Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, kupiłem kilka dni temu hulajnogę Xiaoki mijia, zamówione konkretnie z Orange. W paczce przychodzi niby nowa etc. Moją uwagę przykuły lekko wyrobione łebki śrub, jakby była odkręcana, do tego dzisiaj zobaczyłem taką oto nalepkę na spodzie w miejscu gdzie jest schowana bateria. Podejrzewam że nie jest ona fabrycznie nowa, a jakby była już kiedyś w serwisie?!. Do tego zapięcie kierownicy w którym się składa jest jakby „wyrobione”. Wczoraj przyjechała mi druga, też zamówiona w ten sam sposób i nie ma żadnych wad z powyższych. Kilka zdjęć dla nakreślenia sytuacji. #hulajnogaelektryczna #orange #zalesie #corobic
Pobierz nuKER_ - Mam pytanie, kupiłem kilka dni temu hulajnogę Xiaoki mijia, zamówione konkre...
źródło: comment_xnS0AqmEBXhoS4a7PmdWbChc8PCOBNFh.jpg
  • 4
@nuKER_ ogólnie xiaomi m365 nie trzymają standardów, jedna przyjdzie ci prawie idealna druga będzie posiadać jakieś ślady regulacji czy składania. Co do nalepki na baterii moja m365 pro prosto z gearbest też taką ma, ale wszytko inne jest idealne z drobnym śladem regulacji przy tylnim hamulcu. Zapytaj na grupie m365 na FB, tam jest sporo osób które zna się na temacie.