Pół roku temu pochowałem psa, który przed porzuceniem przez poprzedniego właściciela był bity i głodzony, do schroniska trafił w stanie agonalnym. Obiecałem sobie, że jeśli pojawi się kolejny pies, to pierwsze kryterium wyboru to będzie "najbardziej niechciany w całym schronisku".

Długo szukać nie musiałem, dziś odebrałem 12-latkę, która ostatnie 11 lat (słownie: jedenaście) spędziła w boksie, nie zna innego świata poza nim.

Dramat po wyjściu ze schroniska, podróż samochodem zaskakująco spokojna, w
F.....r - Pół roku temu pochowałem psa, który przed porzuceniem przez poprzedniego wł...

źródło: comment_16074357661fjCvnVw7qhiC1LW8M7TnC.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#otoziaki - pod tym tagiem dodaję pieski i kotki do adopcji oraz ewentualne aktualizacje :)

Dzisiaj na ruszt idzie Feliks (niedosłownie). Został uwolniony 5 lat temu z łańcucha, wychudzony, pragnący czułości ze strony człowieka.

Feliks kocha zabawy przy jeziorku, przyjaźni się z innymi pieskami z hoteliku, to piękny piesek, wykastrowany.

Przebywa
cytmirka - #otoziaki - pod tym tagiem dodaję pieski i kotki do adopcji oraz ewentualn...

źródło: comment_1607341770xu3ckapeZlu3gBh88oal6j.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaszankaschabowa: Mój psiak kiedyś zajadał się produktami firmy John Dog - poleca ucho sarny, skóra jelenia, ewentualnie ścięgna wołowe.
Z zabawek odradzam aromatyzowane - zwykle guma jest krucha i kończy się zjedzeniem.
Produkty firmy ChuckIt! i Comfy są niezniszczalne! Kong już nie (testowane przez Docenta!). Naturalnie pełen nadzór nad psiakiem! Nie można dawać zabawki by się odczepił.
Może jakiś szarpak to będzie wspólna zabawa?
No i odradzam zabawki z piszczałką
  • Odpowiedz
Cześć Mirki i Mirabelki,

zgodnie z obietnicą, wracam w grudniu z mikołajowym #rozdajo! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Poprzednie cieszyło się dużym zainteresowaniem, więc podwajamy stawkę! Do wygrania dwie paczki dla Waszych pupili!

Psiasyłka którą założyłam po godzinach na etacie w ubiegłym miesiącu to paczki-niespodzianki dla psiaków i kociaków. Sama starannie wybieram produkty- z nastawieniem na super jakość, naturalny skład przysmaków, oraz urocze zabawki, co
zapomnialamlogin - Cześć Mirki i Mirabelki,

zgodnie z obietnicą, wracam w grudniu z ...

źródło: comment_1607284299AReeMPBxRR32TZdVWtdKjU.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach