Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 10
- 76
- 886
@t3zz: Tak kończą frajerzy.
- konto usunięte
- KristofoCoeltho
- feelbeats
- Krznl
- RPG-7
- +881 innych
@t3zz nawet mi cię nie żal xD
- konto usunięte
- neqe
- Pepeb
- aroaro1993
- KristofoCoeltho
- +404 innych
Tymczasem w małej wsi pod Wałbrzychem ukryty został ultra pokestop jp2, ktory dropi złote pokeballe !!!
#heheszki #humorobrazkowy #jp2 #pokemongo #pokemon
#heheszki #humorobrazkowy #jp2 #pokemongo #pokemon
by tego bylo malo mozna zdobyc ultramoce
Zawiera treści 18+
Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.
Mirki chciałbym sobie pograć w pokemony ale tej pierwszej generacji co był tam Pikachu, Bulbasaur itp. Jest to możliwe na androidzie? Które wersje są najnowsze? Chodzi mi o te emulatory z GBA. Kiedyś grałem w Pokemon Red i Gold ale czy jest coś nowszego z tymi podstawowymi pokemonami?
#gba #pokemon #android
#gba #pokemon #android
- 28
@kedzior1916: W PoGo najciekawsze jest to, że mieszkam w mieście <50k w którym jest całkiem naprawdę elegancka liczba Pokespotów... ALE PRZY WSZYSTKICH SĄ TYLKO COMMONY JAK RATTATY CZY PIDGEYE WŁAŚNIE ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
A WYSTARCZYŁO NA DZIEŃ POJECHAĆ DO GDAŃSKA ABY PODWOIĆ ILOŚĆ POKEMONÓW W POKEDEXIE ᶘᵒᴥᵒᶅᶘᵒᴥᵒᶅᶘᵒᴥᵒᶅ
A WYSTARCZYŁO NA DZIEŃ POJECHAĆ DO GDAŃSKA ABY PODWOIĆ ILOŚĆ POKEMONÓW W POKEDEXIE ᶘᵒᴥᵒᶅᶘᵒᴥᵒᶅᶘᵒᴥᵒᶅ
- 241
Cześć mirki, chciałem się wam pochwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od jakiegoś czasu hobbistycznie składam epapierosy (mody) założyłem fp na fejsie i myślę że ludziom podoba się co robię dlatego chciałem się pochwalić na mirko.
Oto co zrobiłem ostatnio, pokeball a w środku elektronika i koszyki na baterie z druku 3D które sam zaprojektowałem :D
Gdyby ktoś chciał takiego to zapraszam na moją stronę. Składam je gdyby ktoś
Od jakiegoś czasu hobbistycznie składam epapierosy (mody) założyłem fp na fejsie i myślę że ludziom podoba się co robię dlatego chciałem się pochwalić na mirko.
Oto co zrobiłem ostatnio, pokeball a w środku elektronika i koszyki na baterie z druku 3D które sam zaprojektowałem :D
Gdyby ktoś chciał takiego to zapraszam na moją stronę. Składam je gdyby ktoś
- Zenit_b
- Zielsky
- mariuszb70
- wsxx
- lukkow
- +236 innych
- 10
- 38
- konto usunięte
- remek4x4
- StayOut
- luvencedus
- mleko15
- +33 innych
- 1
Lure Party w Londynie [transmisja na żywo] ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
"Uczestnicy planują włączenie opcji Lure na wszystkich Pokestopach na odcinku 5 kilometrów"
https://www.facebook.com/TELEGRAPH.CO.UK/videos/10154492961084749/?permPage=1
#pokemongo #pokemon #londyn
"Uczestnicy planują włączenie opcji Lure na wszystkich Pokestopach na odcinku 5 kilometrów"
https://www.facebook.com/TELEGRAPH.CO.UK/videos/10154492961084749/?permPage=1
#pokemongo #pokemon #londyn
@mat1984: Być może użyty link wygasł lub strona jest widoczna tylko dla grupy odbiorców, do której nie należysz.
- 1
@vomar: przed chwilą była transmisja na FB Telegraph, ale pewnie już zakończyli. Tutaj więcej info o akcji:
https://www.facebook.com/events/886103584833832/
http://www.timeout.com/london/blog/gotta-catch-em-all-four-pokemon-go-parties-happening-in-london-072216
Transmisja: https://www.facebook.com/TELEGRAPH.CO.UK/videos/10154493012184749/?permPage=1
https://www.facebook.com/events/886103584833832/
http://www.timeout.com/london/blog/gotta-catch-em-all-four-pokemon-go-parties-happening-in-london-072216
Transmisja: https://www.facebook.com/TELEGRAPH.CO.UK/videos/10154493012184749/?permPage=1
@jakosdajerade: Nie żartuj.
- 27
Dla zainteresowanych Pokemonami świetne podsumowanie historii Świata Pokemon.
Dodatkowo jako obrazek Drzewo Życia Świata Pokemon.
The Beginning - https://youtu.be/DZWnvp_OL2E?t=1m32s
Ancient History - https://youtu.be/4LWRnegZ53s?t=1m30s
Recent history - https://youtu.be/jzS8SmcUUy4?t=1m37s
#pokemon #pokemongo #ciekawostki
Dodatkowo jako obrazek Drzewo Życia Świata Pokemon.
The Beginning - https://youtu.be/DZWnvp_OL2E?t=1m32s
Ancient History - https://youtu.be/4LWRnegZ53s?t=1m30s
Recent history - https://youtu.be/jzS8SmcUUy4?t=1m37s
#pokemon #pokemongo #ciekawostki
- xyz23
- rogal_king
- konto usunięte
- konto usunięte
- bersking
- +22 innych
- 4
@rogal_king: http://lph5i1b6c053kq7us26bdk75.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2010/10/venonant-butterfree.png
Szukaj sobie Butterfree i Venomotha. Ktoś zostawił zgodnie z koncepcją, zmieniono to w uniwersum dosyć szybko na stan aktualny czyli C -> M -> B oraz V -> V.
Szukaj sobie Butterfree i Venomotha. Ktoś zostawił zgodnie z koncepcją, zmieniono to w uniwersum dosyć szybko na stan aktualny czyli C -> M -> B oraz V -> V.
Patrzcie Mirki co znalazłem dziś podczas porządków na strychu. Masa wspomnień przewinęła mi się przez głowę z tej okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To tylko kilka egzemplarzy, na pewno miałem gdzieś całą reklamówkę..
Trafił się jeden wybitnie gruby, nie wiem czy to jakaś limitowana wersja czy co..
Jest też jeden metalowy.
Więcej zdjęć w komentarzach.
#pokemon #pokemongo
To tylko kilka egzemplarzy, na pewno miałem gdzieś całą reklamówkę..
Trafił się jeden wybitnie gruby, nie wiem czy to jakaś limitowana wersja czy co..
Jest też jeden metalowy.
Więcej zdjęć w komentarzach.
#pokemon #pokemongo
- 1
@youlife007: Robiłem dzisiaj to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.wykop.pl/wpis/18799505/mirki-co-wlasnie-z-szafy-wykopalem-to-ja-nawet-nie/
PS Grube to była specjalna wersja do rozbijania wież z tazosów :)
http://www.wykop.pl/wpis/18799505/mirki-co-wlasnie-z-szafy-wykopalem-to-ja-nawet-nie/
PS Grube to była specjalna wersja do rozbijania wież z tazosów :)
- 12
Daily Reminder że w 6 generacji pokemonem jest świeczka, która ewoluuje w lampe by w końcu osiągnąć swoją finalną forme czyli żyrandol. Idiots will defend this
#pokemon #pokemongo #gorzkiezale
#pokemon #pokemongo #gorzkiezale
@Jewpacabraa: Nie no, mogło być gorzej. Na przykład kulka ewoluująca w kulkę z odwróconymi kolorami.
- EissIckedouw
- rogal_king
- konto usunięte
- PanRatel
- Matt_888
- +18 innych
@Jewpacabraa: Te nowe pokemony to przesada. Skończyły im się totalnie pomysły. Na przykład w najnowszej generacji są aż trzy pokemony fioletowe gluty, pokemon jajka albo pokemon kamień.
- EissIckedouw
- konto usunięte
- Gajeel
- marek-kalka
- Ahura
- +4 innych
- 16
- konto usunięte
- Kuciniak
- Xuxire
- klapki_mojzesza69
- Nort
- +11 innych
- 9
- JeffGoldblum
- smutny_prencik
- p3k1
- MiHau3
- vind
- +4 innych
- 89
#pokemon #pokemongo #pytanie #dziecinstwo #wspomnienia
Czy masz swojego ulubionego pokemona?
Moim ulubionym pokiem z dziecinstwa jest Golem.
Pamiętam, że wracałem wtedy z mamą z jakiejś wycieczki autokarem. Przy granicy polsko-czeskiej zatrzymaliśmy się w KFC i były tam zestawy dla dzieci z pokemonami (było to w momencie, gdy pokemony dopiero wchodziły do polskiej tv więc nie widziałem jeszcze żadnego odcinka). W zestawie dostałem figurkę Golema i tak już został w moim serduszku.
Czy masz swojego ulubionego pokemona?
Moim ulubionym pokiem z dziecinstwa jest Golem.
Pamiętam, że wracałem wtedy z mamą z jakiejś wycieczki autokarem. Przy granicy polsko-czeskiej zatrzymaliśmy się w KFC i były tam zestawy dla dzieci z pokemonami (było to w momencie, gdy pokemony dopiero wchodziły do polskiej tv więc nie widziałem jeszcze żadnego odcinka). W zestawie dostałem figurkę Golema i tak już został w moim serduszku.
- Gom3z
- qbad89
- jestem-tu
- kawior2007
- Millduck
- +84 innych
- 102
- 135
@rales: psajjjjjj, psajajajajajjjjjj
- karoryfer
- Millduck
- alma_
- konto usunięte
- BlaZeR
- +130 innych
- 540
- vanot
- mepps
- felixos
- NukeButton
- Avi7
- +535 innych
- 33
@Sydney_Mobius: nigdy nie wale przy pikachu
- collector
- konto usunięte
- anotherguy
- Rizzin
- Red_Hawk
- +28 innych
- 65
- 1
@Pomaraczowy: ja nie mam
@MirekMireczek: no ja zawsze jak wejde na mirko to jeden z pierwszych wpisów jakie widze to lewak/kuc który robi z siebie idiote a niektórzy ci bardziej #!$%@? nawet tagować nie potrafią i pomimo każdego tagu który wyżej dałem (xD) i tak widze wpisy które tylko takie tagi powinny mieć
(Pokemony mam na czarno od premiery gdziekolwiek więc nie)
@Darkejas: widze kumplu
(Pokemony mam na czarno od premiery gdziekolwiek więc nie)
@Darkejas: widze kumplu
- 23









































#pokemongo #pokemon