OMG nie wierzę O_O Albo mam coś ze słuchem albo przed chwilą słyszałem w radiu reklamę zaczynającą się od słów dorosłego faceta "drogi św. Mikołaju, w tym roku chciałbym dostać...". SRSLY?!?!? 30 sierpnia?!? Rekord?!?

#radio #bozenarodzenie #reklama #wtf
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sickstee: myślisz że święty mikołaj tak wszystko w grudniu obskoczy i załatwi?

wysyłają tacy listy dopiero po wszystkich świętych a potem się dziwią że kolor ajfona nie taki... bosz... ogarnijcie się wgl!!!
  • Odpowiedz
Drodzy mirkowicze ;), ciekawy jestem czy ktos jeszcze pamięta jakiej audycji radiowej to był sygnał? Tyle wspaniałych wspomnień się z nim wiąże...

http://www.ap.krakow.pl/~raj/media/Iseverybodyin.mp3

Ostatnio przeglądając moje stare rupiecie w domu rodzinnym znalazłem prawdziwy skarb, kasety z nagraniami dwóch audycji z tego cyklu (nagranie trzeciej - chyba najsłynniejszej - przechowuję od dawna...) Teraz tylko potrzebny bedzie jakiś w miare dobrej jakości magnetofon, żeby to zripować...

#muzyka #radio #trojka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AgresywnyKaloryfer: Tandetne w sensie wykonania? Bo u mnie on raczej przez cały swój żywot będzie stał w jednym miejscu więc nie wymagam od niego super mocnej obudowy. Bardziej chodzi mi o jakość grania i czy nie ma problemów z plikami mp3.
  • Odpowiedz
Przed chwilą w #radiozet mówili że decyzja o obsadzeniu Bena Afflecka w roli Batmana nie spotkała się z entuzjazmem ze strony internautów i powstało już wiele memów na ten temat. Naturalnie możemy zobaczyć je na ich stronie. Czyżby radiozet.pl miało aspirację do zostania nowym 9gagiem? ;}

#heheszki #batman #radio
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słuchajcie, zwykle do jakiejś pracy umysłowej włączam sobie radio polska stacja - eden, leci tam muzyka dość spokojna, z małą ilością słów, typu enya, vangelis, celtic woman, i inne z takich gatunków. Czy jest jeszcze jakaś inna stacja internetowa o podobnym klimacie? Bu tutaj już się mocno zapętlają i nuda łapie. Możecie coś polecić ciekawego w takim stylu?

#muzyka #cosluchac #radio #radiointernetowe
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach