Poszukuje jakiegoś darmowego programu do edytowania PDF. Wystarczy mi pisanie po PDFie(uzupełnianie luk, dodawanie komentarzy), tak aby można było potem to zapisać i otworzyć w adobe reader, foxit reader oraz innych tym podobnych.

Blueberry PDF Form Filler 2 - Działa OK, ale z pliku 75KB zrobił mi 31 MB po dopisaniu kilku informacji.

#programy #pdf
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaki program do obróbki zdjęć (filtry i jakieś inne ozdobniki) - w miarę bogaty w opcje, lecz nieskomplikowany dla osób średnio zaawansowanych w obsługę komputera?

#fotografia #pytanie #programy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie mogę znaleźć nazwy (chyba zawierała BRAIN). Dawno temu widziałem taki program

- Wyłącznie na pc.

- Ponoć udowodnione że pomaga w rozwoju mózgu.

-
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Korzystanie w firmie z jakichś aplikacji(może być web) do współpracy w grupie, zarządzania projektami, dzielenia się zadaniami i wspólnym kalendarzem?

Niby proste wymagania, ale nie potrafię nic fajnego znaleźć. Budżet żaden, maksymalnie do 20zł/użytkownika za mc.

#pytanie #programy #internet #firma
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@veilofmaya: @elirath: Trello super, ale brakuje kalendarza. Wczoraj odkryliśmy Glipa i mimo że nie jest szczególnie rozbudowany jak np. Asana to oferuje wszystko czego oczekujemy na chwilę obecną. A w przyszłości może się rozwinie. Dzięki za pomoc :)
  • Odpowiedz
#elektronika #programy na #windows

Piszę program, który ma się komunikować z płytką z mikrokontrolerem przez port szeregowy. Jest jakiś program, który będzie mógł "udawać" ową płytkę i pozwoli mi wysyłać dane do tego programu? Ciężko się debuguje, jak mi mikrokontroler co chwilę coś wysyła. Programu na uK wolę nie ruszać (bo działa :D).
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TakenByTheScourge: prosta sprawa - bieresz drugi port szeregowy, do pcta (choćby usb-com przejściówka), spinasz rxd <> txd i nawzajem (albo gotowa przejściówka krosująca 'null modem') i otwierasz sobie jakiś terminal i nadajesz "z programu" do "terminala" i odwrotnie, wszystko w ramach tego samego jednego PCta.

Bo można też "wirtualne comy" tworzyć i je spinać softwarowo, ale...
  • Odpowiedz
Yo hakery

Musze przetestowac pewna apke, i czujeze dane przesylane miedzy serwer a client ida nieszyfrowane.

Jak tera modnie i wygodnie bada sie pakiety internetowe ?

Za
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach