Właśnie ukończony Bellossom wygrzewa się w jesiennym słoneczku :) Robiłam w trakcie notatki i zamierzam przerobić je na pierwszy własny wzór szydełkowy () więc jeśli ktoś chce zrobić sobie takiego samego to niech pisze :)

#szydlomaniaczka #szydelkowanie #rekodzielo #pokemon #pokemongo
KoriManiaczka - Właśnie ukończony Bellossom wygrzewa się w jesiennym słoneczku :) Rob...

źródło: comment_ULhvbYNxAuwU5sIHZdXPsoyoZHA6pbKX.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pograłbym sobie w #pokemon na #nintendo 3DS, ale nie wiem, opłaca się kupić tą konsolkę? Jak z grami, nie ukrywam, że część chciałbym zakupić w oryginale (Potworki na pewno ()), ale przydałyby się też jakieś homebrew.
Może są tutaj jacyś wtajemniczone Mirosławy oraz Mirabelki?
Ostatnia wersja Pokemonów w jaką grałem to Ruby, coś się zmieniło w tej kwestii? XDD
No i
c.....u - Pograłbym sobie w #pokemon na #nintendo 3DS, ale nie wiem, opłaca się kupić...

źródło: comment_auObQJ6ixiSKyZQU6ytyrBngEZ78503D.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czikapu: Jak kupowac, to tylko New, zeby zagrac w Xenoblade. Sugerowalbym New 2DS XL, bo jest lzejszy niz 3DS, tanszy, a 3D przestaniesz raczej uzywac po kilku dniach.

A homebrew nie dziala do piracenia jesli masz RiGCz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DonMatheo: Zwykle olx. Ale zdarza się, że znajduję jakieś sklepy z używkami, np. w Krakowie i dogaduję się z nimi na privach, by za dodatkową opłatą wysłali gierkę do mnie do domku. U mnie w mieście jest tylko jeden sklep z używanymi grami i ten sam sklep ma growy monopol na naszej giełdzie. Niestety, zrezygnowali z tytułów na nintendo, więc rzadko tam zaglądam. (,)
  • Odpowiedz
@DonMatheo: nowa historia, kilka nowych ewolucji, zacznij lepiej od poprzedniej części. Jak ci się spodoba, to zawsze możesz sobie after story dokupić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Raczej zaczynanie od drugiej jest słabym pomysłem, w końcu mogą być tam jakieś odniesienia do poprzedniej części.
  • Odpowiedz
Sa tutaj jacys fani pokemon red/bleu/yellow z Poznania ?
Chcialbym zlapac je wszystkie ( a tym samym powtorzyc, to co zrobilem w dziecinstwie).
W razie czego mam wszystkie pokemony startowe, eevee, kabuto, mew. Zawsze mozna je sklonowac :)

#3ds
#pokemon
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co jest w tych pudełkach #pokemon Gold i Silver?
Sam kod i tyle czy coś więcej? Pytam bo nie wiem czy opłaca się dawać 15 zł więcej za sam kartonik
#3ds
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pokemon
Namieszali w Pokemonach z grafiką pokemona Smeargle. Gdy wchodził w drugiej generacji, normalnie miał czerwony ogon, a w wersji #shiny zielony. Od kolejnej generacji zamienili i teraz w normalnej wersji ma zielony ogon, a w wersji shiny czerwony. Ciekawe z jakiego powodu to zmienili. Złapałem go właśnie w Pokemon Soul Silver i przez chwilę łudziłem się, że złapałem shiny.

Poniżej wygląd Smeargle we wszystkich częściach Pokemonów.
Wykopaliskasz - #pokemon
Namieszali w Pokemonach z grafiką pokemona Smeargle. Gdy wc...

źródło: comment_SrYP1VfaWwSRGcwCW77Uald6naXClkit.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brzydki_ork: Rzeczywiście. Co dziwniejsze, jego shiny wersja w ogóle się nie zmieniła w Crystal. Dopiero później z fioletowego zmienił się w niebieski. Ciekawe, bo słyszałem, że wersje shiny powstały w ten sposób, że po prostu zmieniono wartość liczbową odpowiedzialną za kolor u każdego pokemona. Niby była to ta sama wartość dla wszystkich. Różnica u spinaraka może wynikać z tego, że później był trochę jaśniejszy zielony, więc i shiny trochę
  • Odpowiedz