Witam. Teraz kwestia rolnictwa.

Celem narodowej polityki rolnej winno być utrzymanie i rozwój struktury gospodarczej wsi polskiej. Kto tego nie rozumie nie ma prawa zajmować się polityką.

Podstawą w produkcji rolnej jest gospodarstwo rodzinne. Należałoby wrócić do reformy rolnej i zwiększyć dolną granicę wielkości jego powierzchni do rozmiarów gwarantujących opłacalność gospodarowania. Na ten cel można przeznaczyć ziemie po dawnych PGR-ach przekazując ją nieodpłatnie rolnikom w ramach upowszechniania własności. Trzeba również określić maksymalną powierzchnię gospodarstwa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Informatyczne mirki, jaki polecacie #program do edycji #html?
Mam na myśli, że po jednej stronie ekranu będę miał kod html i możliwość edycji, a po drugiej strone wyniki tychże edycji w czasie rzeczywistym??
#pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kosiur_Zieminski_Piskorski_2017:

Rosja potrzebuje zachodniej maszynerii, oprogramowania przemysłowego (na które chyba nie ma sankcji), nowych technologii, ewentualnie jeszcze żarcia. Nie potrzebuje partnerstwa (na równych zasadach) ze słabymi państwami Europy Środkowo-Wschodniej (w tym Polski) które są jedynie problemem w ich relacjach z zachodnimi kapitalistami na których to psioczą świry z WPS...
  • Odpowiedz
@Kosiur_Zieminski_Piskorski_2017:
Tak dla wojsk USA w Polsce.
Tak dla silnego i rozdającego karty NATO
Tak dla Polski w UE i silnej integracji europejskiej.
Tak dla Polski jako integralnego członka wielkiej rodziny państw demokratycznego, euroatlantyckiego zachodu
Nie dla panslawistycznych, nacjonalistyczno-bolszewickich idiotów
  • Odpowiedz
Dzieńdoberek :) Czy istnieje jakaś aplikacja / wtyczka ( chrome ), dzięki której mogę łatwo i szybko zapisywać słówka, których nie znam a chce się nauczyć ? Ideałem by było klikanie na słówko, wyświetlenie jego tłumaczenia i dodanie do bazy danych. Później mógłbym sobie tam wejść i robić powtórki. A cudnie by było jakby program sam przygotowywał powtórki materiału ;D

#nauka #angielski #program #aplikacja
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś wie gdzie pobiore tą wersję BlackBerry Desktop Managera?
Bo najnowsza wersja 7 ze strony BlackBerry wywala błąd przy próbie odpalenia.
I aplikacja się zamyka od razu.
Dzięki czemu zostaję bez internetu w komputerze z Windows XP sp 3.
Ratuje mnie telefon brata Xperia E4G podłączona przez kabel USB robiąca za modem.
Ale nie będę przecież co 5 minut brać brata telefonu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kurajmo: net Framework ma to do siebie, że musisz instalować poprawki we właściwej kolejności, inaczej sypie błędami. To jest kilkaset mega do zassania. Myślę że do znalezienia w sieci.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FLAC: Znaczy jest inna niż ta w SVP (dużo lepsza imo). Jak byś chciał operę mydlaną z SVP to pewnie trzeba shader dodatkowy.

@VoltageControlled: Tak, ma jeszcze więcej tych autystycznych opcji, shaderów itp. I jego smooth motion jest płynniejsze niż to w madvr. Też madvr używałem wcześniej ale teraz to dla mnie taka kobyła ociężała trochę. W mpv zresztą łatwiej mi przenosić konfigurację, wystarczy mpv.conf skopiować.
  • Odpowiedz
Chciałbym polecić #program MiniTool Partition Wizard Free do wszelkich operacji na dyskach typu rozszerzenie partycji, przenoszenie systemu na ssd.
W przeciwieństwie do innych programów jakie miałem okazje użyć program przenosi system w 100% automatycznie - od razu ustawiając dysk ssd jako rozruchowy (w biosie i tak trzeba zmienić z jakiego dysku ma się bootować) oraz systemowy (inne programy tylko kopiują pliki a system startuje ze starego dysku)
#programy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@phreaker: bo kojarzy się z linuxem :P A tak na serio to nie mogę polecić czegoś z czego nie korzystałem na Windowsie.
Dodam też, że instalka gparted waży 268mb a polecanego przeze mnie programu jedynie 31mb.
  • Odpowiedz