#pilkanozna #reprezentacja #pzpn

Kto przed Rzepką był trenerem przygotowania motorycznego reprezentacji? W ogóle, kojarzycie takie osoby odpowiedzialne za drużyny/zawodników innych sportów? W Polsce czy na świecie?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skoro mamy budować nowa reprezentację to jednak powinno się sięgnąć po zawodników młodzieżówki, ale oczywiście wiecznie u21 gra jakieś istotne spotkania i ma priorytet.
Do tego powoływanie grajkow, którzy nie grają w klubie kompletnie mija się z celem.
Chociażby dzisiejsze zestawienie stoperów to dla mnie jakieś futbolowe jaja.
Bednarek okrzyknięty wielkim talentem, ale szczerze powiem, że nie pamiętam jakoś istotnego meczu w którym on by dobrze zagrał. Przecież nawet te młodzieżowe Euro w
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AmarPelosDois: Broniłeś Brzeczka na jakiej podstawie? Gość bez żadnych sukcesów trenerskich a nawet w większości klubów się ośmieszał. Do tego od początku przy powołaniach się ośmieszał... Wujek to był tragiczny wybór, ale udowodni to dopiero w eliminacjach
  • Odpowiedz
Mój ziomek dostał piłkę z takim autografem. Myslelismy, że to nadruk ale okazalo się, że zmazuje się czyli jednak oryginalny napisany markerem. Ten od którego dostał piłkę twierdzi, ze nie wie dokładnie kogo to autograf ale kogoś z reprezentacji Polski w piłkę nożną. Ktoś może wie kto to może byc? #pytanie #pilkanozna #mecz #reprezentacja #pzpn
Beszczebelny - Mój ziomek dostał piłkę z takim autografem. Myslelismy, że to nadruk a...

źródło: comment_utGa35LkOgwBN7qjHbVJJRcXs5CGopZ1.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oglądałem transmisję losowania Pucharu Polski, na co najmniej 3 losowania do końca w misie znajdowała się nieparzysta liczba kul - jak ogłosił prowadzący jedna musiała wypaść... Po chwili dodał że powtórzą losowanie, a po konsultacji przez walkie-talkie #probierz #pdk stwierdził, że i tak została Miedź Legnica i dorzucili ją do wylosowanego jako ostatniego Śląska Wrocław. Żałosne to losowanie....
#ekstraklasa #pierwszaligastylzycia #pzpn #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mack_Lanegan: nikt tu nie oczekuje zwycięstw z...kim tam chcesz, ja np. oczekuje że będzie widać po tych chłopakach ze cale życie trenują grę w piłkę nożną, są z jednego kraju, są super opłacani i im zależy na tym by pokazać co potrafią...nie widzę tego, widze to w innych sportach zespołowych, za mniejsza kasę, bardziej kontaktowo, z kontuzjami, chłopaki choć by w piłce ręcznej wolicjonalne wyglądają jak z innej planety...o to
  • Odpowiedz
Widze pod odcinkiem z Bonkiem #prawdafutbolu same superlatywy o Bonku jak to jest zajebiscie, jak z #pzpn zrobila sie swietna korporacja. Polecam zainteresowanym sprobowac dowiedziec sie cos w owej instytucji. Sprawe zalatwialem rekordowo dlugo. Porownujac z urzedami, czy sądami to Pzpn dziala katastrofalnie, slaba polityka informacyjna, nikt nic nie wie, a ci co wiedza dlugo odpisuja lub nie odbieraja. Naprawde Boniek zrobil duzo dobrego dla pr polskiej pilki,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach