Witam, kolega kupił bilet sobie na mecz na Pol-Por w Chorzowie na swoją kartę kibica ale jak się okazało nie może jechać na mecz i chce odsprzedać mi bilet. Czy wejdę na jego bilecie, czy będą robić problemy ze niezgodne z dowodem tożsamości itp?
#mecz #bilety #reprezentacja #pzpn #chorzow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki jak to jest na reprezentacji jeśli chodzi o wybór miejsc? Wiadomo w lidze to każdy stoi jak mu sie podoba a na meczach reprezentacyjnych? Czy moze wystraczy, że jesteś na swoim sektorze?#polska #pzpn
#reprezentacja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bliq: aa no przemieszczać się możesz między otwartymi sektorami, ale wiesz, najczęściej na reprze większość miejsc jest zajęta więc ludzie cię wyrzucą a steward każe usiąść
  • Odpowiedz
  • 0
@pawelczixd: no właśnie każdy myśle, ze bedzie kierował sie na reprezentacji w strone swojego miejsca jak w kinie. dzieki za odpowiedz
  • Odpowiedz
Mirki, jak myślicie, są szanse na bilety na mecz z Portugalią bez karty kibica? Ale nie jedno, a tak z sześć koło siebie. ;-)
Niestety część znajomych nie zrobiła karty kibica, a teraz już nie można. Ostatecznie część kupi sobie z kartą kibica, a reszta będzie polować. :-D
#laczynaspilka #mecz #pzpn #kupbilet #reprezentacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ledomo: na co chcesz polować? Bilety da chyba imienne, prawda? (Nie wiem, pytam). Jeśli nie kupisz w oficjalnej dystrybucji, to na bilet od kogoś chyba też nie wejdziesz, bo polegniesz przy weryfikacji tożsamości.

  • Odpowiedz
Tak sobie oglądam teraz Studio z Kadry z Glikiem i Kamińskim. Wspominali pierwsze powołania Nawałki, który pominął Glika. No i tak sobie wygooglowałem listę powołanych na dwa sparingi z Irlandią i Słowacją w 2013. Niezła p---a z jakiego gówna musiał lepić Nawałka, zarówno w ofenzywie jak i defenzywie. xDD

Lista powołanych:

Bramkarze: Wojciech Szczęsny (Arsenal), Artur Boruc (Southampton), Rafał Leszczyński(Dolcan Ząbki), Przemysław Tytoń (PSV)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Asfalt_Drobiowy: Jaroszyński zagrał ledwo jeden (pełny) mecz z Fiorentiną i p--------i w nim 1:6 XD Tak więc super zawodnik na lewą obronę bulwo. Nie dość że nie gra, to gdy w końcu wystąpił to wraz z kolegami pozwolili sobie wbić aż sześć goli. No ale nie jest ziomkiem Brzęczka przecież, wszystko jasne XD Walnijcie czasem z barana w ścianę, bo poziom zdebilenia waszych komentarzy sięga ostatnio zenitu.
  • Odpowiedz
Zarząd PZPN za czasów Laty i Kręciny "informatyzował" związek cały system opierając ten fatalnie zrobiony extranet na Silverlight. Minęło 8 lat, nadal zgłaszając zawodników muszę robić to na Silverlight, ba, obecnie już tylko na IE! U nas podstawy ma się w dupie. Poza PR nic się nie zmieniło.
#silverlight #pzpn
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale kurla żeby nie było żadnego w miarę dobrego klubu z Polski na arenie międzynarodowej to wstyd dla kraju


@Zi3L0nk4: Niestety tak. Wizerunkowo tracimy ostatnio na wielu frontach. Politycznym i sportowym, bo blamaż na MŚ w Rosji widział cały świat. Mocno się zawiodłem, bo liczyłem, ze to bedzie udany rok chociaz w popularnym sporcie.
  • Odpowiedz
@curnyjakwungiel: Wydaje mi się że problemem jest ogólnie pzpn, system, dystrybucja pieniędzy, pozyskiwanie narybku, szkolenie itd.
Jednak uważam że brak polskich marek również jest problemem. Gdyby prywatne polskie firmy (ewentualnie KGHM bądź PGG lub ORLEN) utworzyli drużynę z myślą o byciu najlepszym, a nie o obstawieniu stołków swoimi to byłaby szansa.
  • Odpowiedz