Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niedawno ukończyłam studia magisterskie, ale średnio widzę siebie w wyuczonym zawodzie. Myślę nad pójściem na studia podyplomowe z finansów i rachunkowości. Wkrótce się przeprowadzam do małej miejscowości, gdzie funkcjonuje jedna uczelnia wyższa i tam też prowadzony jest taki kierunek. Zastanawiam się, czy takie studia dadzą mi podstawy do zostania księgową, specjalistą ds. finansowych itp., czy jest to zdecydowanie za mało i potrzebne są studia licencjackie/mgr? Czy uczelnia będzie miała znaczenie i lepiej zdecydować się na uniwersytet ekonomiczny w dużym mieście (zaocznie), np. SGH czy Łazarski albo Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu? Czy ktoś z Państwa zdecydował się na studia podyplomowe i znalazł po nich pracę, czy jest to zbyt mało i potrzebne są dodatkowe kursy lub studia? W co warto zainwestować?

#studia #podyplomowe #finanse #rachunkowosc #ksiegowosc #przebranzowienie #sgh #lazarski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60fd68c3a36c0b000a9bab52
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 1