Nintendo właśnie zapowiedziało nową generację Pokémonów na 3DS, gry będą się nazywać Pokemon X i Pokemon Y. Startery będą się nazywać Froakie, Fennekin i Chespin.
Po raz pierwszy w historii gry zostaną wydane w "mniej więcej" tym samym czasie w Japonii, USA i Europie - w październiku tego roku.
@ufoporno: ja gram na smartfonie i czekam aż nintendo DS emulator wyjdzie, bo coś nie mogę sobie dobrego ściągnać do heartgold na kompie. Ciągle się tnie. :(
Tyle się naszukałem ale w końcu znalazłem!
http://www.wykop.pl/wpis/1126185/jestemrowerem-zobacz-na-to-walentynki2013/
HA! I co teras?