Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
Mirki, doradźcie. Szukam programu do klonowania całego dysku na zewnętrzny nośnik. Jedyne wymagania jakie mam to by był darmowy i by można było pobrać normalną istalkę. Pobrałem kilka progsów i każdy to plik 1-2 MB które dopiero potem siorbają zawartość z serwera, a komp który mam jest bez netu (zrypana sieciówka). Doradzicie coś?
#programy #windows #pytanie #pytaniedoeksperta
#programy #windows #pytanie #pytaniedoeksperta
- 0
Mirki, potrzebuje programu/dodatku do przeglądarki który będzie odświeżał przycisk/miejsce w wyznaczonym miejscu na stronie.
#informatyka #komputery #przegladarki #programowanie #programy
#informatyka #komputery #przegladarki #programowanie #programy
Odświeżał miejsce? Przecież jakiekolwiek zmiany na stronie są natychmiast widoczne. Nie bardzo rozumiem.
@Wojtas87: Czyli potrzebujesz klikać w przycisk co kilka sekund? Nie wiem jakiej przeglądarki używasz, ale dla Frajerkoksa jest to: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/clickin_
- 0
#informatyka #microsoft #wordpad #programy #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta Ej Mireczki dlaczego jak pobrałem plik w formacie Plik DOC (.doc) i otwieram w WorldPad to wszystko wyświetla się, o tak o?
źródło: comment_1621937127Y657mc2dqQppFEjsCHwQfT.jpg
Pobierz- 3
- 2
@moll: @emotionalCat: Dzięki Mireczki, już wszystko działa :)
- 1
Mirki znacie może jakiś program do czytania plików word, pdf na android?
Tak żeby w wolnej chwili lektor po polsku czytał plik który mu podrzucicie?
#android #programowanie #programy #smartfon
Tak żeby w wolnej chwili lektor po polsku czytał plik który mu podrzucicie?
#android #programowanie #programy #smartfon
- 0
Cześć,
mam problem. W windowsie 7 nie pojawiają mi się okna programów. Problem opisze na przykładzie
Często używałem PDF Creatorea jako drukarki wirtualnej do tworzenia pdfów. Wczoraj przy próbie tworzenia pdfa, nie pojawiło się okienko programu. Pojawiłą się dopiero, po kilkukrotnych próbach wydruku. Każda próba powoduje pojawienie się nowego procesu w menadzerze zadań.
Co może być przyczyną?
Możę Microsoft NET framework 4.8 który ostatnio instalowałem przy okazji instalowania innego programu, który też
mam problem. W windowsie 7 nie pojawiają mi się okna programów. Problem opisze na przykładzie
Często używałem PDF Creatorea jako drukarki wirtualnej do tworzenia pdfów. Wczoraj przy próbie tworzenia pdfa, nie pojawiło się okienko programu. Pojawiłą się dopiero, po kilkukrotnych próbach wydruku. Każda próba powoduje pojawienie się nowego procesu w menadzerze zadań.
Co może być przyczyną?
Możę Microsoft NET framework 4.8 który ostatnio instalowałem przy okazji instalowania innego programu, który też
- 0
Zwracam się z nietypowym pytaniem, jeśli możesz, wyplusuj, bardzo proszę...
Czy znacie takie kalendarze/rozwiązania/programy, które — gdy wpiszę pulę zadań/rzeczy i zakres czasowy — rozłożą je automatycznie po równo w danym okresie, tak że każde "zadanie" będzie trwało tyle samo. I tak, bym mógł odczytać ich terminy.
Powoli ręce zaczynają mi opadać. Ja wiem, że mógłbym wziąć liczbę dni od-do i podzielić przez liczbę rzeczy, zaznaczając potem w jakimś typowym kalendarzu (choćby
Czy znacie takie kalendarze/rozwiązania/programy, które — gdy wpiszę pulę zadań/rzeczy i zakres czasowy — rozłożą je automatycznie po równo w danym okresie, tak że każde "zadanie" będzie trwało tyle samo. I tak, bym mógł odczytać ich terminy.
Powoli ręce zaczynają mi opadać. Ja wiem, że mógłbym wziąć liczbę dni od-do i podzielić przez liczbę rzeczy, zaznaczając potem w jakimś typowym kalendarzu (choćby
Komentarz usunięty przez autora
Elo. Zgłaszał ktoś kiedyś pirackie oprogramowanie w firmie? Dokładnie chodzi mi o stronę: https://reporting-emea.bsa.org/r/report/add.aspx?ln=pl-pl&src=PL
Jeśli tak to ile czekaliście na odzew? Tak, robiłem w januszexie gdzie były same piraty i jeszcze Janusz jawnie w uja robi na umowach.
#programy #piractwo #oprogramowanie #januszex #januszebiznesu
Jeśli tak to ile czekaliście na odzew? Tak, robiłem w januszexie gdzie były same piraty i jeszcze Janusz jawnie w uja robi na umowach.
#programy #piractwo #oprogramowanie #januszex #januszebiznesu
- 0
znacie jakiś w miare przejrzysty program na windowsa który w szybki sposób zamieni po zaznaczeniu X plików zdjęciowych w pdf w którym 1 zdjecie = 1 strona? i w zachowaniu kolejnosci chronologicznej ze swojej strony moge polecic strone combinepdf ale niestety trzeba robic wszystko recznie i zajmuje to za dużo czasu #pytanie #programy #windows
- 1
@teluch: visual studio code
Chcialbym ogarnać obsługę programu matlab, na razie bez zakupu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy ktoś wie jak można ogarnąć wersję próbną? #programy #software #cebula #kiciochpyta
- 0
konto usunięte via Android
- 1
@SweetDreams Z tego co widzę jest coś takiego jak browser preview albo HTML preview ale sam nie korzystałem.
@SweetDreams: w sumie to nie jestem pewien czy to zadziała z samym HTMLem, bo sam z tego dodatku nie korzystałem zbyt dużo, ale spróbuj wtyczkę live server do VSCode
- 0
- 0
często mam tak że robię jakąś rzecz, np coś programuję i w trakcie odpalam 50 różnych stron programów folderów i innych, tutaj informacje o algorytmach, tutaj notatniki z zapisanym kawałkiem kodu itd. i potem aby zająć się czymś innym muszę wszystko pozamykać, a potem wrócić do tego wszystkiego i wyszukuj co konkretnie potrzebujesz
dlatego może ktoś orientuje się czy jest może jakaś specjalna funkcja albo program który pozwalałby aby komputer cały obecnie wykorzystywany
dlatego może ktoś orientuje się czy jest może jakaś specjalna funkcja albo program który pozwalałby aby komputer cały obecnie wykorzystywany
- 1
@Sinti: Sam się nad tym zastanawiałem jakiś czas temu. Doszedłem do wniosku, że nie ma takiej aplikacji, pewnie dlatego, że ciężko oddzielić RAM używany przez jedną aplikację od drugiej, od systemu i dlatego większość aplikacji pozwalająca zapisać i potem przywrócić swój stan zapisuje to w innej formie - listy kart i okien przeglądarki, razem z ciasteczkami sesji, czyli danych na temat tego, co aplikacja robi, a nie w formie "surowego
- 0
@mp107: strasznie to dziwne, przecież taka rzecz by była super przydatna, zwłaszcza w zamierzchłych czasach kiedy sprzęt był dużo bardziej ograniczony, a odpowiednie i umiejętne żonglowanie ramem by mogło być bardzo przydatne
rozumiem że może być problem kwestii architektury komputera czy systemu, ale żeby chociaż nie było jakiejś specjalnej funkcji która pozwalałaby chociaż programy systemu windows w ten sposób zapisać to kuriozum imho
rozumiem że może być problem kwestii architektury komputera czy systemu, ale żeby chociaż nie było jakiejś specjalnej funkcji która pozwalałaby chociaż programy systemu windows w ten sposób zapisać to kuriozum imho
- 0
@murdoc:
Teraz jakaś jedyna spuścizna po ivonie to chyba to jest https://s2g-online.pl/ i https://harposoftware.com/pl/
Teraz jakaś jedyna spuścizna po ivonie to chyba to jest https://s2g-online.pl/ i https://harposoftware.com/pl/
Komentarz usunięty przez autora
Jaki polecacie program do konwersji muzyki z płyt CD do pliku cyfrowego?
#pytaniedoeksperta #muzyka #komputery #programy #oprogramowanie
#pytaniedoeksperta #muzyka #komputery #programy #oprogramowanie



























#informatyka #programy #windows #windows10 #komputery
1. Stwórz plik video, wystarczy pustka klatką obrazu rozciągnięta na cały czas trwania nagrania.
2. Do pliku video wstaw ścieżkę dźwiękową z pliku audio, którego transkrypcję chcesz
Niech spróbuje to co napisał kolego powyżej.