Wpis z mikrobloga

w swoim regulaminie Centrum Rozrywki KUBATURA posiada zapis, który zabrania przebywania na terenie ich klubu osobom niepełnosprawnym. Poniżej, jeśli kogoś to zainteresuje, historyjka jak zostałem wczoraj o tym uświadomiony i skąd ten dokument ze zdjęcia.

Oczywiście o tym, że nie mogę wejść na imprezę nie wiedziałem, no bo kto czyta jakiś regulamin idąc potańczyć? A po drugie: byłem tam już przecież wiele razy. O istnieniu takiego zapisu poinformował mnie ochroniarz, kiedy zatrzymał mnie przed wejściem na salę do tańczenia. Po chwili dyskusji przyszedł jakiś "ważniejszy" pan i powiedział, że jeśli chcę to pogada z szefem. Po około 20 minutach pan wrócił, przeprosił mnie "jeśli poczułem się urażony" i wręczył dokument z informacją, że jeśli chcę wejść to muszę go podpisać. Przyznaję, że pan ochroniarz był przy tym bardzo miły. I teraz punkt kulminacyjny: w Kubaturze byliśmy z racji kawalerskiego kumpla i mieliśmy zrobioną rezerwację z cenami, które zostały indywidualnie ustalone dla nas. Po całym zamieszaniu z moją osobą manager klubu anulował nam "umowę" i zaczęli liczyć nam normalne ceny. Kiedy zapytaliśmy dlaczego tak się dzieje skoro mieliśmy rezerwację to pan manager stwierdził, że to nie przeze mnie tylko "to była tylko umowa dżentelmeńska" i przestała obowiązywać. Nieprzyjemnie się pożegnaliśmy. KONIEC.


Dodam tylko, że w tym miejscu doszło do śmierci Adama Pieszczuka

#opole #wiadomosci #wtf #kubablaszczykowski (bo to jego klub)
Theystolemy_puzzle - >w swoim regulaminie Centrum Rozrywki KUBATURA posiada zapis, kt...

źródło: comment_oSimUYDlpDNXmFYIChSPTwLtucpTDUvS.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@They_stole_my_puzzle: Poza oczywistymi wątpliwościami, to jeszcze zastanawiam się czy oni mogą takie dane zbierać i przechowywać, a już szczególnie dane medyczne -> RODO. Wydaje mi się, że nie za bardzo. Szczególnie jeśli nie dostałeś do tego innych druków.
  • Odpowiedz
" i wręczył dokument z informacją, że jeśli chcę wejść to muszę go podpisać. Przyznaję, że pan ochroniarz był przy tym bardzo miły. I teraz punkt kulminacyjny: w


@Shajo: w kwestii danych osobowych rzeczywiście to wygląda niedobrze, bo są tam zarówno imię, nazwisko jak i pesel, nr dowodu czyli tzw. dane osobowe umożliwiające jednoznaczną identyfikację. Potocznie, przetwarzanie zgodne z RODO wydaje się dotyczyć tylko tych danych zapisanych w postaci elektronicznej, jednak
  • Odpowiedz