Wpis z mikrobloga

Zestawienie na abonament (postpaid).

Aktualne zestawienie znajdziesz w Pliku PDF

Warte uwagi:
Lajt mobile: 19,99 zl za rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu i 10 GB. Stacjonarne za 2 zl miesiecznie lub 0,29 zl za minute (Strzal w 10 sie nie oplaca)
Premium Mobile - w zasadzie wszystkie abonamenty w Premium Mobile sa warte uwagi.
Orange - 49,99 zl za rozmowy, SMS, MMS i 10 GB z lejkiem do 1 Mbps, 100 minut na polaczenia miedzynarodowe do Europy (z wyj. Czarnogory, Turcji i wszelkich Wysp z wyj. wysp owczych) oraz Kanady i USA. W Orange na abonament, roaming UE jest wg zasady RLAH. Oferta moze byc interesujaca dla osob, ktore potrzebuja niewielkiej ilosci minut do krajow Europy, a nie chca sie bawic w VOIP. Dodatkowo kolejne abonamenty sa z 20 zl rabatem.
#orange #plus #play #tmobile #virginmobile #tabelkigsm
Clear - Zestawienie na abonament (postpaid).

Aktualne zestawienie znajdziesz w Pli...

źródło: comment_YYNyyvreaDCKgkWKhPX0EYgtAOHnLbni.jpg

Pobierz
  • 32
via Android
  • 0
@290988 informacja o rabacie za zgody jest bezpośrednio w tabeli w kolumnie zgody. Rabat za efakture jest w miarę ok, ale za zgody może mieć wpływ na postrzeganie oferty, dlatego ten rabat jest bezpośrednio w tabeli podany. Aczkolwiek chyba muszę zrobić jakąś legendę do tabeli.
@290988: Legenda dodana. Dzięki za komentarz :)
Pliki zaktualizowane po stronie serwera.

Legenda:
Lejek – prędkość internetu po wykorzystaniu pakietu danych. Zablokowany – transmisja danych jest blokowana po wykorzystaniu pakietu.
Aktywacja – wysokość opłaty aktywacyjnej, doliczanej do pierwszego rachunku.
Zgody – Kwota podana w polu Cena uwzględnia ulgę z tytułu wyrażenia zgód marketingowych. Ich wycofanie spowoduje wzrost rachunku o kwotę podaną w polu Zgoda. Może być wymagane wyrażenie kilku zgód.
Czas
@Clear: Dzięki wielkie za tabelkę! Od dłuższego czasu korzystam z Twojego zestawienia polecając znajomym oferty no-limit. Teraz natomiast sam stoję przed wyborem, jako że ostatnio spędzam praktycznie każdy weekend za granicą i no-limit 25 z Mobile Vikings daje mi trochę w kość, bo nie ma RLAH. Co jest obecnie najlepsze w przy tym przypadku? Orange? Może warto byłoby dodać też informacje o roamingu EU bezpośrednio w tabelce? No i np. jakiś
@5unny: Obecnie jest z tym problem, zwłaszcza w ofertach na kartę.

NA KARTĘ:

W Orange i nju, płacisz od razu dopłaty (5gr za minutę, 1 gr za SMS, 7.56 zł za 1GB, 2 gr za minutę przychodzącego)
W T-mobile, dostajesz w ramach pakietu bez limitu, 100 minut, 50 SMS i 500 MB. Później dopłaty 4 gr za minutę wych., 1 gr za SMS/MMS/minutę przych., 14.91 zł za 1GB.
W Plusie, w
btw. jeżeli ktoś wyląduje w tym wątku z podobnymi wymaganiami do sieci jak ja: jeżeli mieszkasz w dużym mieście to warto zerknąć tez na Folxa(spin-off Play), gdzie za 29zł mamy no-limit smsy, połaczenia, 20GB i z tego 2GB do wykorzystania w roamingu.
@Clear:
Cześć!
Dziękuje bardzo za zestawienie.
Szukam sieci z DOBRYM zasięgiem. Obecnie siedzę w Mobile Vikings, za 29 zł mam "wszystko za darmo" (wykorzystuje maks 8-10 GB internetu) także starcza. Niestety przekonałem się niejednokrotnie, że nic mi po pakiecie jak nie mogę z niego skorzystać - dziewczyna z telefonem bez LTE potrafiła szybciej ładować strony bo Plus po 3G był szybszy niż Play po LTE.. z lepszym zasięgiem...
Moje pytanie brzmi,
@Potfurr: Żadna sieć poza P4 i operatorach wirtualnych opartych na P4 nie działa w roamingu krajowym*

* Sieć plusa jest w a2mobile i wRodzinie traktowana przez telefon jako roaming krajowy, nie zwiększa to jednak rzeczywistego zasięgu sieci.

Polecam Ci zakupić starter różnych sieci i posprawdzać po prostu zasięg. Pamiętaj tylko, że ... to sieć komórkowa, i jednego dnia możesz mieć 120 Mbps, a drugiego 10 Mbps czy nawet brak zasięgu, bez
@Clear: Cześć. Z racji tego że Folx zdechł, szukam nowego operatora na zasięgu LTE+ w Play i przydałoby się LTE na roamingu krajowym Orange/T-Mobile (w Folxie było tylko HSPA+). Priorytetem jest oczywiście duża paczka internetu w rozsądnej cenie (lejek po 10 GB odpada) Vikingowie spełniają każdy warunek za wyjątkiem braku LTE+, oferują zwykłe 4G do max 70 mbit/s. Z tego co widzę to zostaje mi tylko RBM i Play (lejek :/
@ArcziMiszcz: ? RBM ma najlepszą ofertą ze wszystkich marek Play, ale nadal... tylko konkuruje z innymi sieciami. Oferty Play nie są ani najtańsze, ani tym bardziej największe. Najtańsi są obecnie operatorzy wirtualni Plusa i A2mobile, najwięcej internetu jest w Orange Free na kartę... oraz ofertach operatorów wirtualnych Plusa.

Godne rozważenia są także oferty abonamentowe T-mobile (z uwagi na Supernet Video) oraz Orange Love, gdzie za 19,99 zł można zwiększyć ilość internetu
@Clear: Byłem przez rok w Plushu i prędkości internetu w Warszawie to XD. Te wszystkie MVNO na infrastrukturze Polkomtela powodują że ich sieć jest coraz bardziej zapchana. Orange i T-Mobile mają u mnie w pracy słaby zasięg, dlatego też muszę jednak polegać na P4. RBM ma roaming krajowy na takich samych zasadach co Play tj. LTE do 3 mbit/s na Orange i Polkomtel?
@PanDenar: Nie mam już startera RBM, by to sprawdzić na 100%, ale to nie jest MVNO Play (jak Virgin czy Vikings) tylko jego marka (coś jak Plush dla Plusa i Heyah dla T-mobile), więc niemal na pewno działa to na tej samej zasadzie. Możesz jeszcze zadzwonić do nich i się dopytać.

Nawiasem:
W #szczecin plus też beznadziejnie działał, więc znam Twój ból. Nie zmienia to jednak faktu, że w wielu miejscach,