#biedanonim
Moglby mi ktos polecic pakiet internetu mobilnego na karte, w plusie bez doladowan konta co miesiac? Z internetu mobilnego korzystam niewiele, glownie na komunikator i nie chce doladowywac co miesiac konta zeby miec dostep do internetu. Chyba ze nie ma takiej mozliwosci to jestem zmuszony. Mialem raz taki pakiet ze przez rok mialem dostep do internetu, a doladowalem raz za 50zl telefon. Dzwonilem na infolinie ale ciezko sie bylo dogadac
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@8_znakow: tak, promocja Bonus 30 GB na rok nadal jest dostępna. Tutaj aktualny regulamin.

Mamy teraz także promocję Nawet 1500GB, Plus lub Nawet 2000GB, Plus, gdzie jednostki GB są dostępne tak długo, jak długo Abonent korzysta z pakietów uprawniających. Jednakże wymagają one aktywacji promocji w cenie 30 lub 40 zł.

Regulaminy tych usług jak i pozostałych pakietów i promocji dostępnych dla poszczególnych taryf, znajdziesz w naszym FAQ.
  • Odpowiedz
Jak poprzednicy, mam 3 karty SIM od 3 operatorów nie ma takiego który by miał zasięg całą trasę. Na niektórych odcinkach lata.
  • Odpowiedz
#plus #polkomtel #plush
da się przenieść umowe z 3 połączonymi numerami z abonamentu plus (umowa wygasła, jest na czas nieokreślony) do plush?
chodzi mi o jakieś sensowne pieniądze bo w salonie plus zaoferowano mi minimalnie 130zl za te 3 numery ;)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki! Polećcie jakąś sieć komórkową w której za miesieczne doładowanie w wysokości 30zl będę miał sporo internetu i tanie rozmowy..

Aktualnie jestem w plusie i czuję się wydymany. Pakiet neta 15gb z doładowania skończył się po połowie miesiąca, no to włączyłem PROMOCJE 2000GB która nie działa xD a mimo to widnieje jako aktywna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#plus #plush #orange #play
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki u którego operatora najbardziej się opłaca mieć drugi numer telefonu (żeby tylko smsy z kodami odbierać i nie narażać się na spam)
Mam nju mobile ale po 3 miesiącach przyszedł sms że za 14 dni numer traci ważność i nie wiem co ile będą chcieli haracz, bo to niejasne trochę

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ryptun: Fakt istnieje już dosyć długo bo od 2015. W Virgin i Fakcie będziesz miał aktywne wychodzące przez rok po doładowaniu 5 zł. Zależy czy chcesz coś więcej. Fakt to wewnętrzna taryfa Play natomiast virgin to również Play ale traktowany jeszcze trochę jak MVNO bo niedawno go przejęli i ciągle go przerabiają pod siebie. W Fakcie też możesz ten numer używać bo da się tygodniowo uzyskać gratis 10 minut, 10
  • Odpowiedz
  • 1
@darek-jg: Moja matula podpisała w salonie plusie mało atrakcyjną ofertę na 2 lata. Nie sądziłem, że w tym wieku, będzie miała takie trudności z logicznym myśleniem. Dzięki za info.
  • Odpowiedz
Przedłużyłem sobie abonament u operatora i nie wziąłem żadnego telefonu, nawet za złotówkę bo stwierdziłem że obecny mi jeszcze posłuży. Czy zrobiłem głupotę? Bo dopiero po fakcie sobie pomyślałem że mogłem wziąć byle jaki za złotówkę i sprzedać na olx.
Wy jak robicie?
#play #tmobile #orange #plus #telefony #smartfon
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, pytanko miałem konto w plus ale aktywne na 365 dni za jakos 25zł ale teraz już chce z niego korzystać widzę jakieś daremne pakiety typowo 30zł za 6 gb internetu i nielimitowane rozmowy ale poleci ktoś coś lepszego? za te 25zł na miesiąc na karte? do jakiej sieci przejsc z plusa gdyż nie widzę tam nic ciekawego
#plus #play #tmobile #gsm #operatorzykomorkowi
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Buonasera Mirki

Poszukuję osoby , która mi ogarnie kod z plusa do tidala na 1 rok.
Wystarczy posiadać kartę lub abonament z Plusa i wysłać bezpłatny sms i w zamian dostaje się kod zwrotny do tidala

Oczywiście postawię 4-pak czy tam flaszkę pomocnikowi ( ͡° ͜
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#biedanonim
Mirki, szukam oferty na 3 numery telefonów, które chcę zachować. Aktualnie są w Play. Podoba mi się w miarę oferta Bliscy w Play na kartę (https://www.play.pl/nowy/kampania/rodzina-w-play-na-karte): 3*25=75 zł miesięcznie, bez zobowiązań, nielimitowane połączenia, SMSy i internet (nielimitowany, zwalnia po 12 GB). Minusy to prawdopodobny brak MMSów (ale z nich nie korzystam) + brak e-sim (na razie nie korzystam) + prawdopodobny brak internetu poza Polską, zakładam, że roaming w UE
mirko_anonim - #biedanonim
Mirki, szukam oferty na 3 numery telefonów, które chcę zac...

źródło: Hotline-Bling-Cover

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukasz na allegro czy olx z podanym numerem IMEI. IMEI sprawdzasz na stronach naszych operatorów, kto jest właścicielem i tyle.
  • Odpowiedz
Mirasy, który operator wg was ma najlepszy internet (zasięg i jakość połączenia). Przetestowałem już #play (często zrywało połączenie lub zamulał), #plus tu było w sumie najlepiej, ale zdarzały mi się problemy z zasięgiem w niektórych miejscach gdzie bywam. Korzystając z opinii znajomych zmieniłem na #orange i jest znacznie gorzej niż w Plus (w mieszkaniu mam tylko jedna kreskę i LTE słabo działa pomimo że mieszkam w
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@mateopoznan: z tymi wirtualnymi operatorami to też odniosłem wrażenie że mają niższy priorytet przy dużym obciążeniu. W sezonie bardzo często bywam w nadmorskich wioskach i kiedyś to porównywałem. Bywało tak że przez kartę wirtualnego operatora nie było opcji się dodzwonić.
  • Odpowiedz
@buchowo: Jeśli chodzi o T-mobile to działa to gorzej od Orange przez wyłączenie 3G. Masz tam LTE albo 2G. Przez co nie nadaje się to do użytku jako internet mobilny, a korzystanie z internetu w 2G jest prawie niemożliwe przez zbyt niską prędkość.
  • Odpowiedz
Lecę do Londynu i zastanawiam się nad transferem internetu. Słyszałem, że Plus umożliwia nadal korzystanie z roamingu w UK tak jak w UE i nie powinno się zabulić jakichś chorych stawek. Ktoś jest w stanie to potwierdzić?

#uk #wielkabrytania #roaming #internet #plus
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem aktualnie w delegacji i korzystam z udostępnionego internetu przez telefon. Umowę podpisałem z PLAY lekko ponad 2 lata temu. 15GB internetu plus "nielimitowany" internet za 15 zł (razem płacę 50 zł), ten nielimitowany internet to mega guano bo jak wyczerpię te 15 GB to on chodzi tak, że filmiki na YT to w polocie mogę oglądać w 480p (realnie to 360p albo niżej), o netflixie czy HBO mogę zapomnieć. Te 15GB
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hitBucket: też rozważam światło od plusa gdy partacze z nexery w końcu wklepią nasz adres jako gotowy..
Kojarzysz czy ten router który plus daje ma wifi 6? Ich routery do internetu 5G ten standard mają i plus się tym chwali, ale w przypadku światłowodu praktycznie nie ma żadnych informacji co za pudełko dostaje klient docelowy...
  • Odpowiedz