Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stefanescu: transportem publicznym dużo taniej, jeśli odpowiednio pokombinujesz. Na ukrainie jest tanio a jeszcze przy obecnej sytuacji to dla nas wręcz śmiesznie tanio :)

To nie jest zła oferta, żeby nie było i chyba wezmę pod uwagę, ale da się dużo taniej :)

Z resztą ostatnio było znalezisko o kolesiu, który do Lwowa i z powrotem pojechał za 200zł ze wszytkim :)
  • Odpowiedz
@subiektywny_obiektyw: nie przesadzaj z tym ulamkiem sekundy. Nidgy nie wrocili to tez przesada...Tez tak myslem dopoki tam nie bylem. Tymczasem ci ludzie wracali tam wielkokrotnie. Najpierw po paru tygodniach / miesiacach po najdrozsze i ciezsze rzeczy a pozniej sukcesywnie po reszte majatku. Na bramie stal kuzyn Wania to myslisz ze nie wpuscil za flaszke po telewizor ?
  • Odpowiedz