via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@KingRagnar: ciągle mi się marzy polski The Office osadzony w realiach powiatowego januszexu, z panem Areczkiem, działem biura i produkcji. Ale do tego by był potrzebny prawdziwy scenarzysta, a nie kopiuj wklej z czyjeś pracy.
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny dokładnie, pan Areczek został kierownikiem tylko dzięki znajomością w centrali ale gdy firma zostaje przejęta przez zagraniczną korporację to zaczyna się panu Areczkowi palić grunt pod nogami a nowa siksa przysłana z centrali to śmiertelne zagrożenie. A to co zrobili to skondesowane motywy z amerykańskiej wersji, serial nie jest zły tym bardziej w porównaniu z innymi polskimi produkcjami ale mogli bardziej oryginalnie podejść do tematu.
  • Odpowiedz
  • 13
W jednym z sezonów serialu Ranczo, nie pamiętam którym sezonie, wójt otwiera aptekę. Jedną z pierwszych jego inwestycji jest zakup dużej ilości olejku goździkowego po preferencyjnej cenie.

Preferencyjna cena, co zauważa Czerepach, wynika z bardzo krótkiego terminu przydatności użycia.

Strata? Ależ skąd.

Pojawia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Porada aby mieć bekę z #kieleckiulaniec
1. Pobierasz z chomikuj soundtrack "Klan i w Labiryncie"
2. Włączasz nowy odcinek mocnego Vloga
3. Jeśli jedzie autem i nic nie mówi jest timelapse włączasz track 2, Jeśli sra na ekspertów track 8, Jeśli jest Kasandra track 30, Jeśli jest mamusia track 23 itd. Używasz jedynie soudtracku z klanu
4. Masz podwójną bekę z #mocnyvlog
5. Czujesz się jak oglądasz polski
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cyckonauta: świetny serial, szkoda, że ostatni odcinek tak s---------i bo chyba myśleli, że to koniec. na nasze szczęście to nie koniec! z innych dobrych seriali polecam krew z krwi, niesamowicie dobry.
  • Odpowiedz
Kapitalna czołówka, świetne zdjęcia i do tego świetna gra aktorska. Dwa odcinki Paktu wchłonięte. Ostanio z polskich seriali tak dobrze prezentował się tylko Pitbull.
#pakt #serial #polskiserial #hbopolska
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"cudze chwalicie, swego nie znacie" powiada stare porzekadło. Tak samo wydaje się jest z serialami. Polska kinematografia (szczególnie ta PRL-owska) stworzyła kilka produkcji, które są absolutnymi perełkami i absolutnymi pozycjami obowiązkowymi dla każdego wielbiciela ekranu. Na wstępie chciałbym wszystkim serdecznie polecić serial "Dom" w reżyserii Jana Łomnickiego. Kultowa, rodzima produkcja, która obrazuje losy mieszkańców warszawskiej kamienicy przy ul. Złotej w tle ukazując historyczne przemiany. Barwne postaci, świetna gra aktorska i przede wszystkich
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach