Biorę po 200 zł od każdej drużyny i słucham Państwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Któż nie chciałby wozić się wspaniałym samochodem ze wspaniałymi XDDDD na masce?

https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-alfa-romeo-giulietta-170-km-automat-indywidualne-blachy-idealna-ID6AFPBn.html

#k0xdddd #xddddspotting #alfaromeo #giulietta #sprzedam #otomoto
MuchaZ - Biorę po 200 zł od każdej drużyny i słucham Państwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Któż nie...

źródło: comment_Pyw7p0ZsH6nMV3YQsIMD2fN8QEBeBoKK.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kupautozmikro #motoryzacja #otomoto
Cześć, jest jakiś sposób na sprawdzenie historii ogłoszenia? Np który raz zostało już wystawione albo jaka cena była wcześniej. Myślałem, ze dobiorę się jakoś do daty wykonania zdjęcia, ale nic z tego.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shatter wszystko zależy od auta i miejscowości... A3 to akurat chodliwe wiec może prawda ale niektórzy faktycznie wystawiają powyżej ceny rynkowej w pcimciu dolnym także mogą wtedy długo stać bo nikt się nie interesuje nawet
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 302
@Niedzwiedz91M:
Przypomina mi się gdy kiedyś szukałem auta i pojechałem do takiego Janusza
- panie ale tu cały przód jest przecież malowany a miał być bezwypadkowy!?!?
- No mówiłem że bezwypadkowy, ale nie bezkolizyjny
()
#truestory
  • Odpowiedz
Poważnie zainteresowanym prześlę nr VIN


No ku*wa (°° Pełno takich ogłoszeń i za cholerę nie rozumiem dlaczego nie podają od razu...
#ogloszenia #olx #otomoto
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakiś Mirek chciałby ocenić czy ogłoszenie na otomoto wygląda legitnie i czy to dobra cena za to autko? Teoretycznie i tak będę musiał się przejechać i do komisu i do warsztatu no ale zawsze przed tym może ktoś coś się zna na rzeczy i coś doradzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli byłby ktoś chętny to wyślę link w komentarzu
#pytanie #samochody #otomoto
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MolestaEwnement: ogólnie C4 bardzo spoko - zwłaszcza z tym silnikiem - stary benzyniak z czasów Xsary, gdzie nie ma się co zepsuć, a i lpg bardzo lubi w razie potrzeby. Części nie drogie, awaryjny nie jest, a przy tym jakkolwiek się wyróżnia spośród golfów ( ͡° ͜ʖ ͡°) spalanie raczej w granicach 10l (ja jeżdżę na LPG i głównie w mieście, bez oszczędzania, więc raczej 11-13
  • Odpowiedz
Ehh, wysłałem kulturalnego smsa do wystawiającego ogłoszenie na #otomoto czy mgółby mi wysłać VIN i nr rejestracyjny o cisza, chyba będę musiał zadzwonić ()
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HaloHet: przecież telefonicznie poprosiłbym dokładnie o to samo, o wysłanie smsa albo mmsa dowodu ¯\_(ツ)_/¯
i jeszcze ani razu nie miałem odmowy
@Fritzowski: odpisał, ale tylko zdjęcie z numerem rej mam :<
  • Odpowiedz