Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@ewwww: XDDD
- 164
Nowy ekran ładowania w #pokemongo skojarzył mi się z pewnym memem.
#heheszki #humorobrazkowy #pokemon
#heheszki #humorobrazkowy #pokemon
źródło: comment_LELoAfjIBzyx2YjGlp3eSifU5zF91O7Z.jpg
PobierzWiele osób obawiało się, że nowy Metroid jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie produkcji. Wygląda jednak na to, że zarówno nowe Pokémony jak i Metroida Prime 4 zobaczymy jeszcze w 2018. :D
#goomba #nintendo #nintendoswitch #metroid #pokemon #konsole #gry
#goomba #nintendo #nintendoswitch #metroid #pokemon #konsole #gry
źródło: comment_NXR1JwzBqxAhayrORvlO5kybEuThCErX.jpg
Pobierz- 2
@goomba-pl: w cholerę ciekawi mnie jak będą wyglądać Pokemony, przecież to będzie tak znaczny przeskok, z jakości 3DSa do konsoli, która jest trochę lepsza niż Wii U. Ciekawe czy będzie grafika jak w Pokken Tournament czy bardziej stylizowana. Nie mogem się doczekać
To była prawdziwa atencjuszka, a nie jakieś ajspity i turkeje.
#pokemon #pokememe #heheszki #humorobrazkowy
#pokemon #pokememe #heheszki #humorobrazkowy
źródło: comment_qYPJVfbpBCKy5qiKirXipC0bagw1YWPA.gif
Pobierz- 5
- 6
- 5
@Lunarie: Tylko że to facet chyba :/ nogi jak u sarenki xD
@Lunarie: pewno will o wisp
- 2
@Lunarie: Ta lekko uśmiechnięta twarz bez jakiejkolwiek ekspresji będzie mnie prześladować po nocach. To twarz mordercy.
źródło: comment_s2Xq0ArArwwhyXXk6SZ0AfY9B7ph99Nj.jpg
Pobierz- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kedzior1916: Patrz jak pływa
Primal Kyogre w oceanie
Primal Kyogre w oceanie
- 6
- 0
@salwinia: Tam respią się tylko duchy.
Obsesja mojego dzieciństwa - Mew ʕ•ᴥ•ʔ Teraz wyszydełkowałam sobie takiego - 25cm wysokości plus trochę ponad 30cm ogona. Teraz mogę go przytulać (。◕‿‿◕。)
Zapraszam na mój tag po wincyj pokemonów -> #szydlomaniaczka
#pokemon #pokemongo #szydelkowanie #rekodzielo
Zapraszam na mój tag po wincyj pokemonów -> #szydlomaniaczka
#pokemon #pokemongo #szydelkowanie #rekodzielo
źródło: comment_diYIFlixO2mnKbJ5TMiFP6df6ApRBW5P.jpg
Pobierz@KoriManiaczka Ładny, ale oczka też powinny być szyte.
konto usunięte via Android
- 5
- 1
@Lunarie: Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że mega X jest smokiem ale już mega Y nie.
źródło: comment_Di5ixJfaUySaI4rQgZmdeeah6f6MLuLY.jpg
Pobierz@Lunarie: na 3dsxl mi sie bardzo dobrze rowerem popylalo w X
konto usunięte via Android
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MiltonSquire: yep, Mercy/Łaska
- 4
@robin_caraway: Widać robiony dość dawno temu, Sylveona brakuje ;) Ale faktycznie świetny.
Ciekawy pomysł i ładne wykonanie
@Niekumaty_: Pomysł p-------y z internetu a wykonanie bardzo słabe. Nieźle się dziewczyna oszpeciła.
#pokemon
Ja jebix, Pokemony to gra dla dzieciaków z przedziału wiekowego 8-12, a i tak ma jeden z lepszych soundtracków jakie znam. Na dole przykład.
Ja jebix, Pokemony to gra dla dzieciaków z przedziału wiekowego 8-12, a i tak ma jeden z lepszych soundtracków jakie znam. Na dole przykład.

- 0
@Niszczyciel666: Zinnia jest mega, ale soundtrack z Sun/Moon to już mistrzostwo - wrzucam przykład, ale jest tego dużo, dużo więcej.
Zresztą, trzeba powiedzieć, że zawsze wychodziły im dobre muzyczki :)
Zresztą, trzeba powiedzieć, że zawsze wychodziły im dobre muzyczki :)

- 1
@Natiti: No już od pierwszej geny. Pamiętam przechodzę elite 4, a tam jeszcze trzeba zawalczyć z Blue. Kończy się jego gatka i wjeżdża taki tłusty bit, że ja j---e. Do tej pory jak go słucham to na początku mimowolnie słyszę Cry Pigeota xD





















Link do pobrania
źródło: comment_BPqUKASgvW3fIyvem04UuHA8EoD9z8SJ.jpg
PobierzSama gazetka/broszurka ma świetną szatę graficzną, choć przydałoby się więcej artykułów.
Ogólnie moja ocena to Oficer Jenny
Większość graczy uważa XY za najlepsze Pokemony wydane na 3DSa.