Wpis z mikrobloga

Byłem dziś w salonie Orange bo chciałem, sobie przenieść numer na kartę a doradca mi mówi, żebym sobie wziął na abonament, bo za granicą numery na kartę nie będą działać. Że Polska przegrała jakąś sprawę z Unią i wszystkie numery na kartę ze wszystkich sieci komórkowych nie działają za granicą. W internecie nie widzę żadnych informacji o tym. To jest jakiś farmazon czy serio tak się dzieje?
#orange #plus #play #siecikomorkowe #roaming
  • 28
@Specjalista_Plus: czy nadal żeby kupić aktywację w waszej sieci muszę wylegitymować się pierdylionem dokumentów, jakbym brał kredyt hipoteczny na apartament w Złotej 44?! Dwa lata temu chciałem przejść do Plusa z dwoma nr tel. Nie chciałem nowego aparatu bo mam swój. Pracownik salonu poinformował mnie, że jako, ze mam JDG to muszę pokazać wyciąg z konta za 6 mcy lub opinię bankową, podpisać oświadczenie że nie zalegam nic w ZUS i
@g455: ja pierdziele, ale syf, nie wierzę, to nie może być prawda - przecież to jakiaś parodia i kosmos w porównaniu z takim np orange flex gdzie można załatwić wszytko w trymiga przez internet/apkę, kartę przysyłają albo aktywcja esim i tyle