Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 2

lecho182
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Majk_
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Witam. Teraz kwestia rolnictwa.
Celem narodowej polityki rolnej winno być utrzymanie i rozwój struktury gospodarczej wsi polskiej. Kto tego nie rozumie nie ma prawa zajmować się polityką.
Podstawą w produkcji rolnej jest gospodarstwo rodzinne. Należałoby wrócić do reformy rolnej i zwiększyć dolną granicę wielkości jego powierzchni do rozmiarów gwarantujących opłacalność gospodarowania. Na ten cel można przeznaczyć ziemie po dawnych PGR-ach przekazując ją nieodpłatnie rolnikom w ramach upowszechniania własności. Trzeba również określić maksymalną powierzchnię gospodarstwa
Celem narodowej polityki rolnej winno być utrzymanie i rozwój struktury gospodarczej wsi polskiej. Kto tego nie rozumie nie ma prawa zajmować się polityką.
Podstawą w produkcji rolnej jest gospodarstwo rodzinne. Należałoby wrócić do reformy rolnej i zwiększyć dolną granicę wielkości jego powierzchni do rozmiarów gwarantujących opłacalność gospodarowania. Na ten cel można przeznaczyć ziemie po dawnych PGR-ach przekazując ją nieodpłatnie rolnikom w ramach upowszechniania własności. Trzeba również określić maksymalną powierzchnię gospodarstwa
@Kosiur_Zieminski_Piskorski_2017: u siebie to sobie budujcie rolnictwo na podstawie gospodarstw rodzinnych. My Polacy nie mamy czasu i ochoty słuchać waszych pomysłów
- 3
@Kosiur_Zieminski_Piskorski_2017: Bzdury. Naczytałeś się myśli politycznej wczesnego Gomułki czy co.
- 1
@LordOfTheBananas: Wiem że to będzie najlepsze rozwiązanie, ale jednak w moim przypadku niemożliwe, więc szukam innego, w postacji aplikacji na jeden monitor ;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@Kosiur_Zieminski_Piskorski_2017: STOP Z RUSKA PROPAGANDA i nie spamuj tagami
@Kosiur_Zieminski_Piskorski_2017: Co to jest? Czy nie da się wkleić tekstu jak normalny człowiek? Trzeba wszystko wrzucać w cytat?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
@Kosiur_Zieminski_Piskorski_2017: STOP Z RUSKA PROPAGANDA a na zdjeciu wasz ukochany ruski mir.
źródło: comment_1jHZhwKRbb0PQYpcHWK5M8Nt9jEFxMtX.jpg
Pobierz- 1
@Kosiur_Zieminski_Piskorski_2017:
Rosja potrzebuje zachodniej maszynerii, oprogramowania przemysłowego (na które chyba nie ma sankcji), nowych technologii, ewentualnie jeszcze żarcia. Nie potrzebuje partnerstwa (na równych zasadach) ze słabymi państwami Europy Środkowo-Wschodniej (w tym Polski) które są jedynie problemem w ich relacjach z zachodnimi kapitalistami na których to psioczą świry z WPS...
Rosja potrzebuje zachodniej maszynerii, oprogramowania przemysłowego (na które chyba nie ma sankcji), nowych technologii, ewentualnie jeszcze żarcia. Nie potrzebuje partnerstwa (na równych zasadach) ze słabymi państwami Europy Środkowo-Wschodniej (w tym Polski) które są jedynie problemem w ich relacjach z zachodnimi kapitalistami na których to psioczą świry z WPS...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
@Kosiur_Zieminski_Piskorski_2017: W kilku miejscach jest drobne przejęzyczenie i można by odnieść mylny wniosek, że twoją ojczyzną jest Polska, a nie jak w rzeczywistości Rosja.
- 7
@Kosiur_Zieminski_Piskorski_2017: Nie mów mi ruski szpionie co mam robić, nie jesteś moją matką.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@smutna_zabka: nie żeby coś, ale ten program jest dla niepełnosprawnych
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 20
@Kosiur_Zieminski_Piskorski_2017: W kilku miejscach jest drobne przejęzyczenie i można by odnieść mylny wniosek, że twoją ojczyzną jest Polska, a nie jak w rzeczywistości Rosja.
- 13
@Kosiur_Zieminski_Piskorski_2017: czy w tej waszej Zmianie jest chociaż jeden zdrowy psychicznie osobnik?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
@Kosiur_Zieminski_Piskorski_2017: W kilku miejscach jest drobne przejęzyczenie i można by odnieść mylny wniosek, że twoją ojczyzną jest Polska, a nie jak w rzeczywistości Rosja.
@Kosiur_Zieminski_Piskorski_2017:
Tak dla wojsk USA w Polsce.
Tak dla silnego i rozdającego karty NATO
Tak dla Polski w UE i silnej integracji europejskiej.
Tak dla Polski jako integralnego członka wielkiej rodziny państw demokratycznego, euroatlantyckiego zachodu
Nie dla panslawistycznych, nacjonalistyczno-bolszewickich idiotów
Tak dla wojsk USA w Polsce.
Tak dla silnego i rozdającego karty NATO
Tak dla Polski w UE i silnej integracji europejskiej.
Tak dla Polski jako integralnego członka wielkiej rodziny państw demokratycznego, euroatlantyckiego zachodu
Nie dla panslawistycznych, nacjonalistyczno-bolszewickich idiotów
- 2
Dzieńdoberek :) Czy istnieje jakaś aplikacja / wtyczka ( chrome ), dzięki której mogę łatwo i szybko zapisywać słówka, których nie znam a chce się nauczyć ? Ideałem by było klikanie na słówko, wyświetlenie jego tłumaczenia i dodanie do bazy danych. Później mógłbym sobie tam wejść i robić powtórki. A cudnie by było jakby program sam przygotowywał powtórki materiału ;D
#nauka #angielski #program #aplikacja
#nauka #angielski #program #aplikacja
- 4
@sometwo: hm nie wiem czy taka wtyczka jest. Ja to robię tak:
1) mam wtyczkę która po kliknięciu mi tłumaczy tekst
do pobrania: https://chrome.google.com/webstore/detail/google-translate/aapbdbdomjkkjkaonfhkkikfgjllcleb?hl=pl
2) po zaznaczeniu tekstu klikam w chmurce wtyczki "więcej" przechodzę do transaltora
3)
1) mam wtyczkę która po kliknięciu mi tłumaczy tekst
do pobrania: https://chrome.google.com/webstore/detail/google-translate/aapbdbdomjkkjkaonfhkkikfgjllcleb?hl=pl
2) po zaznaczeniu tekstu klikam w chmurce wtyczki "więcej" przechodzę do transaltora
3)
@sometwo: nie jest to wtyczka ale dość popularny program Anki
- 1
Da sie w #openoffice umieszczać notatki np. do linków tak żeby jak się chce całość skopiować i wkleić gdzieć już nie były wklejane te notatki.. chodzi o jakies magiczne znaki typu { } lub *.. ?
#calc ( ) #komputery ( ) #libreoffice ( ) #linux ( #program (1) #pdf #informatyka
#openoffice
#calc ( ) #komputery ( ) #libreoffice ( ) #linux ( #program (1) #pdf #informatyka
#openoffice
@HohoHo2015: przestać używać open office? :D
@superbibulka21: te, zielonka. Morda w kubel
- 0
@sulkov: bezguście z ciebie.
Ktoś wie gdzie pobiore tą wersję BlackBerry Desktop Managera?
Bo najnowsza wersja 7 ze strony BlackBerry wywala błąd przy próbie odpalenia.
I aplikacja się zamyka od razu.
Dzięki czemu zostaję bez internetu w komputerze z Windows XP sp 3.
Ratuje mnie telefon brata Xperia E4G podłączona przez kabel USB robiąca za modem.
Ale nie będę przecież co 5 minut brać brata telefonu.
Bo najnowsza wersja 7 ze strony BlackBerry wywala błąd przy próbie odpalenia.
I aplikacja się zamyka od razu.
Dzięki czemu zostaję bez internetu w komputerze z Windows XP sp 3.
Ratuje mnie telefon brata Xperia E4G podłączona przez kabel USB robiąca za modem.
Ale nie będę przecież co 5 minut brać brata telefonu.
- 0
Nieaktualne.
Już pobrałem, zainstalowałem i dalej jest ten sam problem....
Już pobrałem, zainstalowałem i dalej jest ten sam problem....
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kurajmo: net Framework ma to do siebie, że musisz instalować poprawki we właściwej kolejności, inaczej sypie błędami. To jest kilkaset mega do zassania. Myślę że do znalezienia w sieci.
- 1
@Kurajmo: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=53344 instalator offline
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@FLAC: Znaczy jest inna niż ta w SVP (dużo lepsza imo). Jak byś chciał operę mydlaną z SVP to pewnie trzeba shader dodatkowy.
@VoltageControlled: Tak, ma jeszcze więcej tych autystycznych opcji, shaderów itp. I jego smooth motion jest płynniejsze niż to w madvr. Też madvr używałem wcześniej ale teraz to dla mnie taka kobyła ociężała trochę. W mpv zresztą łatwiej mi przenosić konfigurację, wystarczy mpv.conf skopiować.
@VoltageControlled: Tak, ma jeszcze więcej tych autystycznych opcji, shaderów itp. I jego smooth motion jest płynniejsze niż to w madvr. Też madvr używałem wcześniej ale teraz to dla mnie taka kobyła ociężała trochę. W mpv zresztą łatwiej mi przenosić konfigurację, wystarczy mpv.conf skopiować.
- 1
@k___: tutaj masz jeszcze spis gui do mpv https://wiki.archlinux.org/index.php/Mpv#Front_ends
- 2
Chciałbym polecić #program MiniTool Partition Wizard Free do wszelkich operacji na dyskach typu rozszerzenie partycji, przenoszenie systemu na ssd.
W przeciwieństwie do innych programów jakie miałem okazje użyć program przenosi system w 100% automatycznie - od razu ustawiając dysk ssd jako rozruchowy (w biosie i tak trzeba zmienić z jakiego dysku ma się bootować) oraz systemowy (inne programy tylko kopiują pliki a system startuje ze starego dysku)
#programy
W przeciwieństwie do innych programów jakie miałem okazje użyć program przenosi system w 100% automatycznie - od razu ustawiając dysk ssd jako rozruchowy (w biosie i tak trzeba zmienić z jakiego dysku ma się bootować) oraz systemowy (inne programy tylko kopiują pliki a system startuje ze starego dysku)
#programy
konto usunięte via iOS
- 2
- 0
@phreaker: bo kojarzy się z linuxem :P A tak na serio to nie mogę polecić czegoś z czego nie korzystałem na Windowsie.
Dodam też, że instalka gparted waży 268mb a polecanego przeze mnie programu jedynie 31mb.
Dodam też, że instalka gparted waży 268mb a polecanego przeze mnie programu jedynie 31mb.
















