#otoziaki
Ogłaszam ponownie Reksia! Zgłosiła się do niego jedna dziewczyna ale w końcu wzięła innego pieska ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Oto Reksio, zabrany z popularnych Radys, prawdopodobnie mieszaniec amstaffa (o czym mnie uświadomiła pewna Mirabelka :D ).
Czy ktoś da Reksiowi domek? :
#pytanie #niekupujadoptuj #pokazpsa #smiesznypiesek #amstaff #slask
cytmirka - #otoziaki 
Ogłaszam ponownie Reksia! Zgłosiła się do niego jedna dziewczyn...

źródło: comment_1606936375BWVXA3FA3zQzdKaFJ73AsR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@luk04330: Oczywiście, że będzie sterylka! To nawet nie ma co się zastanawiać! Zaczęliśmy ją planować w momencie wzięcia suki. Chcieliśmy dać jej tydzień, dwa na przyzwyczajenie się do nas. No niestety, to jest pies, który nigdy nie był głaskany, nie był w domu, nie jechał samochodem... W każdym razie kiedy okazało się, że już przyszła do nas w ciąży, dzwoniliśmy do weterynarzy w okolicy pytając o sterylizację aborcyjną, ale każdy
  • Odpowiedz
@luk04330: Bardzo dziękuję, będę szukać na wszystkie sposoby! Fundacje zostawiam na koniec, bo i tak mają pełne ręce roboty, nie chcę ich dodatkowo obciążać. To teraz moja odpowiedzialność, ale jak wyczerpią się możliwości to i tam uderzę. :)
  • Odpowiedz