Jak ja nie trawię tego tępego dziada. Ten koleś na stanowisku trenera reprezentacji to jedna wielka pomyłka. To że koleś nie potrafi się wypowiadać można jeszcze mu wybaczyć. Ok, nie każdy jest osobnikiem inteligentnym chociaż od selekcjonera kadry chyba powinno się tego wymagać. Nie zawsze powołania są popierane przez kibiców ale nie jestem w stanie zrozumieć powołania recy jak i 99% innych osób. Na pewno każdy pamięta w kółko powtarzane "przygotowujemy się
L.....2 - Jak ja nie trawię tego tępego dziada. Ten koleś na stanowisku trenera repre...

źródło: comment_agoJFzAsCHg3LDyawjfqCu85C3o5z3ao.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W piękne niedzielne popołudnie pozdrowienie z #mecz Piast Żmigród - Stilon Gorzów

#groundhopping i #turystykastadionowa w #zmigrod

Wszystkich zainteresowanych nie tylko z tagów #ekstraklasa i #pilkanozna zachęcam do udziału w akcji #pzpn 100 meczów na 100-lecie PZPN.

@panpikuss pozdro!
CzysteWroclawskiePowietrze - W piękne niedzielne popołudnie pozdrowienie z #mecz Pias...

źródło: comment_WoXXo05RgabX2lG3AbRu4ERhu5xcIiz5.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pzpn #laczynaspilka #reprezentacja Mirki orientuje sie ktoś w jaki sposób będzie można kupić bilet na mecz z Austrią? Widzę na stronie PZPN, że karty kibica już wygasły choć ja sam nigdy jej nie miałem. Wysłałem formularz z zapytaniem ale na razie bez odzewu. Może ktoś z Was coś wie więcej na ten temat.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xedarr: Można wiele rzeczy dobrych powiedzieć o Stanowskim, ale na pewno nie to, że jest obiektywny w stosunku do swoich znajomych. Leśny, Czesiek711, Szamotuły, czy może w mniejszym stopniu Boniek, mogą liczyć na pobłażliwość ze strony Weszło.
  • Odpowiedz