Mirki jakieś porady jak poradzić sobie z odejściem psa? Obserwatorzy tagów #pokazpsa #pieseczkizprzypadku #pies #psy kojarzą moją Dianę która odeszła w piątek.
Czuję taką pustkę. Po prostu nie mogę w to uwierzyć, że jej już nie ma. Uwielbiałem kupować jej różne smakołyki, siedzieć obok niej na trawie i miziać ją w jej ulubionych miejscach. Gdy chodziłem do średniej szkoły i przyjeżdżałem autem do domu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Master_Boy: Wiem co czujesz Mirek. Zawsze myślałem, że jak pożegnam swojego psa to najpóźniej na drugi dzień będę miał drugiego, żeby na niego przelać swoje uczucia. Odszedł w takim momencie, że nie mogłem sobie pozwolić na szczeniaka więc kupiłem roombę, żeby chociaż ona po podłodze jeździła... Tu żadne słowa pocieszenia nie pomogą, to trzeba po prostu przeżyć. Daj sobie czas, nie uciekaj od tej żałoby, nie próbuj zajmować się czymś
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stulejan: Super że jest happy-end, pogłaszcz dzielnego Majkela ode mnie ʕʔ
Gratki, że dobrze się nim opiekujesz, dobry Pan i dobry pies to dobra² para ;-)
  • Odpowiedz
Czy wasze pieski to też takie niejadki?

Tego trzeba namawiać do jedzenia, mówić "jedz piesku", siedziec przy nim, bo inaczej nie zje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie jest chory. Zmiana karmy nic nie daje. Jedynie chętniej zje np. wątróbkę gotowaną.

#pies #psy #smiesznypiesek #pokazpsa #zwierzaczki #zwierzeta #weterynaria
dwa__fartuchy - Czy wasze pieski to też takie niejadki?

Tego trzeba namawiać do je...

źródło: comment_1600686835YWHRySItvegU48lByrpO92.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dwa__fartuchy: może sam instynktownie wie że powinien przejść na dietę, albo nie ma ochoty na jedzenie kolorowych barwionych chrupek i wątroba jest jedynym mięsem w jego diecie? (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
Siemka Mirki, może ktoś z #lodz (chociaż nie tylko) chce mi pomóc w temacie #psy #bezdomnepsy #weterynarz #weterynaria #schroniskodlazwierzat

Na wsi pod Łodzią, nieopodal mojej znajomej pojawił się młodziutki pieseł, w typie wilczka. Definitywnie wyrzucony po wakacjach, brak obroży, strasznie się boi ludzi, wychudzony. Od kilku dni go dokarmiamy. Prawdopodobnie był też bity bo kładzie się na widok podniesionej ręki
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@PazuryCezura
@skeeto666
@Sansiwiera aktualizacja dla ciekawych, pies ma ok 4 lat, był głodzony i pobity kilka razy, miał w sobie 17 kleszczy które zostały wykryte, dużą część nie została, prawdopodobnie ktoś go wyrzucił z miasta, bankowo pies nie pochodzi ze wsi, ma problemy z tylną łapą. Dostał szereg zastrzyków, spędziłem sporo czasu u weta. Jest cały i zdrowy u mnie w domu, ma specjalną karmę żeby szybko wrócił do
Sloneczko - @PazuryCezura 
@skeeto666 
@Sansiwiera aktualizacja dla ciekawych, pies m...

źródło: comment_160072069793xKOkq8wUg5tVBgvDyAwg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz