Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakies mirki albo mirabelki z Poznania ?
Mozna by sie powymieniac pokemonami. Brakuje mi kilku z safari zone i kilku z wersji blue.
Jak ktos ma specjalne zamowenie na poksy z reda, to moge upolowac. Mam tez Evee, to mozna go sklonowac jak ktos potrzebuje miec jego kazda ewolucje.
Mam tez wszystkie startery. Mozna je takze sklonowac. Mew takze :)
#3ds
#pokemon
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach