Może mi ktoś powiedzieć czy pociągi są w jakimś stopniu dezynfekowane? Nie mam wyjścia i muszę się przemieścić do innego miasta. Mam już rękawiczki, nie mam maski. Prośba o info czy pociągi są w jakimś stopniu sterylizowane.

#pkp #pociagi #kolej #covid19 #koronawirus
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pociagi #kolej #pkp #pytanie #kiciochpyta
Przedemną 5h w pociągu, za mną kilkanaście godzin na nogach. Siedzę w pustym przedziale i bardzo bolą mnie nogi.
Zdjąć buty, czy zachować kulturę?

Zdjąć te buty?

  • Tak 51.0% (25)
  • Nie 38.8% (19)
  • Agno 10.2% (5)

Oddanych głosów: 49

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Moze nie w pociągu, ale w tramwaju spotkalem typa okolo 40 lat co jadl sobie szynke i oblizywal przy tym palce [CIEKAWE]
  • Odpowiedz
@zapoznalem2: Kiedyś słyszałem rozmowę chyba prokuratora ze znajomym o tym jak przesłuchiwał kolesia który zabił swoją dziewczynę bo była w ciąży. Mówił, że nie mieli nic na typa i musiał się przyznać bo inaczej byłby wolny. Puenta była taka, że się przyznał, wszyscy się w końcu przyznawali.
  • Odpowiedz
Kolejny dzień, kolejna służba, kolejna dziewiątka.

Dziś jedziemy na EP09-016, co z resztą widać na zdjęciu.
Przyjęcie na stacji Poznań Główny o godzinie 6:00. Urządzenia hamulcowe sprawne, plomby w komplecie, stan części biegowych - dobry, bez widocznych uszkodzeń.

Kto z Was w domu, a kto pracuje? Przyznać się? A może pracujecie z domu?
P.....y - Kolejny dzień, kolejna służba, kolejna dziewiątka. 

Dziś jedziemy na EP09-...

źródło: comment_1584424559VruvYwfHXapBz4TYUdXRBB.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach