@wysuszony: zdarza się, że będąc pochłoniętym rozgrywką można się zapomnieć ;] no ja sobie teraz wyrobiłem nawyk, że co ważniejszy moment zapisuję wszędzie jak tylko się da. Nawet w niektórych grach w czasie walk jak mam przewagę xD
a co za problem zapisać grę przed każdą kolejną walką :<?
@wysuszony: i tu jest różnica między hardcore role play, a casual gaming :P























Komentarz usunięty przez moderatora