@Radiativ: Możliwe że się będę z nią w to bawił. Dotychczas jak były psy w domu to się je uczyło tylko przydatnych komend typu chodź, siad, zostań, a jak mieliśmy jamnika to sam się aportowania nauczył.

Z Mary jest ta kwestia, że ma w oczach taki błysk przy tych komendach, że widać, że chce coś robić i jest głodna atencji. Jak się z nią nie bawimy to też zaczepia ile
  • Odpowiedz
  • 109
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miki_w: Takie podejście jak Twoje, jest rzadko spotykane w dzisiejszych czasach. Dobrze wiedzieć, że są jeszcze osoby które patrzą dalej niż czubek własnego nosa.
Powodzenia w walce Mirabelko. Trzymam kciuki, żeby Twoja przyjaciółka wyszła z tego :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Dzisiaj moja sie w pyszczek uderzyła przy zabawie ze mną, o moją rękę bo za szybko po zabawkę sie odwróciła.Zabolało ją bo zaczęła sie trząść przestraszona malutka i do mojej pobiegła. 10 minut leżałem na ziemi i ją przepraszałem, podeszla do mnie po buziaczka, po czym mnie polizała i się wtuliła we mnie. wiem ze jej przeszło i już nie ma urazy do mnie, ale tak mi jej szkoda było... Wytuliłem ją
  • Odpowiedz