Zastanawia mnie obecność dziwnych miejsca w których wszystkie stacje radiowe odbierają idealnie czyste, nie wiem czy ktoś się z czymś takim kiedyś nie spotkał. Otóż koło mojej miejscowości na trasie do miasta, w kompletnym lesie jest krótki odcinek 100-200 metrów którym wszystkie stacje, nawet te które nie mają prawa łapać zasięgu, a nawet jedna rosyjska odbierają IDEALNIE, po wyjechaniu z tego krótkiego odcinka wszystko wraca do normy i wszystko
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
UWAGA BEDZIE TAJEMNICZO
Zastanawia mnie obecność dziwnych miejsca w których wszystkie stacje radiowe odbierają idealnie czyste, nie wiem czy ktoś się z czymś takim kiedyś nie spotkał. Otóż koło mojej miejscowości na trasie do miasta, w kompletnym lesie jest krótki odcinek 100-200 metrów którym wszystkie stacje, nawet te które nie mają prawa łapać zasięgu, a nawet jedna rosyjska odbierają IDEALNIE, po wyjechaniu z tego krótkiego odcinka wszystko wraca do normy i wszystko
Zastanawia mnie obecność dziwnych miejsca w których wszystkie stacje radiowe odbierają idealnie czyste, nie wiem czy ktoś się z czymś takim kiedyś nie spotkał. Otóż koło mojej miejscowości na trasie do miasta, w kompletnym lesie jest krótki odcinek 100-200 metrów którym wszystkie stacje, nawet te które nie mają prawa łapać zasięgu, a nawet jedna rosyjska odbierają IDEALNIE, po wyjechaniu z tego krótkiego odcinka wszystko wraca do normy i wszystko
@kobiaszu: Tropo.
@kobiaszu:
dyfrakcja, interferencja i odbicie
gdyby w 5 klasie szkoły podstawowej uważał na fizyce to by wiedział czemu
#polacytogupki
dyfrakcja, interferencja i odbicie
gdyby w 5 klasie szkoły podstawowej uważał na fizyce to by wiedział czemu
#polacytogupki
#muzyka #radio #rockiiinnepokrewne
Całkiem fajnie się słucha, i mają wystarczająco rozbudowaną playlistę, że do tej pory mi się nie znudziło.
http://open.fm/play/54
Całkiem fajnie się słucha, i mają wystarczająco rozbudowaną playlistę, że do tej pory mi się nie znudziło.
http://open.fm/play/54
- 66
Denerwują mnie te reklamy radiowe (np. środków przeciwbólowych), w których używa się syren karetki. Zazwyczaj zanim się zorientuję, że to radio, to przejadę kilkanaście metrów nerwowo rozglądając się wszędzie, żeby znaleźć karetkę...
Stosowanie sygnałów pojazdów uprzywilejowanych powinno być zabronione w tym środku przekazy.
#mattcabbmowijakpowinnobyc #motoryzacja #samochody #radio #buldupy
Stosowanie sygnałów pojazdów uprzywilejowanych powinno być zabronione w tym środku przekazy.
#mattcabbmowijakpowinnobyc #motoryzacja #samochody #radio #buldupy
- 2
Popularne stacje radiowe, takie jak RMF czy #eska to totalny syf. O ile #radio włącza się raz na miesiąc, to pewnie można posłuchać, ale jak włącza się kilka razy dziennie, to nie da się wytrzymać. W kółko te same utwory a co za dużo to niezdrowo. Nawet te przyjemne dla ucha potrafią obrzydzić. Zmieniam stacje, a tam kawałek z tej samej puli utworów, wtf.
A na nieszczęście, radio
A na nieszczęście, radio
Komentarz usunięty przez moderatora
@unstyle: ale czasem fajnie posłuchać bo lecą kawałki które znam ale nie wiem jak sie nazywają;p

Dzisiejsza ramówka radia eska w godzinach 8-16 rozkłada się następująco:
Po minimum dwa razy leciało:
Symetryczna liryczna - ENEJ,
Little
Po minimum dwa razy leciało:
Symetryczna liryczna - ENEJ,
Little
Dziś w esce od rana do około godziny 16 po minimum 2 razy leciały: [podaję ze słyszenia bo nie znam tytułów tych piosenek, możecie rozszyfrować i napisać tytuły]
1. This is a moment...
2. symetrycznie liryczna...
3.
1. This is a moment...
2. symetrycznie liryczna...
3.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
15
Oświadczenie Rektorów AGH i UJ w sprawie nieprawdziwych informacji o radiofonii
"W związku z bezpodstawnymi i mającymi w wielu miejscach oszczerczy charakter zarzutami kierowanymi pod naszym adresem przez przedstawicieli Stowarzyszenia Radiofonia oświadczamy:"
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
- 0
Radio z dobrymi audycjami kulturalno-historycznymi? Ew. jakieś komentarze społeczne? Może jakieś konkretne audycje? Godzina, dzień, stacja.
#simsoniakpyta #pytanie #radio #kultura #historia
#simsoniakpyta #pytanie #radio #kultura #historia
@simsoniak: Eska
konto usunięte via Android
- 0
@Dassault: akademia rozrywki to dno
- 4
- 1
@faroth: Dzięki pandorze znalazłem wiele dobrej muzyki, której jeszcze nie znałem. U mnie Pandora+Spotify to idealne rozwiąanie. Pandora do wyszukiwania muzyki, Spotify do katalogowania. Rewelacyjny duet. Pandora korzysta z Music Genome Project, czyli specjalnego algorytmu do wyszukiwania muzyki pod Twój gust. Wszelkie radia na Spotify mogą się schować.
- 0
@dzordzyk: No wlasnie radia na spotify sa beznadziejne;s Dzieki za info;)
301
RMF zawłaszczył markę radia akademickiego. Chcą by poleciały głowy rektorskie.

"Pragniemy, aby Kraków nadal był kojarzony jako centrum ambitnej i dynamicznie rozwijającej się kultury, a w środowisku młodych ludzi nie zabrakło przestrzeni na rozwój inicjatyw niszowych, prospołecznych i misyjnych, jakie z dumą prezentuje radiofonia."
z- 25
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
7
Ogromny wzrost Radia Plus po zmianie formatu na disco

W II kwartale 2013 wynoszący aż 250 % wzrost odnotowało Radio Plus, które od kwietnia 2013 zmieniło format muzyczny.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- 2
#wakacje2013 #wakacje #wakacjuje #radio
Ktoś na Tłicie mi napisał, że Zetka jest kiepska, mi się miło słuchało.
#elektronika
Zagadka, jaki rodzaj radio :D?
Ktoś na Tłicie mi napisał, że Zetka jest kiepska, mi się miło słuchało.
#elektronika
Zagadka, jaki rodzaj radio :D?
źródło: comment_TDFB1yHu7AA6jA5aMb1NnWNKQC4uCQPN.jpg
Pobierz

















Jem obiad, w tle jakieś radio, a tu nagle "problemy z nietrzymaniem moczu? weź żurawinolek!", piosenka o zaparciach, lek na hemoroidy, coś na wzdęcia, poprawienie potencji, rozwolnienie... Zasadniczo radio zostało opanowane przez reklamy leków na schorzenia dyskretne.