Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki, planuje studia podyplomowe i sporo szukałem, aby znaleźć coś dla siebie. Chciałbym teraz zapytać was co myślicie o tym kierunku? Może macie jakieś doświadczenie z tym uniwersytetem i możne polecić/odradzić? Studia miałem humanistyczne, ale mam technika informatyki do tego zawsze interesowałem się technologiami i strasznie sie jaram CADem. #studbaza #studia #podyplomowe #kiciochpyta #informatyka #politechnikapoznanska
LINK: LINK
  • 5
@Nild: chce ci się w dobie koronawirusa w to pchać? Nawet jak studnia zaczną się stacjonarnie to nie wiadomo w którym momencie będzie cyk i robimy zdalnie i lipa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nild: odpuść sobie na razie. Studiuję na mibm. Teraz w semestrze letnim wszystkie zajęcia z CNC mieliśmy zdalnie na symulatorach. Wyglądało to tak, że prowadzący wysyłał nam rysunek przedmiotu do zrobienia, a my sami musieliśmy kombinować jak napisać program, bo prowadzący mieli nas w tyłku. Jeśli chodzi o CAMa to było trochę podobnie. Na początku mieliśmy mieć zajęcia w Catii, ale że weszło nauczanie zdalne to używaliśmy Inventor CAMa, bo jest