@BlackWidower: Twisted Metal 2, Parasite Eve 1/2, Silent Hill, Resident Evil 1/2/3, Vigilante 8/2nd Offense, Medal of Honor, Crash Bandicoot, jak lubisz Drivera to Driver 2 też jest dobry. Póki co tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
Kolejna moja dzisiejsza zdobycz, czyli szaraczek SCHP-5552. Konsola generalnie sprawna i w dobrym stanie, ale ma jeden feler - brakuje kulki w tacce napędu(pic real). O ile konsola jeszcze czyta oryginalne płyty(najprawdopodobniej dlatego, że są cięższe), to z piratami jest masakra, raptem jeden się odpalił, a i tak po chwili wszystko się zawiesiło. Generalnie widać i słychać, że płytki nie kręcą się zbyt równo.
Zastanawia mnie, czy da się wymienić samą tackę
Zwanek - Kolejna moja dzisiejsza zdobycz, czyli szaraczek SCHP-5552. Konsola generaln...

źródło: comment_WRt8qsKAKZmTEJv9Li3wNyrVvSrjyz1d.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
Takie coś ostatnio dorwałem, Playstation Dual Joystick się nazywa. Kontroler był w tragicznym stanie. W środku coś latało, a niektóre przyciski były permanentnie wciśnięte, jednak przy pomocy śrubokręta i wody z mydłem przywróciłem mu pełną sprawność. Teraz jedynym problemem jest, jak widać, jego wygląd.
I tu pojawiają się moje pytania:
1: Jaki preparat do czyszczenia plastiku kupić?
2: Czy uda mi się dokupić membrany chroniące mechanizm joysticków? Te oryginalne są trochę zniszczone.
Zwanek - Takie coś ostatnio dorwałem, Playstation Dual Joystick się nazywa. Kontroler...

źródło: comment_goTPDZTL0EFzUCpL1vKy0D9apgfacd2P.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Axelio:
podobna prośba jak od @skk1993 - nie taguj swoich materiałów nazwami innych autorów

lubię materiały o retro graniu ale niestety format Twoich produkcji do mnie nie trafia
pomyślałem, że może tylko na potrzeby tego filmu w prawie każdym zdaniu musiał pojawić się jakiś wulgaryzm, ale sprawdziłem inne i nie jest lepiej

no i żart z wysyłaniem maila do nieznajomego żeby ten się zabił...
  • Odpowiedz
#polskiyoutube #konsole #staregry #psx #playstation #sony
Dawno tak nie rakłem. Gość ostro bóldupi o to, że w latach 90. gry z polskiej dystrybucji na pierwsze Playstation nie posiadały polskich instrukcji albo miały, ale byle jakie. Dodatkowo w komentarzach na argument o piractwie, odpowiada, że ceny gier powinny być obniżone stosownie do polskich wynagrodzeń w tamtych czasach. "Sony musiało się dostosować
AgentGecko - #polskiyoutube #konsole #staregry #psx #playstation #sony
Dawno tak nie...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polska była zbyt małym rynkiem, na dodatek na którym królowały kopie zapasowe, tłumaczenia były zapewne robione na sucho, tzn bez zagłębiania się w kontekst, poza tym początki zawsze bywają trudne, wg. mnie daleko było Sony do traktowania nas jak śmieci :), a kartę o demo disca wysłałeś w końcu do siedziby?
  • Odpowiedz
Zastanawiało mnie kiedyś czy są na wykopie osoby które grały Monsterseed na PSXa? Gra została wyprodukowana przez NK Studio, a wydana przez Sunsoft. Premiera gry miała miejsce w Japonii 5 listopada 1998 roku, USA dostało grę 31 marca 1999 roku, podobnie Europa( nie mam dokładnych danych, wiem, że gra w UE wyszła w 1999). Gra jest jRPGiem w ktorym pierwsze skrzypce grają potwory, których używa się do walki. Stworki wykluwają się z
M.....4 - Zastanawiało mnie kiedyś czy są na wykopie osoby które grały Monsterseed na...

źródło: comment_sxVDko7klkHDGVrkcL999HinVrCvfI47.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach