Oczywiście. Znalazlem czas na rozliczenie pita i co? Stronie zachciało się paść... ehhhh
#pit
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@atraxx: ja od kilku lat rozliczam się na pitax.pl piękna strona i prowadzi Cię jak za rękę przez cały proces. Na końcu elektroniczne wysłanie pitu i otrzymanie Urzedowego Poswiadczenia o dostarczeniu. Zawsze dostałem tyle zwrotu ile było wyliczone. Polecam
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pielu17 sam sobie rozliczam. Tylko problem jest tego fypu, że nie mam pita jeszcze, bo strona rządowa padła. Na stronce pity są już dostepne, a u pracodawcy można jeszcze czekać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Dpdp: umarł, również nie mogę przejść dalej niż logowanie. Wywala błąd "przepraszamy, wystąpił błąd po naszej stronie. Spróbuj uwierzytelnić się później"
  • Odpowiedz
Czy są tu stypendyści #etiuda 6? Zgodnie z tą informacją stypendium na wyjazd zagraniczny powinno być nieopodatkowane (no to rozumiem, że jak pobrali zaliczkę, to powinni ją teraz zwrócić przy rozliczeniu pita). Ale na moim e-picie nie ma pełnej kwoty zwrotu. Możecie zerknąć jak jest u Was? Jest weekend, więc do US zadzwonię dopiero w poniedziałek, ale ciekawi mnie czy wszędzie jest tak samo.

#doktorat #pit
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#podatki
#pit
Dobra jestem totalnie zielona w podatkach pierwszy raz będę to robić.
Mam 22 lata uczę się i pracowalam w tamtym roku cały rok bez składania podania o zwolnienie podatku, pracowałam za najniższą krajową i podatku wyszło mi około 1290 ? Jak sprawdzić czy mnie nie zrobili w szwindla ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Dpdp mają swoją stronę na Facebooku gdzie odpowiedzieli mi że epit nie dla przedsiębiorców a w sumie nie wiedzą kiedy będzie formularz interaktywny wrzucony ale jak się dowiedzą dadzą mi znać xD jak w lesie
  • Odpowiedz
Już tego nie ogarniam xD mam nadpłatę 299zł, a jak usunę i dodam ulgę dla młodych to się robi z tego dużo większa kwota mimo że finalnie nie ma żadnych zmian w dokumencie.
#pit
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pit #epit
Cześć Miraski,
ogarnia tu ktoś odliczanie internetu w picie? Mam internet w UPC, dowodem dla US może być:
1) faktura, z której jasno wynika, że jest opłacona (UPC wystawia mi tylko takie ze statusem "do zapłaty")
2) potwierdzenie przelewu, z którego wynika, że ja jestem płatnikiem (konto jest na mnie, tu nie ma problemu) a odbiorcą, w moim przypadku, UPC. No i tu pojawia się problem,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koliat: Ale zdecydowanie winą państwa są progi podatkowe zamrożone od wielu lat. Podatek progresywny jest niesprawiedliwy i skrajnie de-motywujący.

Ale hej, sponsoruję przynajmniej uśmiech jakiegoś bombelka przez dwa miesiące.
  • Odpowiedz
Chciałem rozliczyć PIT przez neta, ale nie mogę znaleźć swojego pitu z tamtego roku i nie wiem jaki był dochód. Czy w urzędzie skarbowym normalnie mi powiedzą jaki miałem dochód za tamten okres rozliczeniowy?

#pit #epit #pomocy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach