A jednak będa nowe pokemony na #nintendoswitch :D

Pokemon Stars has been announced for the Nintendo Switch, it's expected to release in Fall this year and some more details are expected in Corocoro. The logo and a teaser trailer have also been released. Check it out here. https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ


#nintendo #pokemon
Pobierz epi - A jednak będa nowe pokemony na #nintendoswitch :D

 Pokemon Stars has been ann...
źródło: comment_IJpllxPjUMTwgTbWerxHwqsHR0Ik3hMP.jpg
18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jeżu, zacząłem grać w Pokemon Prism i jeśli ktoś nie grał to polecam z z całego serca. Serio... Być może to zwykła nostalgia ale dawno nie bawiłem się tak dobrze przy pokemonowej grze.

Prism jest hackiem do pokemonów crystal, który powstawał blisko 10 lat. Obecnie z tego co wiem autor ma zakaz od nintendo kontynuowania dalszych prac nad nim, ale dzięki społeczności reddita hack rozwija się dalej - nawet w szybszym tempie
Kryspin013 - Jeżu, zacząłem grać w Pokemon Prism i jeśli ktoś nie grał to polecam z z...
@OpsMom: Mam tak samo, za dużo artefaktów filtry wprowadzają - np to, że czcionka robi się do dupy xD
@Lurid: Mam SoulSilver, które niby są remakiem ale jakoś nie jestem w stanie ich przejść ze względu ze względu na rzeczy o których sam wspominasz - tzn przeszedłem je drugi raz ale jakoś męczy mnie w sumie granie. Z innymi nowymi grami podobnie. Zresztą ze starszych to nawet emeraldów nie jestem
@gadatos tzn że jak w gymie twojej drużyny jest jakiś pokemon na którego dobrze działa ogień to użyj tego pokemona do walki. Najlepiej na Executora +2400CP. Dostaniesz dużo pkt. I szybciej będziesz mógł dołożyć swojego poksa:)
Co o tym sądzisz @Dryblas wymieniałeś już materiały?


@Maxxtom: Tak, jednego Reuni dokupiłem, żeby mieć trzy. Poza tym nic, ale zbieram znowu na jakiegoś EXa.

Ja ostatecznie pójdę w kierunku deoxysów.


@magral: Wstrzymaj się z wydawaniem materiału na nie, bo nie wiadomo jak bardzo powszechne będą counterujące je dark decki.
@bombelaz: jedyna strona na jaką wchodzę to https://www.reddit.com/r/pokemonduel/ a wszystko rozkminiam sam :) Możesz wrzucić swój deck tak jak ja, to ktoś ci doradzi jeśli nie wiesz czy twój deck jest dobry. Ale już teraz mogę ci powiedzieć, że nie ma decku idealnego. Ja już nie raz rozwalałem kogoś, kto miał wydawać by się mogło lepszy deck, ale też inni z gorszym deckiem rozwalali mnie. Ja chyba większość walk wygrywałem mając