#programy #pytanie #linux #xubuntu Właśnie sobie zainstalowam Xubuntu, co warto doinstalować z programów ulepszających pracę systemu? Mam już bleachbit, prelink i preload
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Yossarian82
- 1
konto usunięte
- 1
@Yossarian82: hahahahaha, nie

Muaarthinos
- 5
@Godlike_Atheist: Ja wszystko rozumiem, ale musiałem wypełnić swoją powinność jako członek sekty Archa.
- 1
@straggler: ano, dokładnie shift+f2 http://stackoverflow.com/questions/13158083/take-a-full-page-screenshot-with-firefox
- 1
@straggler: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/awesome-screenshot-capture-/ awsome screenshot, polecam do firefoxa
- 2
Mirki program do ftp bez jakichkolwiek śmieci! (tak jak przy instalowaniu z dobreprogramy)
#programy
#kiciochpyta
#programy
#kiciochpyta
Czy ktoś z Was się orientuje czy duolinguo występuje w wersji polskojęzycznej? A może możecie polecić inny program tego typu do nauki języków obcych?
#programy #nauka #naukajezykow #pytanie
#programy #nauka #naukajezykow #pytanie
- 0
@mechanicznapomarancza: etutor
- 0
@Tron: znam, ale byłoby prościej jednak ;) zwłaszcza, jak się kolejny język zaczyna od zera praktycznie (bo to co się kiedyś tam uczyłam kompletnie uleciało:)
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Mirki - jak działa nowe IP po restarcie routera w Neo np. Bo co prawda dostaje nowe IP, ale np logując się do gry - nie prosi mnie o zabezpieczenie logowania. Czyli pamięta jakoś mój pc/ip - bo nawet jak reinstalne gre i wyczyszczę rejestr mogę się śmiało logować. A zabezpieczenie to pojawia się jak logujesz się z innego IP.
W ogóle to jak "zniknąć" lub "zmienić się w inną osobę" w necie
W ogóle to jak "zniknąć" lub "zmienić się w inną osobę" w necie
- 0
@knysha: nah, tylko launcher na PC
@Carlos_Irwin_Estevez: no to pewno zatrzymuje informacje o kompie
33
Jak założyć hasło na pendrive

Od teraz nikt niepożądany nie będzie nam grzebał w prywatnych plikach, a zgubienie pendriva nie grozi wyciekiem osobistych danych. Zobacz, jak założyć hasło na swojego pendriva.
z- 26
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirasy potrzebuje aplikacji na Andrzeja do przesyłu dźwięku po wifi z laptopa prosto na androida podpiętego kablem audio do wzmacniacza, by z lapkiem na kolanach słuchać muzy na podlodówkach.
Kiedyś testowałem jakąś apkę, nie pamiętam nazwy ale to nie istotne bo oferowała niski bitrate. Nie musi to być nic audiofilskiego ale ma też nie zniekształcać dzwięku. Czego wy używacie?
#komputery #android #kiciochpyta #audio #
Kiedyś testowałem jakąś apkę, nie pamiętam nazwy ale to nie istotne bo oferowała niski bitrate. Nie musi to być nic audiofilskiego ale ma też nie zniekształcać dzwięku. Czego wy używacie?
#komputery #android #kiciochpyta #audio #
Potrzebuje prostego i dobrego programu do screenów, w którym mógłbym ustawić skrót do screena całego ekranu jak i screena fragmentu ekranu, automatyczny zapis do wskazanego katalogu z godziną i datą w nazwie pliku. Pewnie większość programów takie opcje ma, więc co byście polecili ?
#komputery #programy
#komputery #programy
- 0
@hellsmash86: dropbox tyle ze to jest zapisywane w chmurze i jest to caly obraz.
- 0
@hellsmash86: sharex
- 1
Na nocnej zmianie zostali sami programiści i hakerzy, więc mam do was pytanie.
Jakiego programu używacie do szyfrowania haseł na swoim PC? Potrzebuję takiego dobrego, solidnego programu ;)
#kiciochpyta #programy #hasla
Jakiego programu używacie do szyfrowania haseł na swoim PC? Potrzebuję takiego dobrego, solidnego programu ;)
#kiciochpyta #programy #hasla
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
Jest jakaś strona/aplikacja/wtyczka/cokolwiek z programem TV umożliwiająca przeszukiwanie stacji pod względem kraju produkcji filmów? Chodzi o to, że chciałbym wiedzieć czy będzie leciał jakiś azjatycki film, a przelatywanie manualnie po programie telewizyjnym i sprawdzanie w każdej stacji czy leci coś azjatyckiego nie należy do najłatwiejszych zadań.
Jeśli to ważne - mam UPC.
#telewizja #programtv #programy #upc #film #azja
Jeśli to ważne - mam UPC.
#telewizja #programtv #programy #upc #film #azja
- 1
@Zieeew: Chyba najszybciej będzie na Telemanie filtrując po filmach, jest ich kilka-kilkanaście dziennie, więc łatwo można szybko opisy sprawdzić. http://www.teleman.pl/program-tv?cat=fil
#programy #xmbc #pytanie #szukameksperta
Ponowię pytanie: Czy ktoś wie jak uruchomić XBMC? Sciągnęłam program, ale nie mam BAZY FILMÓW... Potrzebna jest jakaś wtyczka, kodeki?
Chodzi mi o streaming.
Będę wdzięczna za pomoc:)
Ponowię pytanie: Czy ktoś wie jak uruchomić XBMC? Sciągnęłam program, ale nie mam BAZY FILMÓW... Potrzebna jest jakaś wtyczka, kodeki?
Chodzi mi o streaming.
Będę wdzięczna za pomoc:)
@mechanicznapomarancza: Potrzebujesz na dobry początek tagowania.
- 0
@yacolek: nic to, dzieki:)
- 1
Mirasy, znacie może program (niekoniecznie stricte graficzny), w którym można ustawiać elementy grafiki do siatki? Konkretnie chodzi o przykład ustawienia produktów na półce sklepowej (w wielu wariantach). Powerpoint prawie daje radę, ale brakuje trochę wygody w używaniu (np. ustalone odstępy między produktami). Coś na zasadzie przeciągnij i upuść.
Spróbowałbym to zrobić jquery i jakiś drag drop and sortable, ale chyba więcej czasu spędzę na pisaniu niż gdybym miał to ręcznie ułożyć w
Spróbowałbym to zrobić jquery i jakiś drag drop and sortable, ale chyba więcej czasu spędzę na pisaniu niż gdybym miał to ręcznie ułożyć w
- 0
@macabrankov: poszukaj tych do robienia makiet htmli, maja podobne funkcjonalności
- 0
Dzięki, spróbuję moqups, zobaczymy czy będzie lepiej.
- 1
#komutery #internet #programy #sony szukam programu sonic stage dzialajacego pod vista ktory pozwala na wgrywanie muzyki do urzadzen sony w tym ich chorym formacie acc. sony juz nie wspiera dystrybucji tego programu olewajac swoich klientow a mnie cisgle urzadzenia dzialaja i nie chca sie zepsuc. tylko program sie mi zniknal i klopot
- 1
#kiciochpyta #programy Jaki jest najlepszy program do odtwarzania muzyki ? ;)
konto usunięte via iOS
- 7
Foobar
@lukaszwasyl: aimp może bydź
@bartolini_gabka: @viruzzet: za dużo roboty, trzeba spędzić z minute nad interfejsem ;/
@bartolini_gabka: @viruzzet: za dużo roboty, trzeba spędzić z minute nad interfejsem ;/
- 2
Jest odpowiednik Kaoss Pad na pc'ty w postaci jakiegoś oprogramowania?
#beatbox #programy #kiciochpyta
#beatbox #programy #kiciochpyta
- 0
@Barglenawdlezouss: (#) Klawiszami xD. Dunno. Cokolwiek żeby miało opcję nagrywania, dodawania efektów w czasie rzeczywistym. Nie stać mnie na Kaoss Pad.
- 1
- 1
@ryzu: @koc_grzewczy: na gigsach był kilka dni temu
























