Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirwczki, pracuje ktoś z Was może w salonie #plus ? Byłem dzisiaj bo na fakturze coś mi się nie zgadzało, więc przeszedłem się do punktu. Zapomniałem wziąć ze sobą fakturę ale myślę że pewnie w punkcie mają wgląd do wszystkiego. W salonie Pani mnie poinformowała mnie że oni nie mają wglądu i mam przynieść fakturę bo nie będzie mi w stanie pomóc. I tutaj pytanie do Was, macie wgląd w takie rzeczy? Wołam też #tmobile #play #orange
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@katf: na poważnie? Od kiedy? Kiedyś w tmobile normalnie ogarnęli mi taki problem z fakturą. Cyk cyk do systemu i sprawdzał ostatnią fakturę
  • Odpowiedz
Pracownicy Punktów Plusa nie posiadają wglądu do Twoich faktur. Proszę, abyś w celu wyjaśnienia niejasności skontaktował się konsultantem poprzez infolinię, dzwoniąc na numer 601102601 (koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora) lub wysłał zgłoszenie poprzez formularz: https://bit.ly/2Hvp0tt Zawrzyj w nim: imię i nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. W tytule wiadomości zwrotnej otrzymasz numer referencyjny. Podaj go mi, a postaram się przyspieszyć odpowiedź.
  • Odpowiedz