śniło mi się dzisiaj, że wszyscy mieli po kilka pokemonów w domu. z jakiegoś powodu poczuły zew ludzkiej krwi i zaczęły zabijać ludzi całkiem brutalnie. kilka takich sytuacji, jakie zapamiętałam:
pokemon-blender, łapał małe dzieci i wrzucał do naczynia, po czym, jak w tym kawale, mielił je od stóp do głowy
jakiś taki pokemon z długimi mackami, meduza taka, zaczął porywać wychodzących ze szpitala ludzi i wieszać ich na drzewach
pokemon smok ział
Theia - śniło mi się dzisiaj, że wszyscy mieli po kilka pokemonów w domu. z jakiegoś ...

źródło: comment_BpgHLSS1JmbV5ack3RhGnxgdRRuXPxni.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże z krucjatą na TVGryPL (redakcja gry online)
Zrobili chwytliwy przekłamany filmik z relacji po roku od premiery Pokemon GO. Wiem, że rozczarował was aktualny event z czapeczką, ale to co wygadują goście z gry-online woła o pomstę do nieba, tudzież wykopu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Byli sobie w jednym parku na rajdzie. I twierdzą, że gra jest martwa, bo nikogo tam akurat
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shadow_man: Szkoda czasu na takie gunwo.

Te geniusze kupiły wyczitowane konto i pokazali grę tym kontem na swoim kanale na YT. Ja p------ę, nie mam pytań.

Pomijam już to, że nie mają jakiejkolwiek wiedzy o grze, nie sprawdzili nawet żadnych danych przed wysuwaniem wniosków, merytoryczna kompromitacja, brak profesjonalizmu.
  • Odpowiedz
@Shadow_man: @Dryblas: najbardziej śmiechłem jak mówią że "same rattaty i pidgeye" a w tym samym czasie na radarze Ampharos, jeden z pięciu możliwych do znalezienia w europejskiej dziczy poków których dotąd nie spotkałem xD ogólnie szkoda strzępić ryja
  • Odpowiedz
#konsole #nintendo #nintendoswitch
Mam zagwostke. Przymierzam sie do kupienia nintendo switch, juz praiwe kliknelam przycisk "zamow" ale sobie przypomnialam, ze na samej konsoli nie pogram i jakies gierki by sie przydaly xD #logikarozowychpaskow troche, wiem no ale mniejsza o to. spojrzalam na szybko gierki jakie oferuja i jedyne co by mnie na obecna chwile zainteresowalo to zelda a w przyszlosci #pokemon stars
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alabastia

@ninreth: Alabastia tak jak i inne nazwy w polskiej wersji serialu są zapożyczone z niemieckiego tłumaczenia. Oryginalnie miasto to to Pallet Town.
  • Odpowiedz
Pallet Town

@Nort: Pallet Town tak jak i inne nazwy w amerykańskiej wersji serialu są zapożyczone z angielskiego tłumaczenia. Oryginalnie miasto to Masara Town ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz