Pograłbym sobie w #pokemon na #nintendo 3DS, ale nie wiem, opłaca się kupić tą konsolkę? Jak z grami, nie ukrywam, że część chciałbym zakupić w oryginale (Potworki na pewno (。◕‿‿◕。)), ale przydałyby się też jakieś homebrew.
Może są tutaj jacyś wtajemniczone Mirosławy oraz Mirabelki?
Ostatnia wersja Pokemonów w jaką grałem to Ruby, coś się zmieniło w tej kwestii? XDD
No i
Może są tutaj jacyś wtajemniczone Mirosławy oraz Mirabelki?
Ostatnia wersja Pokemonów w jaką grałem to Ruby, coś się zmieniło w tej kwestii? XDD
No i















#szydlomaniaczka #szydelkowanie #rekodzielo #pokemon #pokemongo
źródło: comment_ULhvbYNxAuwU5sIHZdXPsoyoZHA6pbKX.jpg
Pobierz