Miraski, używa ktoś aluminiowej walizki? Czy biorąc pod uwagę ceny taki zakup ma jakikolwiek sens?

#emigracja here więc latam dużo, zwykłe walizki tyrają się dość szybko. Też zbliżają się dosc okrągłe urodziny a wiadomo prezenty czasem mogą być trochę odklejone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko rozważam czy aż taki pułap cenowy za walizkę to nie jest jednak zbyt duża odklejka. Z drugiej strony to dalej mniej
Buntro - Miraski, używa ktoś aluminiowej walizki? Czy biorąc pod uwagę ceny taki zaku...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki i Mirabelki, będę bardzo wdzięczny za przesłanie mi na PW kodu rabatowego -15% do #flixbus z aplikacji #ing . Ostatnio dodałem tu podobny ŻEBRO-WPIS i dostałem kody z Orange Flex (zaczynające się od "XAC"), ale niestety one działają tylko na przejazdy do 26.06., a mój jest na początku lipca. ()

#podroze #wakacje #kodyrabatowe #rabat
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jadę pociągiem z Poznań miasto doznań do stolicy, Berlin ekspres oczywiście opóźniony prawie godzinę, w kiblu brak wody czyli klasyczna muka bo nakładasz mydło, które jest o dziwo i musisz to wytrzeć w srajtaśmę. Wszystko do przeżycia ale to zajmowanie miejsc niezgodne z numerem biletu a później migracje całych przedziałów to mnie tak w-----a, że strzelałbym bez ostrzeżenia. #pkp #kolej #podroze #intercity
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja by wybrał biedną południową część Włoch. Na zadupiach jest tanio, a cywilizowanie. Plus jak dostaniesz większej depresji to łatwo wrócić do domu. Najlepiej pewnie znaleźć wtedy jakąś polską grupę na facebooku i poprosić kogoś z wynajmem, bo wiadomo, że w dużych internetach to ceny raczej dla turystów albo amerykanów z tym samym pomysłem co Ty
  • Odpowiedz