Jeszcze w komentarzu wrzucę te co już widzieliście - Snorlaxa, Eevee i Charmandera. Zaopatrzyłam się w maszynę do szycia, więc mam zamiar poeksperymentować z podszyciem z polarka na zimę ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Jeszcze Wam nie pokazywałam nowych czapek :) Od lewej - Wigglytuff, Fennekin, Digglet, Flareon (wersja mieszcząca dredy), Bulbasaur, Umbreon, Mimikyu, drugie podejście do Pikachu, i kotek z Yo-kai watch, nie wiem jak się nazywa :P
Jeszcze w komentarzu wrzucę te co już widzieliście - Snorlaxa, Eevee i Charmandera. Zaopatrzyłam się w maszynę do szycia, więc mam zamiar poeksperymentować z podszyciem z polarka na zimę ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Jeszcze w komentarzu wrzucę te co już widzieliście - Snorlaxa, Eevee i Charmandera. Zaopatrzyłam się w maszynę do szycia, więc mam zamiar poeksperymentować z podszyciem z polarka na zimę ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
źródło: comment_964Eqyt9beBeKui8dGCbWU3qZGDUQNaY.jpg
Pobierz- 3
- 6
@KoriManiaczka: ja z kolei rysuję pokemony picrel
źródło: comment_BTLpRe4mM36sJQNsD63SdVa4Gtl2JBQg.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@brzydki_ork: tak, bardzo mi się podobało. 9/10 dałem na mal
- 0
@TymRazemNieBedeBordo: Pozwolę sobie podlinkować: http://www.leniwiecpisze.pl/2017/09/3-rzeczy-ktore-pokemon-origin-zrobilo-lepiej/
8
Pokemony w MAKABRYCZNEJ wersji. Klimat rodem z prac Gigera i Beksińskiego

Kto by pomyślał, że będę z wypiekami na twarzy oglądał ilustracje Pokemonów... DUŻO "pięknych" ilustracji dla fanów grozy i makabry.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 1
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf Abusive Pikachu
- 1
@MiltonSquire: 3.3 x x coś tam
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LlamaRzr: przez furry fandom ten obrazek wygląda mi na pedalski :/
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zeligauskaz znów się spasłeś XD
- 5
@Rittel: przecież ma być nowa fabuła itp. jak to było przy B/W 2
konto usunięte via Android
- 0
@Rittel noooo... Nowa fabula oparta na Necrozma, nie jest taki mily jak sie wydawal, zamiast jakiegoś guardiana wiemy na razie, ze podrozuje pomiedzy swiatami i kradnie swiatlo :) cokolwiek to w swiecie pokemon oznacza
- 3
@gumis112211 a to reszta rodzinki
źródło: comment_e3oNHsCzimdFIS0VbFoUSB1hj1J5CL46.jpg
Pobierz- 9
Czołem :d
Dziś znowu komplet tematyczny.
Wypalane pokemony.
A konkretnie loga teamów z #pokemongo
Sklejka 20x20cm.
Na początku żałowałem, że zrobiłem je takie małe, ale w sumie wyszły nawet zgrabnie.
Dziś znowu komplet tematyczny.
Wypalane pokemony.
A konkretnie loga teamów z #pokemongo
Sklejka 20x20cm.
Na początku żałowałem, że zrobiłem je takie małe, ale w sumie wyszły nawet zgrabnie.
źródło: comment_94IpkKhxgWqOrN5hgkbscN7iOqAZ02Xq.jpg
PobierzMoże macie jakieś pomysły na przyszłe wypalanki? Zima długa, a lista pomysłów już nie ;<
@SethARS: Panteon Polskich Patriotów: Pilecki, Piłsudski, Paderewski, Plater ᕦ(òóˇ)ᕤ
A potem jak się spiszesz: Marian Kowalski, Jarosław Kaczyński, Robert Lewandowski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miud panie a z tymi wypalankami wystartuj z szkatułkami lub emblematy związanymi z RPGami ostatnio lata tego troche na grupie RPG Bazar.
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LlamaRzr: Ehh chyba widziałem już każdy obrazek, jednak dziękuję za pamięć
- 2
@dziad-jihad: Nie żeby coś, ale od srebra do złota leci cholernie powoli. Żeby wbić złoto samym siedzeniem w gymie to pok musi tam siedzieć jakoś ponad 20 dni łącznie.
- 1
@gipson_90: a zbijales je, czy po prostu obsadziles i siedzialy 10-12 dni? Ja golda wbilem po 16 dniach, 2 x po 8.
- 1
@brzydki_ork: chciałem zamawiać USUM, ale nie wiedziałem jak to w końcu tam z fabułą, czy kontynuacja, czy coś nowego. A te pojawiły się w miarę okazyjnie (100zł), więc wziąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
konto usunięte via Android
- 1
@Rain_ dej mi smirgla, mam hory moveset
- 2
@ciasteczko_i_mleczko Doktorze Mengele co to za gra?
- 0
@ciasteczko_i_mleczko: żeby zminimalizować dmg który sam sobie zada kiedy będzie skonfudowany.
- 2
jest jakaś wersja #pokemon, która łączy pokemon fire red i leaf green? żeby w jednej wersji można było złapać pokemony ekskluzywne z obu wersji? i nie jest to pokemon world online
#gameboy #gameboyadvance #pokemony
#gameboy #gameboyadvance #pokemony
Właśnie ukończony Bellossom wygrzewa się w jesiennym słoneczku :) Robiłam w trakcie notatki i zamierzam przerobić je na pierwszy własny wzór szydełkowy ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ więc jeśli ktoś chce zrobić sobie takiego samego to niech pisze :)
#szydlomaniaczka #szydelkowanie #rekodzielo #pokemon #pokemongo
#szydlomaniaczka #szydelkowanie #rekodzielo #pokemon #pokemongo
źródło: comment_ULhvbYNxAuwU5sIHZdXPsoyoZHA6pbKX.jpg
Pobierz- 1
@st0n3 dziękuję :)
- 4
@SmutnyStulejarz nie zechciałabym, też mam małą córkę :)























Finałowa szóstka z Pokemon Soul Silver.
Team nie jest idealny, brakuje kontr na niektóre typy, ale wybierałem pokemony, które najbardziej mi się spodobały, a poza tym wszystkie musiały być z drugiej generacji. Kiedyś grałem w Pokemon Crystal i wtedy większość było z pierwszej generacji.
- Sudowoodo i Hitmontopa wybrałem, bo to były w dzieciństwie moje jedyne tazosy z drugiej generacji. Ten pierwszy dobrze się sprawował, ale Hitmontop nie uczy się zbyt ciekawych
źródło: comment_9LGY9JgWYea2BjHGeARO8KMdAmaoPwaG.jpg
Pobierzźródło: comment_aW9ivMIgUmfXefWBSlDObkm4bj6Sol9b.jpg
Pobierz