@stoliknumer27: właśnie przeczytałem dotychczasowe numery, jest w was potencjał. Niestety wielki boom na Poki w Polsce minął z końcem wakacji 2016, a w świadomości innych śmiertelników żyją jako kultowa kreskówka z Polsatu. Mam nadzieję, że zbierzecie wokół siebie wszelkich pozostałych trenerów i miłośników kieszonkowych stworków znad Wisły. Z niecierpliwością czekam na kolejne numery.
Sama gazetka/broszurka ma świetną szatę graficzną, choć przydałoby się więcej artykułów.
Ogólnie moja ocena to Oficer Jenny
  • Odpowiedz
@Rittel: Nie wiem skąd ci się to wzięło, że XY jest gorsze od S/M, ale user score na meta mówi to co autor artykułu. Autor przyrównał S/M do XY, a pisał osobno o BW w sensie kontynuacji: BW -> B2W2 jak SM -> uSuM.
Większość graczy uważa XY za najlepsze Pokemony wydane na 3DSa.
  • Odpowiedz
@goomba-pl: w cholerę ciekawi mnie jak będą wyglądać Pokemony, przecież to będzie tak znaczny przeskok, z jakości 3DSa do konsoli, która jest trochę lepsza niż Wii U. Ciekawe czy będzie grafika jak w Pokken Tournament czy bardziej stylizowana. Nie mogem się doczekać

  • Odpowiedz
@Niszczyciel666: Zinnia jest mega, ale soundtrack z Sun/Moon to już mistrzostwo - wrzucam przykład, ale jest tego dużo, dużo więcej.
Zresztą, trzeba powiedzieć, że zawsze wychodziły im dobre muzyczki :)
Natiti - @Niszczyciel666: Zinnia jest mega, ale soundtrack z Sun/Moon to już mistrzos...
  • Odpowiedz
@Natiti: No już od pierwszej geny. Pamiętam przechodzę elite 4, a tam jeszcze trzeba zawalczyć z Blue. Kończy się jego gatka i wjeżdża taki tłusty bit, że ja j---e. Do tej pory jak go słucham to na początku mimowolnie słyszę Cry Pigeota xD
Niszczyciel666 - @Natiti: No już od pierwszej geny. Pamiętam przechodzę elite 4, a ta...
  • Odpowiedz