W związku z tym, że ob. Sebastian Szwed osiągnął już odpowiedni wiek i wypił wystarczającą ilość alkoholu, przypadającą na notorycznego pijaka, zgodnie z polską normą PN-93/A-18011, i stał się zbyteczny dla społeczeństwa i uciążliwy dla otoczenia – w myśl ustawy 167/10 Prezesa Rady Ministrów z dnia 28 stycznia 2001 r. zamieszczonej w Dz.U. nr. 27836, obywatel winien zgłosić się osobiście w tutejszym krematorium w ciągu 7 dni od daty niniejszego wezwania przy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 15
#kononowicz Milena kiedy usuniesz ten trypel z twarzy #patostreamy
#kononowicz Z tym że Sławek się już wystrzelał z wszystkich kobietek to bym się jeszcze tak nie podpalał do końca. Napoleon też myślał że wygrał wojnę jak wkraczał do Moskwy #patostreamy
źródło: 1000011675
Pobierz@PieknyChuligan: obaj agenci bliżyńscy nie nadają się do współpracy odkąd nie spożywają alkohola. Już żadna ze stron ich nie traktuje poważnie
@PieknyChuligan: Barnejek by tego nie zdzierżył jakby brat zmienił front, a on został olany xd
JADE Z DŻINĄ NA HARLEYU DO SANATORIUM W KOŁOBRZEGU
https://www.youtube.com/watch?v=lZpk06jEp9o
#danielmagical #patostreamy #przegryw
https://www.youtube.com/watch?v=lZpk06jEp9o
#danielmagical #patostreamy #przegryw

- 0
@Starosielskie_Modzajto: TO MOJA UKOCHANA DŻINA
- 0
@Starosielskie_Modzajto: CIEBIE DŻINA NIE KOCHA BO TY D--Y I CHUAJA NIE MYJESZ
#kononowicz Kancelaria Umorzenia Totalne zamyka kolejną sprawę. Następne umorzenie 17.06? #patostreamy
źródło: apelacja
Pobierz@policja_wykop: Kancelaria "Wszystko Umorzymy" do usług!
Nie ma takiej sprawy, której nie da się umorzyć - są tylko sprawy źle opisane albo niewystarczająco długo "analizowane".
Masz problem?
Dowody? Zeznania? Nagrania? Dokumenty?
Spokojnie. U nas każdy materiał dowodowy przechodzi profesjonalny proces: najpierw go czytamy, potem nie widzimy związku, a na końcu uznajemy, że
Nie ma takiej sprawy, której nie da się umorzyć - są tylko sprawy źle opisane albo niewystarczająco długo "analizowane".
Masz problem?
Dowody? Zeznania? Nagrania? Dokumenty?
Spokojnie. U nas każdy materiał dowodowy przechodzi profesjonalny proces: najpierw go czytamy, potem nie widzimy związku, a na końcu uznajemy, że
- 40
- 13
@ProktoDewastator: dziquje
źródło: image
Pobierz@lkasz-lukaszenko: pewnie to samo co zawsze, mnie to lotto!

@lkasz-lukaszenko: dał typ na pewniaczka. Na mundialu 2026 obstawia Norwegie.
#kononowicz #patostreamy #niebieskakarta #podwojnaniebieskakarta #przemocdomowa
#kononowicz #patostreamy #niebieskakarta #podwojnaniebieskakarta #przemocdomowa
- 3
Przed każdym lajtem, pewna osoba, której imienia nie wolno wypowiadać nakręca pandę!!
#kononowicz #patostreamy
#kononowicz #patostreamy
źródło: image
Pobierz@onogero: Dziadzia, co Ty byś zrobił ze swoim życiem jakby Olgierdano nagle przestał nadawać?
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
#kononowicz Milenka po ile kiebasa w promocji byś zrobiła jakieś pęto #patostreamy
@Stasiu-milenka69: odgrzebales hasło do konta i dokazujesz znowu. Do wora prędziudko, zrozumiano?!
@Stasiu-milenka69: Stanisław ogolone nóżki dobre pęta robi
źródło: Zrzut ekranu 2026-03-03 075539
Pobierz- 3
Jak tam opcja atomowa? Mleczny Człowiek spadł z rowerka, czy pojawiły się inne obiecanki cacanki???
Pytam, bo mszy grajewskich już nie oglądam, mam po nich obstrukcje...
#kononowicz #patostreamy
Pytam, bo mszy grajewskich już nie oglądam, mam po nich obstrukcje...
#kononowicz #patostreamy
źródło: image
Pobierz@bellacavem: wpłaci wszystko Olowi w donejtach
@onogero:iras ,nową taktykę walki z hejterami przyjąłeś?
źródło: 1000039838
Pobierz- 38
Apelacja z Gazetą Krakowską- przegrana oprawców. prytek czemu się nie chwalisz? Pewnie nawet nie wiesz bo dawno u nich nie pracujesz🙂 a daleka kuzynka ci nie powiedziała. Apelacja z dnia 30 marca.
#kononowicz #patostreamy
#kononowicz #patostreamy
źródło: a125ee47-c0ed-4e15-9107-05992a15992a
PobierzI c--j, tyle było z wiślaka. A czterysta zjebów to ogląda… ciekawe czy jeszcze w tym tygodniu się z tych 400 zrobi 40
#wislaktv #patostreamy
#wislaktv #patostreamy
@WynonieHarris: XDD
- 0
@fajkonos: sie śmiej, ale wiedz tyle że gdyby ludzie głośno nie wyrazili sprzeciwu to byś teraz kasynko oglądał kolego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
- 10
#kononowicz Jedyny który miał odróbki to Rafał Krosno. Odrabiał w Białostockim ZZO i sprzątał wybieg osła #kononowicz #patostreamy
źródło: Zrzut ekranu 2026-05-21 192633
Pobierz- 18
@Tetsuya: Przeciez zadna firma nie przyjmie takiej ofermy.On sie nadaje do pchania cyrku
@Neobychno: Ogólnie content taksówkarski został zakończony z obawy o next bana i usunął nie wszystkie, ale najbardziej niebezpieczne zapisy za które może beknąć i większość klipów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale tutaj wyczuwam szybkie rozwiązanie umowy z kasynkiem. Jednak po raz kolejny się potwierdza, że patusy pokroju magical i jak wislak to ludzie, którzy nie umieją sensownie prowadzić contentu i wykorzystać swojego potencjału. Juz mu 25%
@dawidczeta: większość? Tam na tym lajwie siedzi 400 zjebów XD.
Boty? Być moze, ale nawet zakładając ze boty to 50% to 200 oglądających to zdecydowanie za dużo jak na tak niskiej jakości kontent i wypięcie na widzów czekających tydzień.
Boty? Być moze, ale nawet zakładając ze boty to 50% to 200 oglądających to zdecydowanie za dużo jak na tak niskiej jakości kontent i wypięcie na widzów czekających tydzień.
- 3
Dlaczego Panda trzyma się kurczowo maski samochodu podczas jazdy?
- Bo jedzie Fiatem Pandą i próbuje udawać tuningowy znaczek!
hahaha leżę 😂🤣🤣
#kononowicz #patostreamy #olgierdanotv #heheszki #zart #patologia
- Bo jedzie Fiatem Pandą i próbuje udawać tuningowy znaczek!
hahaha leżę 😂🤣🤣
#kononowicz #patostreamy #olgierdanotv #heheszki #zart #patologia
@Misia07: czerwiec coraz bliżej- spakowana?
#kononowicz #patostreamy Badanie opinii poblicznej, okuratnej i tak dalej. Ostatnie było kilka miesięcy temu więc może się coś zmieniło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy uważasz, że za obrzydliwymi donejtami Rachonia stoi Bogumił S.?
- Tak 53.5% (38)
- Nie 12.7% (9)
- On nie jest poszukiwany, że "S." 33.8% (24)
Nietypowe mutanty nawet pode mnie na mszy w rycie iławskim się podszywają xD
Boli was mierne istoty? Ma boleć.
#kononowicz
#patostreamy
Boli was mierne istoty? Ma boleć.
#kononowicz
#patostreamy
- 1
@Brat_mexicano_TV: a ja kurrrrwaaaaaaaa sraaam na to
@ProktoDewastator: witaj w klubie, podrabiany bellacavem też donejty słał.























Przyzywam OBIEKT grajewski do uregulowania płatności z tytułu przyznanego sądownie zadośćuczynienia w kwocie 2000 PLN. Ahora! Lejdi M ma już upatrzony kubraczek i kozaczki.
#kononowicz #patostreamy
źródło: InCollage_20260521_211249046
Pobierzźródło: 3125
Pobierz