Wpis z mikrobloga

Chcę założyć instalację lpg do auta Opel Astra H, 1.8, 125km. Potrzebuję sprawdzonego serwisu z okolic #opole #kluczbork #olesno. Macie coś do polecenia? Skupiam się, by było dobrze.

No i orientacyjne ceny jeśli znacie, to możecie się również podzielić. :D

#lpg #motoryzacja
  • 11
  • Odpowiedz
@WatchYourBack: Opinie niektóre nie są pewne - jedna dobrze wykonana instalacja nie świadczy o tym, że zakład jest dobry. Po za tym, informacje tam nie są często aktualizowane i wiele opinii nie ma.
  • Odpowiedz
Ja jedynie mogę Ci podać do obliczeń, średnie spalanie lpg przez ten silnik to u mnie 10,2 litra, (8l PB)


@UnitrA: @MrFruu: Dla porównania Opel Vectra 2.0 na LPG ale praktycznie bez spalania benzyny bo tak ustawiona instalacja 13/100
  • Odpowiedz
@MrFruu: nie polecam lpg forum, kółko wzajemnej adoracji, byle by założyć instalkę za 3 kafle, 2 lata przejeździć jako tako a w razie awarii lub problemów z autem uniki i ściemy i januszerka w najlepszym wydaniu. Spróbuj zakład znaleźć który zakłada lpg i reguluję również zawory o którym tak gadają na forum że:

"kurła panie zaworki regulować co 20 tyś i bydzie pon jezdzil pincet tysiency km na gozie"
A potem
  • Odpowiedz