Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki,

zgodnie z obietnicą, wracam w grudniu z mikołajowym #rozdajo! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Poprzednie cieszyło się dużym zainteresowaniem, więc podwajamy stawkę! Do wygrania dwie paczki dla Waszych pupili!

Psiasyłka którą założyłam po godzinach na etacie w ubiegłym miesiącu to paczki-niespodzianki dla psiaków i kociaków. Sama starannie wybieram produkty- z nastawieniem na super jakość, naturalny skład przysmaków, oraz urocze zabawki, co miesiąc inne (nie są to więc magazynowe pozostałości jak często w pudełkach subskrypcyjnych). A to wszystko zawsze dostosowane do konkretnego zwierzaka (wiek, wielkość, alergie/nietolerancje etc), i w głównej mierze z małych polskich firm.
Całość z olbrzymiej miłości do zwierząt, więc każda zamówiona Psiasyłka funduje miskę karmy dla krakowskiego schroniska, lub fundacji Człowiek dla Zwierząt pod Krakowem, skąd adoptowani zostali Tosia i Budyń - eksperci stojący za Psiasyłką, skrzętnie testujący wszystkie produkty ʕʔ

Ale do rzeczy - zobaczcie sami (jeśli jeszcze nie widzieliście!), kupcie jeśli się spodoba, dajcie lajka na Facebooku lub Insta a ja zgodnie z obietnicą przechodzę do #rozdajo!

Tym razem wygrywa najbardziej wyplusowane zdjęcie Waszego psa/kota w świątecznym klimacie! Choinki, Mikołaje, pierniki, Mariah Carey w tle i te sprawy, zaszalejcie!
Jak obiecałam, podwajamy stawkę! Jeśli post przekroczy 1000 plusów - wybierzemy drugiego zwycięzcę przez losowanie #mirkorandom.

Dla zwycięzcy/zwycięzców - świąteczna Psiasyłka lub Kocia Psiasyłka, oczywiście customizowana pod zwierzaka (więc uśmiechnę się o szczegóły po ogłoszeniu wyników), idealna pod choinkę!

Zwycięzcę/zwycięzców wyłonimy we wtorek wieczorem - odblokujcie proszę PW, na kontakt zwycięzców będę czekać do czwartku g. 19:00, później przechodzimy do kolejnego zdjęcia/losu.

Na zdjęciu Hlawislaw, jeden z pierwszych Psyjaciół!

#pokazpsa #pies #pokazkota #kot #wykopefekt #smiesznypiesek #tworczoscwlasna #psiasylka
zapomnialamlogin - Cześć Mirki i Mirabelki,

zgodnie z obietnicą, wracam w grudniu z ...

źródło: comment_1607284299AReeMPBxRR32TZdVWtdKjU.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz