#motoryzacja #samochody #allegro #otomoto Co sie stalo sie ze na allegro nie ma ogloszen z otomoto ?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@szaremyszki Chyba już zakończyli współpracę
@monteskjusz: To jest gnój nie tylko w dziale z samochodami i nie tylko na otomoto. Allegro, olx to samo: SPRZEDAM KOMPUTER PC NIE LAPTOP NIE PS4 NIE XBOX.
Lać batem po ryjach.
Lać batem po ryjach.
- 1
@L3stko: Tak bo zakończyli współpracę miedzy sobą.Stad też nie ma z 70% ofert na Allegro które kierowały na otomoto
- 0
@DESiGNER86: dzięx
- 10
Biorę po 200 zł od każdej drużyny i słucham Państwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Któż nie chciałby wozić się wspaniałym samochodem ze wspaniałymi XDDDD na masce?
https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-alfa-romeo-giulietta-170-km-automat-indywidualne-blachy-idealna-ID6AFPBn.html
#k0xdddd #xddddspotting #alfaromeo #giulietta #sprzedam #otomoto
Któż nie chciałby wozić się wspaniałym samochodem ze wspaniałymi XDDDD na masce?
https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-alfa-romeo-giulietta-170-km-automat-indywidualne-blachy-idealna-ID6AFPBn.html
#k0xdddd #xddddspotting #alfaromeo #giulietta #sprzedam #otomoto
źródło: comment_Pyw7p0ZsH6nMV3YQsIMD2fN8QEBeBoKK.jpg
Pobierz- 1
@Morgo: nowsza technologicznie i mniej pali. Po za tym pod kazdym innym wzgledem wygrywa 159
#kupautozmikro #motoryzacja #otomoto
Cześć, jest jakiś sposób na sprawdzenie historii ogłoszenia? Np który raz zostało już wystawione albo jaka cena była wcześniej. Myślałem, ze dobiorę się jakoś do daty wykonania zdjęcia, ale nic z tego.
Cześć, jest jakiś sposób na sprawdzenie historii ogłoszenia? Np który raz zostało już wystawione albo jaka cena była wcześniej. Myślałem, ze dobiorę się jakoś do daty wykonania zdjęcia, ale nic z tego.
@Shatter wszystko zależy od auta i miejscowości... A3 to akurat chodliwe wiec może prawda ale niektórzy faktycznie wystawiają powyżej ceny rynkowej w pcimciu dolnym także mogą wtedy długo stać bo nikt się nie interesuje nawet
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@galmok a na końcu
źródło: comment_CVa7jVfzxlcKQYSmN33hhPl7QYELKuV6.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 313
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 302
@Niedzwiedz91M:
Przypomina mi się gdy kiedyś szukałem auta i pojechałem do takiego Janusza
- panie ale tu cały przód jest przecież malowany a miał być bezwypadkowy!?!?
- No mówiłem że bezwypadkowy, ale nie bezkolizyjny
(╥﹏╥)
#truestory
Przypomina mi się gdy kiedyś szukałem auta i pojechałem do takiego Janusza
- panie ale tu cały przód jest przecież malowany a miał być bezwypadkowy!?!?
- No mówiłem że bezwypadkowy, ale nie bezkolizyjny
(╥﹏╥)
#truestory
@bigger serio? Że był bezwypadkowy tak długo, aż miał wypadek, to ważna informacja?
- 6
@iforgotmypass: #saablove @Mentor nie chcesz kupić kolejnego cudeńka szwedzkiej techniki i wymienić w nim świec? xd
- 3
Poważnie zainteresowanym prześlę nr VIN
No ku*wa (╯°□°)╯︵ ┻━┻ Pełno takich ogłoszeń i za cholerę nie rozumiem dlaczego nie podają od razu...
#ogloszenia #olx #otomoto
- 1
@gilotyniarz:
Chyba tak. "Może nie zapyta, to nie będzie trzeba opuścić kilka stów".
Chyba tak. "Może nie zapyta, to nie będzie trzeba opuścić kilka stów".
@Endrius: Vin i przebieg do uzgodnienia
Chce kupić samochód na miesiąc i po miesiącu go sprzedać. Jakie formalności muszę załatwić po kupieniu? Ile mam na to czasu? A może da się to jakoś ominąć?
#samochody #motoryzacja #otomoto
#samochody #motoryzacja #otomoto
Jakiś Mirek chciałby ocenić czy ogłoszenie na otomoto wygląda legitnie i czy to dobra cena za to autko? Teoretycznie i tak będę musiał się przejechać i do komisu i do warsztatu no ale zawsze przed tym może ktoś coś się zna na rzeczy i coś doradzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli byłby ktoś chętny to wyślę link w komentarzu
#pytanie #samochody #otomoto
Jeśli byłby ktoś chętny to wyślę link w komentarzu
#pytanie #samochody #otomoto
- 4
#samochody #motoryzacja #otomoto
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c4-1-6-16v-automat-klimatronic-tempomat-alu-ID6AfHhd.html#f2676135a4
Mirki co sądzicie o tym aucie? Warto?
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c4-1-6-16v-automat-klimatronic-tempomat-alu-ID6AfHhd.html#f2676135a4
Mirki co sądzicie o tym aucie? Warto?
- 1
@MolestaEwnement: ogólnie C4 bardzo spoko - zwłaszcza z tym silnikiem - stary benzyniak z czasów Xsary, gdzie nie ma się co zepsuć, a i lpg bardzo lubi w razie potrzeby. Części nie drogie, awaryjny nie jest, a przy tym jakkolwiek się wyróżnia spośród golfów ( ͡° ͜ʖ ͡°) spalanie raczej w granicach 10l (ja jeżdżę na LPG i głównie w mieście, bez oszczędzania, więc raczej 11-13
- 2
Ehh, wysłałem kulturalnego smsa do wystawiającego ogłoszenie na #otomoto czy mgółby mi wysłać VIN i nr rejestracyjny o cisza, chyba będę musiał zadzwonić (・へ・)
@tajek: Luls ja nigdy nie odpowiadam na smsy w sprawie ogłoszenia. Ludzie moze nie mają czasu na klepanie. Z resztą esemski to z liceum mi sie kojarzy.
- 0
@HaloHet: przecież telefonicznie poprosiłbym dokładnie o to samo, o wysłanie smsa albo mmsa dowodu ¯\_(ツ)_/¯
i jeszcze ani razu nie miałem odmowy
@Fritzowski: odpisał, ale tylko zdjęcie z numerem rej mam :<
i jeszcze ani razu nie miałem odmowy
@Fritzowski: odpisał, ale tylko zdjęcie z numerem rej mam :<
- 0
@HaveANiceDayMan: jeżeli nie zapisałeś strony to nie
- 5
- 0
@paprykarzszczecinski1 no pudła raczej nie wywalczy się tym ;)






























Jak bardzo jest to robienie w ciula kupującego? xD
#kupnosamochodu #kupnoauta #otomoto #olx
źródło: comment_TO76fFiOERTc6hFCkINqrwyyFWXNkE75.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
- paaanie no literówka się wkradła w ogłoszenie
XD