"Od zakończenia mundialu w Rosji obejrzałem prawie wszystkie mecze ekstraklasy, niestety, nikt nie wypłaci mi za to odszkodowania." - Przemysław Rudzki, Przegląd Sportowy.

Ten sam Przemysław oraz caly PS robił "łaskę" Bońkowi i PZPNowi i nigdy jeszcze nie ocenił merytorycznie Bońka i katastrofy jaka dzieje sie na naszych oczach z polska piłka tylko dlatego, ze PZPN moze wycofac akredytacje lub gratisy, a wtedy caly PS pojdzie z torbami.

#mecz #
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a ty merytorycznie byłbyś w stanie uzasadnić jaką winę za poziom polskich klubów ponosi Boniek czy będziesz tylko tak p-------ł dla samego p---------a?
  • Odpowiedz
A propos tych wakacyjnych sparingów, to czytam o tym zbiorowym waleniu konia, że KOLEJNY POLAK W BAYERNIE. Chodzi oczywiście o Marcela Zyllę. Sprawdzam go sobie i co widzę?

Gość urodzony w Niemczech, tam się wychowywał, tam żyje, choć zna i rozumie polski, oczywiście mówi po niemiecku, zaliczył niemiecką młodzieżówkę. Nie mówię, fajnie by było, gdyby grał dla Polski, ale jest również możliwość, że kiedy przyjdzie powołanie z niemieckiej kadry, to też je
bezbekpol - A propos tych wakacyjnych sparingów, to czytam o tym zbiorowym waleniu ko...

źródło: comment_7tcFHIWy0kHDPQoovjW9FTTNAPrvwg90.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bezbekpol: to tylko młodzieżowiec, Bayern na pewno na wielu stawia, ale tylko nieliczni dostaną szansę gry w pierwszym składzie, albo chociaż miejsce na ławie. Kwestia rozeznania w niemieckich talentach jak stoją w drodze do kadry a jak stoi Zylla.
  • Odpowiedz
Amica 0:1, brawo centusie.. brawo Legia (ale przecież "mamy" 14mistrzostw) 0:2.. Mimo że Boniek wydaję się być ok, to trzeba nam kogoś w Ekstraklasie plus w PZPN kto narzuci polskim klubom grę w lidzę na zasadzie 5młodych Polaków+6sciu reszty albo jak w Czechach, kontrakty na zasadzie podnoszenia pięniedzy z murawy jak w Viktorii Pilzno. Z głodu nie umrą ale jak się chce jeździc fajnymi furami to trzeba chcieć zostać po treningu.. Pozdrawiam
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Ej jak to jest z wynagrodzeniem Bońka? Wydawało mi się że się zrzekł pensji ale nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia tego
#mecz #pzpn #pilkanozna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robert5502: ten argument z liczba ludności nigdy się nie znudzi pajacom xd już mam dość obalania tego. Przestań p-------ć i spójrz na Holandię lat 80-90 . Kwestia talentów szkolenia trafienia z trenerem .
  • Odpowiedz
Czym w ogóle kierował się Boniek przy wyborze nowego selekcjonera bo mam wrażenie, że na serio się n------i i kręcili butelką na kogo wypadnie na tego bęc. Serio tego się nie da już odkręcić, albo jakoś wpłynąć na tą decyzję? A żeby tak Boniek wyleciał na zbity ryj tylko kto go wyrzuci. Aż mi ciśnienie skoczyło
#mecz #nawalka #boniek #pzpn #brzeczek
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach