Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@AnonimoweMirkoWyznania: Samemu uczyć się kodowania w solidity xd
@AnonimoweMirkoWyznania: Uprawnienia na tira
#anonimowemirkowyznania
Chciałabym spróbować dokształcić się w kierunku finansów. Niedawno skoczyłam zupełnie inne studia. Czy studia podyplomowe będą dobrym wyborem? Zastanawiam się nad SGH - kierunek Rachunkowość i finanse przedsiębiorstwa lub Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Zaletą tego drugiego jest niższa cena i to, że forma studiów jest w 100% zdalna, a ja mieszkam w odległości kilkuset kilometrów od obu uczelni (do Poznania mam bliżej) i ma to dla mnie
Chciałabym spróbować dokształcić się w kierunku finansów. Niedawno skoczyłam zupełnie inne studia. Czy studia podyplomowe będą dobrym wyborem? Zastanawiam się nad SGH - kierunek Rachunkowość i finanse przedsiębiorstwa lub Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Zaletą tego drugiego jest niższa cena i to, że forma studiów jest w 100% zdalna, a ja mieszkam w odległości kilkuset kilometrów od obu uczelni (do Poznania mam bliżej) i ma to dla mnie
@AnonimoweMirkoWyznania: czesc, robiłem pierwszy stopień na UEP, durgi na SGH. I zdecydowanie polecam bardziej SGH. Było mniej ciśnięcia, a zajęcia moim zdaniem dużo ciekawsze.
- 0
abc: Polecam zainteresować się również kursami od Stowarzyszenia Księgowych w Polsce
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
#studbaza #podyplomowe #pytanie
Mirki, mam pytanie do osób, które zdecydowały się na studia podyplomowe - czy Wam to pomogło w karierze? Polecacie?
Skonczyłam kierunek elkonomiczny, ale los sprawił ze wylądowałam w analizie IT. Stanowisko midowe, więc wszystkie braki wynikające z braku podręcznikowej wiedzy maskuję szybkimi Googlami. Z praktycznymi umiejętnościami raczej nie mam problemu, ale czasami odczuwam braki do załatania. Stąd pomysł, by od października pójść na
Mirki, mam pytanie do osób, które zdecydowały się na studia podyplomowe - czy Wam to pomogło w karierze? Polecacie?
Skonczyłam kierunek elkonomiczny, ale los sprawił ze wylądowałam w analizie IT. Stanowisko midowe, więc wszystkie braki wynikające z braku podręcznikowej wiedzy maskuję szybkimi Googlami. Z praktycznymi umiejętnościami raczej nie mam problemu, ale czasami odczuwam braki do załatania. Stąd pomysł, by od października pójść na
- 1
@caslin: oprócz totalnych podstaw i nakierunkowania nic co wykładają na studiach sie nie przydaje (mowie o IT), większość technologii jest mocno przestarzała (ale zastrzegam ze studiowałem daaawno), spotkać można natomiast sporo ciekawych osób które czasem potrafią wspomóc i nakierować w karierze i to sobie chwale. Osobiście dużo bardziej sobie chwale początkowy okres pracy gdzie na żywym organizmie i za śmieszna pensje bardzo szybko sie uczyć potrzebnych rzeczy.
@caslin: ja zrobiłem podyplomówkę na prywatnej uczelni z tych samych powodów co Ty, dziury załatałem, trochę skorzystałem z wiedzy w pracy, był to też argument za awansem jakiś rok później, uważam że to nie był stracony czas
#anonimowemirkowyznania
Niedawno ukończyłam studia magisterskie, ale średnio widzę siebie w wyuczonym zawodzie. Myślę nad pójściem na studia podyplomowe z finansów i rachunkowości. Wkrótce się przeprowadzam do małej miejscowości, gdzie funkcjonuje jedna uczelnia wyższa i tam też prowadzony jest taki kierunek. Zastanawiam się, czy takie studia dadzą mi podstawy do zostania księgową, specjalistą ds. finansowych itp., czy jest to zdecydowanie za mało i potrzebne są studia licencjackie/mgr? Czy uczelnia będzie miała
Niedawno ukończyłam studia magisterskie, ale średnio widzę siebie w wyuczonym zawodzie. Myślę nad pójściem na studia podyplomowe z finansów i rachunkowości. Wkrótce się przeprowadzam do małej miejscowości, gdzie funkcjonuje jedna uczelnia wyższa i tam też prowadzony jest taki kierunek. Zastanawiam się, czy takie studia dadzą mi podstawy do zostania księgową, specjalistą ds. finansowych itp., czy jest to zdecydowanie za mało i potrzebne są studia licencjackie/mgr? Czy uczelnia będzie miała
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 17
Czy da się jakoś przyzwyczaić do programowania?
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie. Jeżeli tego nie czujesz, to nie jest to dla ciebie. Oczywiście możesz się zmuszać, ale bardzo szybko się wypalisz i będziesz szukał czegoś innego.
konto usunięte via Android
- 12
@jerzalke ale się zesrałeś
#anonimowemirkowyznania
Czy podyplomowe na tym kierunku: https://podyplomowe.ka.edu.pl/oferta/tester-automatyzujacy-w-selenium/ Pomoże mi faktycznie zmienić branżę, jeżeli do tej pory nie siedziałem w programowaniu poza hobby? Ogólnie, rola testera bardzo mi się podoba, jednak co Wy o tym sądzicie? #it #ka #krakow #podyplomowe
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ab6e224fdc3a000b6c31e5
Czy podyplomowe na tym kierunku: https://podyplomowe.ka.edu.pl/oferta/tester-automatyzujacy-w-selenium/ Pomoże mi faktycznie zmienić branżę, jeżeli do tej pory nie siedziałem w programowaniu poza hobby? Ogólnie, rola testera bardzo mi się podoba, jednak co Wy o tym sądzicie? #it #ka #krakow #podyplomowe
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ab6e224fdc3a000b6c31e5
- 0
@AnonimoweMirkoWyznania: tester czy to manualny czy tym bardziej autmatyczny to dobra opcja na poczatek w IT. masz ciekawe mozliwosci zeby pozniej robic cos innego albo rozwijac sie juz stricte jako tester automatyczny. nie pomoge niestety z informacja jak wygladaja progi wejscia w testowanie obecnie, nie wiem jak przez pandemie wyglada rynek na niskich stanowiskach a z tego co sie czyta to raczej ludzie narzekaja na brak juniorskich stanowisk
- 2
OkiełznanyNomad: Przykro mi, ale nie ma szans. Lepiej zająć się czymś innym niż wchodzić w branżę, w której byle student cię wygryzie. Takie podyplomowe lub kursy to trzepalnia kaski i nic więcej. Najlepiej zostań w tej branży w której jesteś i zmień pracę.
Zaakceptował: LeVentLeCri
Zaakceptował: LeVentLeCri
- 1
Podyplomówka, zjazdy raz w miesiącu, w Polsce, w całości po niemiecku, po studiach niefilologicznych...? Coś Wam wiadomo może na ten temat? :)
#niemiecki #studia #podyplomowe #jezykiobce
#niemiecki #studia #podyplomowe #jezykiobce
#anonimowemirkowyznania
#informatyka #agh #podyplomowe #studia #praca #studbaza
Mirki, jakieś opinie o podyplomowym cyberbezpieczeństwie oraz o metodach wytwarzania oprogramowania na AGH? Jestem na studiach niezwiązanych z tym zagadnieniem, ale bardzo lubię programować i łączę z tym swoją przyszłość. Co polecacie i w czym łatwiej odnaleźć pracę nie będąc z wykształcenia informatykiem?
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
#informatyka #agh #podyplomowe #studia #praca #studbaza
Mirki, jakieś opinie o podyplomowym cyberbezpieczeństwie oraz o metodach wytwarzania oprogramowania na AGH? Jestem na studiach niezwiązanych z tym zagadnieniem, ale bardzo lubię programować i łączę z tym swoją przyszłość. Co polecacie i w czym łatwiej odnaleźć pracę nie będąc z wykształcenia informatykiem?
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#anonimowemirkowyznania
Hej :) Szukam tutaj pomocy, ponieważ być może znajdzie się ktoś, kto ogarnia temat...Jak to wygląda ze studiami podyplomowymi? Czy łatwiej po nich o pracę? Oczywiście, nie mam tutaj na myśli całkowitego zmieniania branży (np. ktoś jest na bibliotekoznawstwie czy innej etnologii i nagle chce zostać specjalistą IT czy kontrolerem finansowym to idzie na podyplomowe).
Chodzi bardziej o przekwalifikowanie się, ewentualnie, o wyrobienie sobie specjalizacji i szukanie pracy właśnie
Hej :) Szukam tutaj pomocy, ponieważ być może znajdzie się ktoś, kto ogarnia temat...Jak to wygląda ze studiami podyplomowymi? Czy łatwiej po nich o pracę? Oczywiście, nie mam tutaj na myśli całkowitego zmieniania branży (np. ktoś jest na bibliotekoznawstwie czy innej etnologii i nagle chce zostać specjalistą IT czy kontrolerem finansowym to idzie na podyplomowe).
Chodzi bardziej o przekwalifikowanie się, ewentualnie, o wyrobienie sobie specjalizacji i szukanie pracy właśnie
@AnonimoweMirkoWyznania:
Daje to satysfakcję, a babcia może wypłaci ze stówkę ;) Specjalistą nie zostaje się chodząc na wykłady, a druga kwestia, że przytoczone przez Ciebie przykłady podyplomowych to będzie zazwyczaj dramat. W Polsce pokutuje prowadzenie tych studiów jako "kształcenie dla każdego", więc jest zerowy próg wejścia, przez co poziom merytoryczny jest niski. Wykładowcy muszą się niestety dopasować do ogółu grupy, a nie wszyscy mają kierunkowe wykształcenie albo odpowiednie doświadczenie i
Daje to satysfakcję, a babcia może wypłaci ze stówkę ;) Specjalistą nie zostaje się chodząc na wykłady, a druga kwestia, że przytoczone przez Ciebie przykłady podyplomowych to będzie zazwyczaj dramat. W Polsce pokutuje prowadzenie tych studiów jako "kształcenie dla każdego", więc jest zerowy próg wejścia, przez co poziom merytoryczny jest niski. Wykładowcy muszą się niestety dopasować do ogółu grupy, a nie wszyscy mają kierunkowe wykształcenie albo odpowiednie doświadczenie i
- 0
OP: Dzięki za pomoc, miałem po prostu trochę wątpliwości, ale serio dzięki :) Anonim bo nie mam konta niestety
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: marcel_pijak
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: marcel_pijak
Mirki, w sumie to mam pytanie #edukacja #studia #podyplomowe
Czy jest jeszcze jakas szansa na dostanie sie na jakieś studia podyplomowe zaoczne? Na ten rok akademicki? czy to juz raczej bez szans?
Czy jest jeszcze jakas szansa na dostanie sie na jakieś studia podyplomowe zaoczne? Na ten rok akademicki? czy to juz raczej bez szans?
@KARELGOLDBAUM: zależy od kierunku i uczelni. Najczęściej tak, trzeba dzwonić do dziekanatów. Dla nich to czysty zysk ;)
- 0
@KARELGOLDBAUM: jakies prywatne typu wsb itp. mysle, ze na luzie dasz rade :D
Cześć mireczki, planuje studia podyplomowe i sporo szukałem, aby znaleźć coś dla siebie. Chciałbym teraz zapytać was co myślicie o tym kierunku? Może macie jakieś doświadczenie z tym uniwersytetem i możne polecić/odradzić? Studia miałem humanistyczne, ale mam technika informatyki do tego zawsze interesowałem się technologiami i strasznie sie jaram CADem. #studbaza #studia #podyplomowe #kiciochpyta #informatyka #politechnikapoznanska
LINK: LINK
LINK: LINK
- 1
@Nild: Nic nie wiem o tych konkretnych, ale widzę jak wychodzi edukacja zdalna w Polsce i nie wygląda to za ciekawie, ja uważam że teraz szkoda kasy, może za rok powróci wszystko do normy
- 0
#anonimowemirkowyznania
Hej mirki, piszę z anonima, bo stalkujo.
Czy uważacie, że studia podylomowe z finansów i rachunkowości po studiach administracji mają sens? Umiem angielski, chcę zaczepić się gdzieś w korpo finansowym ale moje studia + doświadczenie w pracy w kancelariach mam wrażenie, że to blokuje już na samym starcie mimo, że mam trochę wiedzy przyswojonej samemu. Jest sens? Ktoś tak robił?
#studia #kiciochpyta #podyplomowe
Hej mirki, piszę z anonima, bo stalkujo.
Czy uważacie, że studia podylomowe z finansów i rachunkowości po studiach administracji mają sens? Umiem angielski, chcę zaczepić się gdzieś w korpo finansowym ale moje studia + doświadczenie w pracy w kancelariach mam wrażenie, że to blokuje już na samym starcie mimo, że mam trochę wiedzy przyswojonej samemu. Jest sens? Ktoś tak robił?
#studia #kiciochpyta #podyplomowe
źródło: comment_1601140868gloOoY74pImHnONOrSekR2.jpg
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
ChytraDziewczyna: Do NiebotycznyWojciech: , z ciekawości - jakie miasto? Bo mam podobną sytuację i chcę zacząć karierę w rachunkowości/finansach ale max. na entry level w korpo to jakieś 3k netto a standard 2600-2700. Czyżby to byla Warszawa?
Do OPa: Też myślę o podyplomówce z finansów, ale chyba popracuję trochę żeby zobaczyć jak to wygląda od środka i dopiero wtedy podejmę decyzje, może nawet ACCA. Swoją drogą, nie myślałeś o zaczęciu drugiego
Do OPa: Też myślę o podyplomówce z finansów, ale chyba popracuję trochę żeby zobaczyć jak to wygląda od środka i dopiero wtedy podejmę decyzje, może nawet ACCA. Swoją drogą, nie myślałeś o zaczęciu drugiego
Otwieram dyskusję (chyba, że nikt się nie przyłączy :P):
Czy #studia #podyplomowe mają sens? Czysto hobbystycznie, z ciekawości, a nie z wymogów zawodowych (papierek)?
Naszła mnie ochota na jakieś studia podyplomowe, bo trochę mózg się "zastał". Czy w Polsce jest jakikolwiek sens, a jeśli tak to gdzie? Uczelnie na semestr zimowy w większości (albo wszystkie?) i tak robią nauczanie zdalne, więc właściwie miejsce nie ma znaczenia. Z tego co widzę
Czy #studia #podyplomowe mają sens? Czysto hobbystycznie, z ciekawości, a nie z wymogów zawodowych (papierek)?
Naszła mnie ochota na jakieś studia podyplomowe, bo trochę mózg się "zastał". Czy w Polsce jest jakikolwiek sens, a jeśli tak to gdzie? Uczelnie na semestr zimowy w większości (albo wszystkie?) i tak robią nauczanie zdalne, więc właściwie miejsce nie ma znaczenia. Z tego co widzę
@Tylko_na_chwilke: może zamiast tego warto zrobić wartościowy kurs z certyfikacja? Mniej zapłacisz. Albo chociażby szkoła językowa
Nie wiem czy podobna branża wiec nie będę się wypowiadać. Jeśli chodzi o zarządzanie projektami to agh ma zarządzanie projektami w it jako podyplomowe i znam kilka osób które robiło ale jak dla mnie agh to agh i zero konkretu xD jak chcesz rozruszać mózg to jednak poszłabym stricte w hobby zależnie co tam lubisz ale może to po prostu mój opór przed podyplomowymi które z moich informacji nie dają za wiele
#pwr #studia #podyplomowe
Czy ktoś ukończył studia podyplomowe "Technologie internetowe " na pwr i mógłby coś o tym powiedzieć? Czy coś ten kurs wprowadził do waszego życia?
Czy ktoś ukończył studia podyplomowe "Technologie internetowe " na pwr i mógłby coś o tym powiedzieć? Czy coś ten kurs wprowadził do waszego życia?
#it #informatyka #studia #podyplomowe
Cały czas na forach IT słyszę że nie opłaca się inwestować w bootcampy, że lepiej uczyć się w domu. A jak ma się sprawa ze studiami podyplomowymi?
Jeśli ktos chce się przebranżowić, ale nie ma studiów związanych z IT - wcześniej skończyłem anglistykę - to czy studia podyplomowe (żeby nie studiować 4 lata) są dobrym rozwiązaniem?
Na przykład to:
Cały czas na forach IT słyszę że nie opłaca się inwestować w bootcampy, że lepiej uczyć się w domu. A jak ma się sprawa ze studiami podyplomowymi?
Jeśli ktos chce się przebranżowić, ale nie ma studiów związanych z IT - wcześniej skończyłem anglistykę - to czy studia podyplomowe (żeby nie studiować 4 lata) są dobrym rozwiązaniem?
Na przykład to:
@wudzitsu1991: Bez siedzenia w domu i po prostu pisania kodu i tak się nie obędzie, jak chcesz zmienić pracę na IT. Samo pójscie na studia czy bootcamp nic nie da.
- 0
@AdventureTime: Nie korzystałem. Na razie zbieram opinie :D
II edycja podyplomowych studiów Blockchain, Inteligentne Kontrakty oraz Waluty Cyfrowe
https://bitcoinpl.org/ii-edycja-podyplomowych-studiow-blockchain-inteligentne-kontrakty-oraz-waluty-cyfrowe/
#kryptowaluty #studia #podyplomowe #blockchain
https://bitcoinpl.org/ii-edycja-podyplomowych-studiow-blockchain-inteligentne-kontrakty-oraz-waluty-cyfrowe/
#kryptowaluty #studia #podyplomowe #blockchain
źródło: comment_Ji9eX6j1sfOuFsc1L3g2wDjnzkTl12VW.jpg
PobierzSiemka mircy
Pytanie do ludzi z okolic #torun a szczególnie studenci/pracownicy #umk - od soboty próbuję się dodzwonić na jakikolwiek telefon uczelniany, niestety bez powodzenia (albo zły numer, albo błąd połączenia, podają numery w formie (56) 611 40 27). Próbowałem już nawet różnych kombinacji kierunkowych/bez/itd., nawet ludzi z pracy prosiłem bo czasem mi się zdarzają momenty całkowitego zdebilenia xD ale nie, wszyscy mają to samo. Czy #umk
Pytanie do ludzi z okolic #torun a szczególnie studenci/pracownicy #umk - od soboty próbuję się dodzwonić na jakikolwiek telefon uczelniany, niestety bez powodzenia (albo zły numer, albo błąd połączenia, podają numery w formie (56) 611 40 27). Próbowałem już nawet różnych kombinacji kierunkowych/bez/itd., nawet ludzi z pracy prosiłem bo czasem mi się zdarzają momenty całkowitego zdebilenia xD ale nie, wszyscy mają to samo. Czy #umk
@MATiASSek: sprawdzałeś godziny otwarcia dziekanatu wydziału? Podyplomowymi zajmują się zwykle wyodrębnione osoby, może przyjmują tylko w określonych godzinach
- 0
Mireczki, która z warszawskich uczelni polecacie na studia podyplomowe? Poszukuje czegoś w stylu „psychologia w zarządzaniu”. #warszawa #studia #podyplomowe #pytaniedoeksperta
- 0
Mireczki czy ktoś z was był na studiach podyplomowych Zarządzanie Projektami Informatycznymi na AGH? Jestem po Politechnice Śląskiej i zastanawiam się jak z poziomem i czy studia są warte swojej ceny (5k zł)
#agh #informatyka #podyplomowe #zarzadzanie #krakow #studia
#agh #informatyka #podyplomowe #zarzadzanie #krakow #studia
- 0
@gadzina97: dzięki za link do filmiku!
Rozwala mnie że koleś narzeka że na studiach podyplomowych pt. Zarządzanie Projektami Informatycznymi nie nauczył się zarządzaniem swoimi prywatnymi projektami i że studia są za bardzo nastawione na uwaga INFORMATYKÓW.
Rozwala mnie że koleś narzeka że na studiach podyplomowych pt. Zarządzanie Projektami Informatycznymi nie nauczył się zarządzaniem swoimi prywatnymi projektami i że studia są za bardzo nastawione na uwaga INFORMATYKÓW.


















#studia #podyplomowe #kozminski
Komentarz usunięty przez autora