemyslenia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bamsebjorn: Twarze sfotografowane w trybie selfie wyglądają dużo gorzej niż w standardowym trybie, poza tym nie do końca oddają rzeczywistość. Dodatkowo zawodowiec będzie w stanie poprawić każde zdjęcie tak, że w zestawieniu z selfie twarz będzie wyglądała o wiele lepiej a potencjalni adresaci reklamy wciąż będą w stanie zauważyć, że na obu zdjęciach jest jedna i ta sama osoba.
  • Odpowiedz
@robertx: dobrze napisał, wygląda tu jak pajac, może nawet zarobić wszystkie pieniądze świata i nic tego nie zmieni
a ty mały człowieku zdaniem "wrzuceniem jednego takiego zdjęcia zarobił więcej niż ty zarobisz przez całe życie" tylko się ośmieszasz
  • Odpowiedz
Mircy wielka prośba!
Lata ostatnio taka reklama w tv płynu do prania albo do płukania.
W reklamie występuje dwójka dzieci. Nazwa jakos na H.
Kojarzy ktoś? Wielkie dzięki za pomoc!
#reklama #tv #dzieci #plyndoprania
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Januszex żałuję 30 zł msc na #senuto, czy getresponse, a że ja kreatywność w CV wpisane mam to używam własnych skryptów śledzących, postawiłem sam swoje getresponse, swoje generatory raportów, swoje boty na Instagramie, swoje Pixele/capi skonfigurowane na własnym serwerze, nawet hurwa swojego ahrefsa mam jako apke desktopowa i zastanawiam się co z Januszem jak odejdę z tej pracy na czarno z resztą xD

Marketing to ciezki kawałek chleba, szczególnie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@open-alpha
Google Analytics - moja alternatywa to Matomo,
Getresponse i automatyzacja - Mautic,
Capi skonfigurowane w GTM,
Raporty - dostosowałem pod własne potrzeby arkusze Googla łącząc je pośrednio i bezpośrednio ze źródłem danych przez API,
Automatyzacja Insta - InstaPy przerobione pod siebie w
  • Odpowiedz
@Patryk: W sumie przeglądałem sobie wypok pierwszy raz od długiego czasu i zobaczyłem ten post. Pół roku temu zrezygnowałem z Januszxa za 3k na czarno, przerzucając się na tyrke za 17k. Polecam, mimo że Januszex się obraził i wręcz wymagał fuch za 20pln/h po odejściu xD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sheepson: Albo coś w stylu.

- I co jak smakuje

- Da się zjeść, skład w miarę, cena w normie. Ogólnie taki kompromis między zdrowym i smacznym. W sam raz na kolejny zwykły dzień reszty mojego życia.
  • Odpowiedz