Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pitolec666
Pitolec666
Profil firmowy

Pitolec666

Dołączył 4 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 437
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 435
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3
DarthRevan155
DarthRevan155
10 godz. i 37 min temu
  • 18
#kononowicz #patostreamy

Nietypowe rozwielitki na korbę już świętują sukces, że "haha, śledztwo przedłużone/nie ma zarzutów/nie ma więzienia/Olgierdano przegrał".
Wiecie co różni nas od was? My potrafimy czytać ze zrozumieniem - i to że śledztwo zostanie przedłużone, pisały już media pokroju RadioZet NA POCZĄTKU TEGO MIESIĄCA.

Także tasujcie dalej, każdy z was dostanie kawałek tego tortu, który się już piecze dla rodzinki z gór ^^
DarthRevan155 - #kononowicz #patostreamy

Nietypowe rozwielitki na korbę już świętują...

źródło: 20260617_155550

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitolec666
Pitolec666
Pitolec666 10 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 2
@DarthRevan155: za dużo od nich oczekujesz, czytanie ze zrozumieniem, autorefleksja to zbyt skomplikowane dla takich jednostek.
  • Odpowiedz
Pitolec666
Pitolec666
Pitolec666 przedwczoraj, 23:09:14
  • 14
#kononowicz co wy zrobicie popychle sławeczka, jak zabraknie waszego pana i skończą się bliczki? Skąd będą pieniążki na nowe simki na zakładanie zielonek?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitolec666
Pitolec666
Pitolec666
Autor
przedwczoraj, 23:52:40 via Wykop
  • 8
@Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna: też mi się tak wydaje, konto na X założyłem tylko po to żeby próbować pchać sprawę dalej. Na wykopie konto mam kilka lat, i to raczej żeby przeglądać treści, zaczęłem się udzielać żeby jechać po bogutku, bo to obrzydliwy człowiek i obywatelski obowiązek.
  • Odpowiedz
Predator77
Predator77
przedwczoraj, 16:01:49
  • 19
#kononowicz #patostreamy
Boję się jednego jutro,jak rafał będzie wezwany na głównego swiatka i powie że Wójcik to patostriner i przeklina na lajcie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitolec666
Pitolec666
Pitolec666 przedwczoraj, 16:09:03 via Wykop
  • 12
@Predator77: Łukasz nie ma prawa jazdy, zarzuty oddalone, proszę się rozejść.
  • Odpowiedz
Exit25
Exit25
11.06.2026, 21:33:18
  • 15
#kononowicz #patostreamy kłamliwi mitomani poiliście go hektolitrami tym czymś
dawaj w lajta slawek wytłumacz , że chciałeś dobrze xd
Exit25 - #kononowicz #patostreamy kłamliwi mitomani poiliście go hektolitrami tym czy...

źródło: IMG_2543

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitolec666
Pitolec666
Pitolec666 11.06.2026, 23:09:55 via Wykop
  • 4
@Midnight_Animal: kiedyś 2 litry w dzień o------m i nie wiedziałem co się dzieje, a tolerancję na kofeinę mam sporą.
  • Odpowiedz
Exit25
Exit25
11.06.2026, 20:14:20
  • 50
#kononowicz #patostreamy pieknie sie doigraliście żeby w faktach i TVP o was dudnili! Nie mówiąc o wiejskiej na mównicy 👌
Zrobiliście sobie z człowieka pacynkę na sznurkach
Wijcie się jak węże oprawcy
Exit25 - #kononowicz #patostreamy pieknie sie doigraliście żeby w faktach i TVP o was...

źródło: IMG_4311

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitolec666
Pitolec666
Pitolec666 11.06.2026, 20:27:27 via Wykop
  • 3
@Exit25: z całej tej czwórki tylko psina pijaczyna wydaje się najmniej wyrachowany. Jest tak głupi że robił co mu kazali nic nie wiedział i się nie znał. Tak bym powiedział jakby mi było go szkoda.
  • Odpowiedz
Pitolec666
Pitolec666
Pitolec666 11.06.2026, 20:45:19 via Wykop
  • 6
@kader88: zdaje sobie sprawę z tego co zrobił. Ale jako jedyny miał jakiekolwiek instynkt zachowawczy żeby zamknąć mordę i nie wypowiadać się w internecie. W porównaniu z pozostałą trójką, która szczeka do tej pory.
  • Odpowiedz
WiewiorkaJaszczurka
WiewiorkaJaszczurka
WiewiorkaJaszczurka
11.06.2026, 13:54:57
  • 0
#kononowicz wladza tu zaraz zrobi drugi iran (bo czym jest "patostream"?) a wy sie podniecaie xddd zeby tylko tym drugim d--a piekła xd #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitolec666
Pitolec666
Pitolec666 11.06.2026, 14:04:14 via Wykop
  • 7
@fidelio-fidelio: on od tego nie umrze, to dla niego przyjemność jest.
  • Odpowiedz
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
11.06.2026, 14:01:41
  • 48
jak zawiną centaura i dadzą mu telefon żeby mógł zadzwonić do adwokata to ten zamiast dzwonić szybko założy zielonkę na wykopie i doda jeszcze "ebebe xddddd dolewaliście oliwy do ognia" przed zamknięciem w sztumie
#kononowicz #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitolec666
Pitolec666
Pitolec666 11.06.2026, 14:03:05 via Wykop
  • 27
@JajkaNieMajaBialek: i obowiązkowo coś o odrabianiu lekcji 😀
  • Odpowiedz
WiewiorkaJaszczurka
WiewiorkaJaszczurka
WiewiorkaJaszczurka
11.06.2026, 12:34:54
  • 0
#kononowicz wysropki wysropki przerwe od wykopu zaleca się kontynuować, ci którzy nie mają się czego obawiać nie mają się czego obawiać, ci którzy jejtują i obrażają i upokarzają innych moga się spodziewać konsekwencji. nie jestescie na tyle kumaci zeby ogarnac ze niczym sie nie roznicie od siebie i to przez was sie stalo co się stało bo to w was jest ta ukryta k---a nienawiść którą eraz wypluwacie na wszystkich
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitolec666
Pitolec666
Pitolec666 11.06.2026, 12:38:41 via Wykop
  • 1
@WiewiorkaJaszczurka: idź spać, bo trzeba będzie rano wstać. Najlepiej sporo przed godziną 6.00 żeby zdążyć chociaż zjeść 7 daysa na śniadanie.
  • Odpowiedz
JK74
JK74
09.06.2026, 11:50:55
  • 22
Uwagaaaaaaa! Wstał! Znowu kasuje wpisy xD
#kononowicz #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitolec666
Pitolec666
Pitolec666 09.06.2026, 12:39:24 via Wykop
  • 2
@JK74: my się śmiejemy a on faktycznie pracuje. Ma ręce pełne roboty, ciekawe za ile padnie ze zmęczenia jak wczoraj?
  • Odpowiedz
JK74
JK74
09.06.2026, 07:43:51
  • 6
Jaka będzie wersja kasowania wpisów?
#kononowicz #patostreamy

Wersja

  • 1. Pani prokurator poleciła skasować 21.4% (9)
  • 2. Kancelaria poleciła skasować 14.3% (6)
  • 3. Dostał utumutum od parostreamerów na 500 wpisów 57.1% (24)
  • 4. Inna, napisz jaka. 7.1% (3)

Oddanych głosów: 42

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitolec666
Pitolec666
Pitolec666 09.06.2026, 07:47:21 via Wykop
  • 12
@JK74: wersja urojona to:patosteamerzy atakujo, boję się o swoje życie. A wersja prawdziwa: to była żona miała dość osmieszania i wciągania dzieci w jego chore wojenki.
  • Odpowiedz
ZaczarowanyLump
ZaczarowanyLump
08.06.2026, 14:50:51
  • 17
#kononowicz #patostreamy
- Panie Sławomirze czy znalazł pan już nowego Kononowicza?
-Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie
- niech pan powie czy znalazł pan nową ofiarę taką jak Kononowicz
- nie chce odpowiadać na to pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitolec666
Pitolec666
Pitolec666 08.06.2026, 15:07:07 via Wykop
  • 12
@ZaczarowanyLump: cieszę się że Pan o to zapytał.
  • Odpowiedz
Predator77
Predator77
07.06.2026, 19:14:16
  • 13
#kononowicz #patostreamy
Szanowne państwo zaczęło się,mamy to,teraz będzie z górki.
Predator77 - #kononowicz #patostreamy
Szanowne państwo zaczęło się,mamy to,teraz będz...

źródło: 17185

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitolec666
Pitolec666
Pitolec666 07.06.2026, 19:16:45 via Wykop
  • 8
@Predator77: to już drugi dzień prytoszału. Chyba trzeba zaopatrzyć się w piwko na wieczór i oglądać jak wyrabia po nocach. Absolute Cinema.
  • Odpowiedz
William2290
William2290
07.06.2026, 17:11:57
  • 20
#kononowicz pijak się wyspał i zaczyna drugą rundę xD zapewne zielonka niebieskokartano (czy jakoś tak) też zacznie dokazywać xDDD
Ale że on nie ma refleksji w stylu „kurde zachlałem i trochę odjeb@łem wczoraj” tylko idzie w zaparte w dalszą kompromitacje xD #patostreamy #patodziennikarz #patoojciec

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pitolec666
Pitolec666
Pitolec666 07.06.2026, 17:21:04 via Wykop
  • 10
@William2290: można chlać, tylko trzeba wstawać i moderować. Na tym polega odpowiedzialność.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking