✨️ Jak radzić sobie z mobbingiem w pracy?
Jak jest się facetem słabym posturą albo nieatrakcyjnym fizycznie i samemu z siebie odpuści się relacje z ludźmi to niestety nadal nie gwarantuje to spokoju w życiu
Przykładowowo ja jestem takie 3, może 4/10 z ryja i szczupły bo trenuję sobie jedynie pod maratony biegowe które lubię
Dwa lata temu kończąc szkołę poszedłem do pierwszej pracy która była lokalna pizzeria. Chciałem tam po prostu
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw ehhhhh przypomniałem sobie ze jeszcze muszę jutro kupić jakieś klucze w actionie by maszynę w kołchozie rozebrać i wyczyścić bo kółka ciężko chodzą
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po 22:00 zrobiłem się głodny, a lodówka była pusta. Sklepy w okolicy były już zamknięte, więc wyszedłem po kebaba. Chciałem iść przez park,ale widząc grupę krzyczących facetów z głośnikiem,wybrałem inną drogę. Przeszedłem obok bloku, pod którym kręci się lokalna patologia, więc odruchowo przygarbiłem się i wzrok w telefon.

Pod kebabem było pełno ludzi w różnym stanie, więc ostatecznie poszedłem do Żabki. Tam przede mną dwie młode typiary kupowały flaszkę, śmiejąc się, jakiego
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach