18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Mirki chciałbym sobie pograć w pokemony ale tej pierwszej generacji co był tam Pikachu, Bulbasaur itp. Jest to możliwe na androidzie? Które wersje są najnowsze? Chodzi mi o te emulatory z GBA. Kiedyś grałem w Pokemon Red i Gold ale czy jest coś nowszego z tymi podstawowymi pokemonami?

#gba #pokemon #android
@kedzior1916: W PoGo najciekawsze jest to, że mieszkam w mieście <50k w którym jest całkiem naprawdę elegancka liczba Pokespotów... ALE PRZY WSZYSTKICH SĄ TYLKO COMMONY JAK RATTATY CZY PIDGEYE WŁAŚNIE ()
A WYSTARCZYŁO NA DZIEŃ POJECHAĆ DO GDAŃSKA ABY PODWOIĆ ILOŚĆ POKEMONÓW W POKEDEXIE
Cześć mirki, chciałem się wam pochwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od jakiegoś czasu hobbistycznie składam epapierosy (mody) założyłem fp na fejsie i myślę że ludziom podoba się co robię dlatego chciałem się pochwalić na mirko.
Oto co zrobiłem ostatnio, pokeball a w środku elektronika i koszyki na baterie z druku 3D które sam zaprojektowałem :D

Gdyby ktoś chciał takiego to zapraszam na moją stronę. Składam je gdyby ktoś
Pobierz
źródło: comment_Ot1aR460hjt2xGswDmjnUkzZvFoPHf46.jpg
Dla zainteresowanych Pokemonami świetne podsumowanie historii Świata Pokemon.
Dodatkowo jako obrazek Drzewo Życia Świata Pokemon.

The Beginning - https://youtu.be/DZWnvp_OL2E?t=1m32s
Ancient History - https://youtu.be/4LWRnegZ53s?t=1m30s
Recent history - https://youtu.be/jzS8SmcUUy4?t=1m37s

#pokemon #pokemongo #ciekawostki
Pobierz
źródło: comment_e5rOvsYLXFXYlGKIG14HaCjItosDVGu7.jpg
Patrzcie Mirki co znalazłem dziś podczas porządków na strychu. Masa wspomnień przewinęła mi się przez głowę z tej okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tylko kilka egzemplarzy, na pewno miałem gdzieś całą reklamówkę..
Trafił się jeden wybitnie gruby, nie wiem czy to jakaś limitowana wersja czy co..
Jest też jeden metalowy.
Więcej zdjęć w komentarzach.

#pokemon #pokemongo
Pobierz
źródło: comment_eo5shzRcpZj2R2wGlSQkAuUVo7OhF2nc.jpg
#pokemon #pokemongo #pytanie #dziecinstwo #wspomnienia

Czy masz swojego ulubionego pokemona?

Moim ulubionym pokiem z dziecinstwa jest Golem.

Pamiętam, że wracałem wtedy z mamą z jakiejś wycieczki autokarem. Przy granicy polsko-czeskiej zatrzymaliśmy się w KFC i były tam zestawy dla dzieci z pokemonami (było to w momencie, gdy pokemony dopiero wchodziły do polskiej tv więc nie widziałem jeszcze żadnego odcinka). W zestawie dostałem figurkę Golema i tak już został w moim serduszku.
Pobierz
źródło: comment_BPnWpIFMxflUAixT4sD6pkn3P3VI4PH0.jpg
@MirekMireczek: no ja zawsze jak wejde na mirko to jeden z pierwszych wpisów jakie widze to lewak/kuc który robi z siebie idiote a niektórzy ci bardziej #!$%@? nawet tagować nie potrafią i pomimo każdego tagu który wyżej dałem (xD) i tak widze wpisy które tylko takie tagi powinny mieć

(Pokemony mam na czarno od premiery gdziekolwiek więc nie)

@Darkejas: widze kumplu