Zawsze jak spodoba mi się jakiś utwór w Trójce to nie dodadzą akurat tej audycji na swojej stronie w playliście i się nie dowiaduje tytułu ani wykonawcy. #tyleprzegrac #radio
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Mirasy, jakie stacje radiowe polecacie? Najlepiej takie gdzie utwory wałkowane od 20 lat i polski pop są puszczane jak najrzadziej.

#muzyka #radio
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dadzbog: na stronie czwórki masz całe playlisty programów, poprzeglądaj sobie np. Cztery gramy.

Co do samej stacji to obecnie mój numer jeden, później kampus i długo długo dłuuuuugo nic. Od czasu kiedy zamkneli planetę jestem zmuszony słuchać swojej muzyki bo czasami za dużo gadają albo puszczają dupne reggae :(
  • Odpowiedz