Ja p------e. Więc mamy w Polsce polityków na pasku ruskiej mafii i ruskich służb

Teraz połączcie kropki:

- Akcja propagandowa żeby przygotować społeczeństwo na Polexit
- szukanie wroga na Zachodzie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mike-johnston: Zgadza się. Jest też lewa skrajność na rosyjskiej smyczy, ale oni są tak małym marginesem, że nikt nie wie o ich istnieniu.
No i oczywiście lewaki mają więcej rigczu i główne lewe siły (lewica i razemki) nie hańbią się ruskim rublem.
Pewnie się znajdzie jedna czy druga łajza także i w tych partiach, ale póki co jeszcze się nie znalazła.
  • Odpowiedz
Srogi fikołek.
Szlyszeliscie jakieś wycie?
Bo jak tylko te w wykonaniu konfedepisu po przegranych wyborach przez Orbana.

W w ogóle ta prawacka narracja. Uśmiechnięci nie zmienili zdania na temat Maygara, pisowcy natomiast jeszcze tydzień temu nazywali go wstrętnym lewakiem, a teraz robią z niego bohatera, ale to ci pierwsi są niekonsekwentni.
Na nie wiem jak bardzo trzeba być upośledzonym, by łykać taka narrację.
Turin89 - Srogi fikołek. 
Szlyszeliscie jakieś wycie?
Bo jak tylko te w wykonaniu kon...

źródło: 1000004045

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Berkowicz ukarany. Czarzasty uargumentował to tym, że Berkowicz wniósł do sejmu "flagę faszystowską". Ja tam widziałem flagę Izraela z naniesioną poprawką w formie swastyki ale cieszy mnie, że Czarzasty zaczyna określać Izrael tak jak powinien być nazywany. Krok w dobrą stronę Panie Marszałku, nigdy nie jest za późno na refleksje. Idąc w sukurs słowom naszego Marszałka - Nie ma miejsca w sejmie dla faszystowskiego państwa Izrael. Brawo! ( ͡º ͜ʖ
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach