Wpis z mikrobloga

#konsole #nintendo #nintendoswitch
Mam zagwostke. Przymierzam sie do kupienia nintendo switch, juz praiwe kliknelam przycisk "zamow" ale sobie przypomnialam, ze na samej konsoli nie pogram i jakies gierki by sie przydaly xD #logikarozowychpaskow troche, wiem no ale mniejsza o to. spojrzalam na szybko gierki jakie oferuja i jedyne co by mnie na obecna chwile zainteresowalo to zelda a w przyszlosci #pokemon stars ew. Pokken.
Czy jest sens wydawac 1650zl (konsola + zelda) na konsole, na ktorej pogram tylko w jedna gre bo nic wiecej dla siebie tam nie znalazlam? jak oceniacie zelde? tylko prosze o obiektywna ocene a nie zdanie fanboyow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 28
Czy jest sens wydawac 1650zl (konsola + zelda) na konsole, na ktorej pogram tylko w jedna gre bo nic wiecej dla siebie tam nie znalazlam?

@MangoZjem: Jeśli tego wydatku nie odczujesz, to nie. Jeśli odczujesz, to być może.

@mq1: cos tam odczuje ale nie bede jadla chleba ze smalcem do konca miesiaca ;) natomiast jesli gra mi starczy na pol roku grania i nie bede potrzebowac wiecej do niej to spoko, bardziej sie obawiam, ze po miesiacu konsola bedzie lezec nieuzywana
@MangoZjem: Na pewno lepiej rozłożyć zakup na więcej części niż potem mieć wydatek 1500 konsola + 1600 gry na raz. ;)
Rozejrzyj się co jest dostępne i będzie do końca roku żeby ocenić czy będziesz mieć w co grać, bo cena tak czy inaczej prędko nie powinna spaść kiedy sprzęt praktycznie wyprzedaje cały nakład z fabryki.
Czy jest sens wydawac 1650zl (konsola + zelda) na konsole, na ktorej pogram tylko w jedna gre bo nic wiecej dla siebie tam nie znalazlam?


@MangoZjem: tak, ja kupiłem głównie dlatego, że się napaliłem na Zeldę ;) A inne wypasione gry dopiero wyjdą.
Swoją drogą, ajk podoba Ci się Zelda, to obczaj I am Setsuna.

jak oceniacie zelde?


@MangoZjem: pierwsza Zelda, w jaką gram, wielkość świata i mnogość rzeczy do
sa drozsze


@MangoZjem: są tańsze :) Np. takie Mario Carts zapłaciłem 170pln w preorderze (18zł zniżki miałem :P ), a w e-shopie stoi 249pln. Zależy od egzemplarza.
Swoją drogą to najlepszy tegoroczny zakup. Daje mi mnóstwo zabawy, jak żadna inna konsola, jaką posiadam w domu ;)
BTW. Aktualnie trwa promocja na Bombermana R (120pln)
@MangoZjem: A to nie wiedziałem że musi być nowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sporo ludzi kupowało switcha dla Zeldy i później sprzedawało taniej o 100-200pln. Na alledrogo masz cenę wyższą ze wzgledu na prowizje