Wpis z mikrobloga

@szogu3: gierka niestety znudziła po tygodniu, może trzeba będzie pograć po aktualizacjach, wcześniej eventy już dawno zaczęły się nudno powtarzać, połowa lig pokonana a nie czuć żadnego progressu, poza tym, że trzeba nabić chyba z 10 nowych rang by podnieść max lvl karpika i przejść ligę, co zabiera strasznie dużo czasu :)
  • Odpowiedz
@brzydki_ork: Wydaje mi się, że poprawili sunken treasure, bo daje dużo, dużo coinów. Dla mnie gierka idealna - na chwilę sobie odpalić, gdy zawieje nudą i wyłączyć
  • Odpowiedz
@szogu3: sam gram w karpia ale porównywanie z PoGo jest kompletnie bez sensu, typowy klikacz instalowany żeby mieć co robić na kiblu lub w metrze i znudzi się za miesiąc mimo grania 10min dziennie vs gra przez którą niemal rok od premiery nadal tysiące ludzi w Polsce i miliony na świecie chodzą/jeżdżą tysiące kilometrów xd
  • Odpowiedz
@philger: Ale w zasadzie to wait, bo się trochę pospieszyłem. Przecież jedynie porównanie z Pokemon Go jest na początku. Gdybym chociaż przystawiał te dwie gry do siebie, a ja tylko zaznaczyłem, że tutaj nie trzeba zbierać Pokestopów :v
  • Odpowiedz
@szogu3 wczoraj przed snem chciałem sobie pograć i ściągnąłem tą grę. Czas przeklikywania jakiś durnych dialogów na początku spowodował że szybko zasnąłem. To na plus :D
  • Odpowiedz
Dużo bardziej grywalna niż #pokemongo


@szogu3: o tym piszę. To jakby ktoś po miesiącu grania dla relaksu w jakieś diamond rush albo farmville stwierdził że to bardziej grywalne niż counterstrike
  • Odpowiedz